רחוב קינג ג'ורג' 40 תל אביב 6204847-03

חוברות חדשות | מנגה | קטלוג הבקרוב | מנויים | הירקן | ביקורות | מי אנחנו | מפה

חדשות נובמבר 2007

עודכן בתאריך: 30/11/07 - 14:42
תמונה חדשה של הג'וקר
המגזין Wizard פרסם תמונה חדשה של הית' לג'ר בתפקיד הג'וקר בגליון האחרון של המגזין. הסרט The Dark Knight בבימויו של כריסטופר נולן צפוי לעלות לאקרנים ב-18 ליולי, 2008. בסרט יככבו כריסטיאן בייל, הית לדג'ר, מורגן פרימן, מייקל קיין, גרי אולדמן, ארון אקהרט, מגי גיילנהול, אריק רוברטס ואנתוני מייקל הול.
לחצו על התמונה להגדלה
לחצו כאן לאתר הסרט הרשמי

עודכן בתאריך: 29/11/07 - 19:47
ה-Warbound מכים שנית! - זהירות: מכיל ספויילרים ל-WWH #5!
הם עזרו לנהל את המלחמה לצידו של ההאלק ב-World War Hulk, אך כעת שההאלק נחל תבוסה, צוות ה-Warbound נותר לבדו! בני-בריתו של ההאלק לוקחים את הבמה המרכזית במיני-סדרה חדשה בשם WWH Aftersmash: Warbound, החוברת הראשונה בסדרה צפוייה לצאת ב-19 לדצמבר, הסדרה תמנה 5 חוברות. הסדרה נכתבה ע"י אדריכל אירועי WWH, גרג פאק לצידו של האומן אהוד הקוראים לאונרד קירק (Incredible Hulk) ואומן העטיפות ג'ימי צ'אנג (New Avengers: Illuminati). חברי צוות .S.H.I.E.L.D רוצים שצוות הלוחמים החייזרים הידועים כ-Warbound יובאו לדין על תפקידם במלחמת הנקמה של ההאלק, אך האם באמת יש להטיל עליהם את האשמה? כשזוועות חדשות מתעוררות במדבר ניו-מקסיקו, חברי צוות ה-Warbound מתעמתים עם התפארת והאימה של ה-Gammaworld. אך מהו בדיוק ה-Gammaworld? ואילו אויבים קטלניים מעברו של ההאלק יבצעו את חזרתם? את התשובות המזעזעות לשאלות אלה יגלו ה-Warbound, תשובות שיובילו אותם לדרך שכלל לא ציפיתם לה!
לחצו כאן להצצה לחוברת WWH Aftersmash: Warbound #1

עודכן בתאריך: 29/11/07 - 18:55
סמואל ל. ג'קסון יככב בסרט Iron Man
ע"פ דיווחים של אתר חדשות הבידור Variety השחקן סמואל ל. ג'קסון יככב בסרט Iron Man לצידו של רוברט דאוני ג'וניור, תוהים איזה תפקיד יגלם ג'קסון בסרט? השמועות אומרות כי הוא צפוי לגלם את דמותו של ניק פיורי, מנהיג .S.H.I.E.L.D. הסרט Iron Man בבימויו של ג'ון פאברו צפוי לעלות לאקרנים ב-2 למאי, 2008. בסרט יככבו רוברט דאוני ג'וניור, גווינית' פאטרו, ג'ף ברידג'ס, טראנס האוורד וכמובן סמואל ל. ג'קסון.
לחצו כאן לאתר הסרט הרשמי

עודכן בתאריך: 29/11/07 - 18:39
הצצה ראשונה לעטיפה של אדם קוברט ל-Northlanders #1
DC חשפה הצצה ראשונה לעטיפה האלטרנטיבית של החוברת Northlanders #1 מאת האומן אדם קוברט. כפי שפרסמנו בחודש שעבר בראיין ווד הכריז על הפרוייקט החדש שלו עבור DC סדרה חדשה בשם "Northlanders" שעלילותיה מתרחשות כ-1,000 שנים אל תוך העבר, בכיכובן של דמויות מושכות ומודרניות, בסיפורים על סכסוכים דתיים, מבשרי אפוקליפסה, שינויים טכנולוגיים של הים ומתחים שנוצרו עם תחילתו של מילניום חדש. החוברת הראשונה בסדרה צפוייה לצאת במהלך חודש דצמבר הקרוב.
לחצו כאן להצצה לחוברת Northlanders #1
לחצו על התמונה להגדלה

עודכן בתאריך: 28/11/07 - 18:58
הרק! הרק! - זהירות: מכיל ספויילרים ל-WWH #5!
ההאלק הופיע לראשונה ביקום מארוול בשנת 1962, מטיל טענה מוחצת לתואר "Incredible". הרקולס, שביצע הופעת בכורה שלוש שנים מאוחר יותר, לא הצליח לבסס את מעמדו הנצחי ביקום מארוול. בכל אופן, לאחר ריצה של 45 שנים, סיום אירועי World War Hulk הותירו את התואר "Incredible" פנוי לכל דורש, והרקולס תובע את התואר של בן-בריתו ורץ איתו. החל מגליון #112 של הסדרה The Incredible Hulk הרקולס מסתובב חופשי ביקום מארוול בפעם הראשונה בסדרה רצה משלו! החוברת נכתבה ע"י אדריכל אירועי WWH, גרג פאק והכותב עטור השבחים פרד ואן-לנט, עם אומנות של אומן העולה קוי פאם, זוהי החוברת שכולם מדברים עליה! כשהרקולס ו-Amadeus Cho מתעמתים עם .S.H.I.E.L.D הם נאלצים להחליט את ההחלטה הקשה ביותר של חייהם... ובכן, בואו רק נאמר שהחלטתם הסופית תפיל אתכם לרצפה! בעוד שהעבר, ההווה והעתיד של הרקולס מתנגשים, פאק, ואן-לנטה ופאם מכוונים את הסדרה לכיוון חדש, כה רב עוצמה ושנוי במחלוקת שהוא מצריך את השינוי של שם הסדרה ל-The Incredible Hercules החל מחוברת #113! החוברת The Incredible Hulk #112 צפוייה לצאת לאור ב-19 לדצמבר.
לחצו כאן לראיון שערך אתר Newsarama עם פאק וואן-לנט לגבי הפרוייקט
לחצו כאן להצצה לחוברת The Incredible Hulk #112

עודכן בתאריך: 28/11/07 - 18:02
הדפסות חדשות גם ל-LXG: The Black Dossier HC ו-Heroes HC
על פי הודעה רשמית של חברת DC ההדפסות הראשונות של האוגדנים League of Extraordinary Gentlemen: The Black Dossier Hardcover ו-Heroes Hardcover אזלו מהמלאי והולכות להדפסה שנייה. ההדפסה השנייה של LXG: The Black Dossier Hardcover צפוייה לצאת לאור ב-28 לדצמבר, עם עטיפה מאת האומן קווין אוניל, ההדפסה השנייה של Heroes Hardcover צפוייה לצאת לאור ב-4 לינואר 2008, עם עטיפה מאת האומן אלכס רוס.

עודכן בתאריך: 28/11/07 - 16:54
הדפסה חדשה ל-Marvel Zombies/Army of Darkness HC
על פי הודעה רשמית של חברת מארוול ההדפסה הראשונה של האוגדן Marvel Zombies/Army of Darkness Hardcover אזלה מהמלאי והולכת להדפסה שנייה עם עטיפה חדשה מאת האומן ארת'ור סיידם. מאחורי הסדרה עומדים הצוות הקריאטיבי המורכב מהכותב ג'ון ליימן, האומנים פביאנו נבס, ג'ון צ'אנג ואומן העטיפות ארת'ור סיידם בשיתוף עם חברת Dynamite Entertainment, המביאים לנו את אחד הקרוס-אוברים המשובחים של השנה! מסרט הקאלט הקלאסי Army of Darkness מגיע איש בשם Ash, המוצא עצמו במרכז יקום מארוול בעוד שהעולם מתכלה ע"י זומבים. אז מה יעשה גיבור הנלחם בעל-טבעי? יחבור לגיבורים שנותרו בכדור הארץ, ינסה להציל את העולם ויריע למלך, בייבי! ההדפסה השנייה של האוגדן צפוייה לצאת ב-28 לדצמבר.

עודכן בתאריך: 28/11/07 - 16:33
Angel: After the Fall #1 הולכת להדפסה שלישית
על פי הודעה רשמית של חברת IDW ההדפסה השנייה של החוברת Angel: After the Fall #1 אזלה מהמלאי והולכת להדפסה שלישית עם עטיפה חדשה, מאחורי החוברת עומדים הכותב בראיין לינץ' והאומן פרנקו אורו. טרם הוכרז מתי תצא לאור ההדפסה השנייה של החוברת, החוברת Angel: After the Fall #2 צפוייה לצאת ב-19 לדצמבר.

עודכן בתאריך: 28/11/07 - 16:02
הג'וקר מגיע! - עודכן
אתר המגזין הבריטי Empire Online חושף באיטיות את מה שנראה כתמונה חדשה של הית' לג'ר בתפקיד הג'וקר, יתכן והתמונה היא העטיפה של הגליון הבא של המגזין. הסרט The Dark Knight בבימויו של כריסטופר נולן צפוי לעלות לאקרנים ב-18 ליולי, 2008. בסרט יככבו כריסטיאן בייל, הית לדג'ר, מורגן פרימן, מייקל קיין, גרי אולדמן, ארון אקהרט, מגי גיילנהול, אריק רוברטס ואנתוני מייקל הול.
לחצו כאן לצפייה בתמונה - נחשפה התמונה במלואה!
לחצו כאן לאתר הסרט הרשמי

עודכן בתאריך: 27/11/07 - 19:26
הוכרז הרכב צוות השופטים של טקס פרסי אייזנר 2008
היום הוכרז הרכב השופטים של טקס פרסי אייזנר לשנת 2008, טקס פרסי אייזנר מתקיים מזה 19 שנה הוא נחשב לאחד מהטקסים היוקרתיים ביותר בתעשיית הקומיקס האמריקאית. הפרס קרוי על שמו של יוצר הקומיקס האגדי ויל אייזנר ז"ל, שהיה משתתף קבוע בכנס עד למותו בשנת 2005. השנה צוות שופטים מורכב מ:
ג'ון דיוויס, מנהל שוק תרבות הפופ של חברת Bookazine Company, סיטונאי ותיק בשוק חנויות הספרים ומי שהוביל את תוכנית Popazine לקמעונאים.
פול די-פיליפו, סופר מדע בדיוני שכתב יותר מ-25 ספרים. בתעשיית הקומיקס הוא כתב תסריטים לדמויות כמו Doc Samson של מארוול, Deadman של DC ו-Top 10: Beyond the Farthest Precinct של אלן מור.
אטום! פרימן, מבעלייה של Brave New World Comics בסנטה קלריטה. אטום! עבד כמוכר בחנות קומיקס, כנציג מכירות של Fantagraphics Books וכמארגן אירועי קומיקס.
ג'ף ג'נסן, כתב בכיר ב-Entertainment Weekly, קורא קומיקס ותיק ומדי פעם כותב קומיקס (X Factor, Teen Titans), ג'נסן כותב טור ביקורת קומיקס ונובלות גראפיות עבור EW מאז שנת 2000.
אווה וולין, מפקחת ספריות ילדים למען ספריית Alameda Free Library באלמדה, קליפורניה. בנוסף להיותה חברה בועדת American Library Association/Young Adult Library Services Association's Great Graphic Novels for Teens, וולין עזרה להקים ולפתח אוספים של נובלות גראפיות במס' ספריות. ולאחרונה החלה לכתוב ביקורת מנגה עבור מס' גורמים ואתרים ברשת.

צוות השופטים יבחר את המועמדים הסופיים לפרס, ששמותיהם יופיעו על גבי פתקי ההצבעה, המועמדים יוכרזו ב-25 ליולי, 2008, במהלך כנס Comic-Con שיערך בסאן-דייגו.

עודכן בתאריך: 27/11/07 - 17:39
פינת הביזאר של גל פלודה
הפינה עוקבת הפעם אחר "הגולש הכסוף" מנסה לתפוס קצת גלים בים, אך נוחל הצלחה מועטה בלבד. למרות שהקטע עצמו לא קל לצפייה (ללא חומרי אלחוש), בהצבעה קצרה שערכו תחקירני הפינה בינם לבין עצמם, הוחלט ברוב קולות כי הם מעדיפים לצפות שוב ושוב בקטע הבא מאשר לערוך הקרנה נוספת של הסרט Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer.
לחצו כאן לצפייה בקליפ
לחצו כאן לפינות קודמות

עודכן בתאריך: 27/11/07 - 15:35
סרט ספין-אוף נוסף ל-X-Men?
ע"פ דיווחים של אתר IGN ישנן שמועות אפשריות לסרט ספין-אוף שלישי של ה-X-Men המבוסס על דמותו של ה-Juggernaut בכיכובו של השחקן ויני ג'ונס. הספקולציות החלו כשהבמאי ג'ו קרנהן רמז בבלוג שלו שיתכן והוא יקח את הפיקוד על הפרוייקט, הוא חתם את הפרסום בבלוג בתמונה של ה-Juggernaut ובמשפט "...I'll let you guys go nuts on this one" נכון לעכשיו זהו כל המידע שפורסם, הבמאי ג'ו קרנהן והשחקן ויני ג'ונס שגילם את דמותו של ה-Juggernaut בסרט X-Men 3 נמנעו מלהגיב על השמועות.

עודכן בתאריך: 27/11/07 - 15:04
פוסטר ראשון לסרט Whiteout
נחשף הפוסטר הראשון של הסרט Whiteout של אולפני האחים וורנר בבימויו של דומיניק סנה (שם קוד: דג חרב, עקיצה ב-60 שניות) המבוסס על נובלה גראפית מאת גרג רוקה. בסרט יככבו קיית בקינסייל, גבריאל מאצ'ט, קולומבוס שורט ואלכס אולגלין. קארי סטטקו (בקינסייל) היא סוכנת משטרה, שהפכה את אנטרטיקה לביתה. במרחבים העצומים של היבשת היא מצאה מקום בו היא יכולה לשכוח את עברה המדאיג ולהרגיש שלווה... עד שמישהו מבצע רצח בתחום השיפוט שלה והשקט והשלווה מתנפצים לרסיסים. סטטקו עוקבת אחרי רוצח באנטרטיקה, תוך כדי שהשמש עומדת לשקוע לשישה חודשים. הסרט Whiteout בבימויו של דומיניק סנה צפוי לצאת לאקרנים במהלך שנת 2008.

עודכן בתאריך: 27/11/07 - 13:16
הצצה ראשונה לעטיפות של Hulk #1
מארוול חשפה הצצה ראשונה לעטיפות של החוברת Hulk #1 מאת האומנים אד מק'גינס (מימין) ודניאל אקונה, הרכש החדש של מארוול. כפי שפרסמנו בחודש שעבר מארוול הכריזה על סדרה חודשית חדשה לענק הירוק בנוסף לסדרה הרצה The Incredible Hulk, שם הסדרה החדשה הוא "The HULK". הסדרה החדשה הוטלה על הצוות הקריאטיבי המורכב מהכותב ג'ף לואב והצייר אד מק'גינס, ע"פ לואב הסדרה החדשה איננה תלויה ומצריכה מהקוראים ידע מוקדם כלשהו מאירועי World War Hulk ואירועים נוספים הקשורים אליהם, אך אם זאת מי שכן עקב אחר אירועי World War Hulk יבין כיצד הסדרה החדשה מתקשרת להכול. החוברת הראשונה בסדרה החדשה צפוייה לצאת במהלך חודש ינואר.
לחצו כאן לצפייה בעטיפה של אקונה לחוברת

עודכן בתאריך: 27/11/07 - 13:08
New X-Men #44 הולכת להדפסה שנייה
על פי הודעה רשמית של חברת מארוול ההדפסה הראשונה של החוברת New X-Men #44 (הפרק הרביעי של Messiah CompleX) אזלה מהמלאי והולכת להדפסה שנייה עם עטיפה חדשה מאת הומברטו ראמוס, מאחורי החוברת עומדים הכותבים כריסטופר יוסט וקרייג קייל והאומן הומברטו ראמוס. האירוע הגדול בחייהם של ה-X-Men מזה שנים, המוטנטים על סף הכחדה, ניצוץ של תקווה נראה באופק. האם ה-X-Men יכולים להתלכד ולהציל את הגזע שלהם או שגורלם המר יחרץ ע"י בני-אדם נעלים? ההדפסה השנייה של החוברת New X-Men #44 צפוייה לצאת ב-19 לדצמבר.

עודכן בתאריך: 27/11/07 - 13:01
תמונות חדשות מסט הסרט Watchmen
במאי הסרט Watchmen זאק סניידר עדכן את אתר האינטרנט הרשמי של הסרט והוסיף תמונות חדשות מסט הצילומים העצום של הסרט בוונקובר בנוסף לכמה עובדות מעניינות. הסרט Watchmen יעלה לאקרנים ב-6 למרץ, 2009, בסרט יככבו ג'קי ארל היילי, בילי קרודאפ, מאלין אקרמן, מת'יו גוד, פטריק וילסון, ג'פרי דין מורגן וקרלה גוגינו.
לחצו כאן לצפייה בתמונות
לחצו כאן לאתר הסרט הרשמי

עודכן בתאריך: 27/11/07 - 12:33
הוכרז תאריך הבכורה של הסרט The Punisher: War Zone
אולפני Lionsgate הכריזו על תאריך הבכורה של הסרט The Punisher: War Zone, הסרט בבימויה של לקסי אלכסנדר צפוי לצאת לאקרנים ב-12 לספטמבר, 2008. בסרט יככבו ריי סטיבנסון, דאש מיהוק, קולין סלמון, דאג האצ'ינסון, דומיניק ווסט, ויין נייט, טי.ג'יי סטורם וג'ולי בנז. מנהל מלחמה של איש אחד כנגד הפשע המאורגן בעולם כולו, הגיבור חסר הרחמים פרנק קסל יוצא למאבק כנגד "בוס" מאפיה נלהב בשם בילי ראזוטי. לאחר שפניו וגופו של ראזוטי הושחתו בצורה איומה ע"י קסל הוא יוצא למסע נקמה תחת הכינוי: Jigsaw. עם "כוח משימת המעניש" בעקבותיו וה-FBI שאינו מצליח ללכוד את ה-Jigsaw, פרנק חייב לעמוד מול צבא מטיל אימה שגייס ה-Jigsaw לפני שהם יוכלו לבצע מעשים רעים נוספים ללא עונש.

עודכן בתאריך: 26/11/07 - 19:17
פורסמה תוכניית כנס קא-בום4!
קא-בום4! כנס הקומיקס השנתי של מועדון אוק"י יערך השנה בין התאריכים 27-28 לדצמבר (ימים חמישי ושישי) במוזיאון הישראלי לקומיקס וקריקטורה בחולון. המוזיאון יפתח את שעריו זמן קצר לפני כן, לרגל האירוע ובאופן חד-פעמי הוחלט להעביר את הכנס מחופשת חג החנוכה לסוף החודש ולאכסניה מכובדת זו. עוד בכנס, לראשונה יתארח בכנס אורח כבוד - הסופר וכותב הקומיקס מאט יוקום (Giant-Size Avengers Special #1, Devolution - WebComics). יוקום ישתתף בפאנל שאלות ותשובות, אירוע חתימות ועוד. תצוגת המוזיאון תעמוד גם היא לרשות המבקרים ומלבד זאת יכלול הכנס כתמיד: הרצאות, סדנאות, פעילויות קהילתיות בחינם ויריד מכירת קומיקס.
לחצו כאן לצפייה בתוכנייה
לחצו כאן לאתר הכנס

עודכן בתאריך: 26/11/07 - 19:05
פוסטר חדש לסרט Aliens vs. Predator Requiem
הסרט Aliens vs. Predator Requiem בבימויים של האחים שטראוס צפוי לצאת לאקרנים במהלך חג המולד, בסרט יככבו דיויד פאטקו, ג'ון אורטיז, ג'וני לואיס, רייקו איילסוורט, סם טרמל, שריקה אפס וסטיב פסקוול.
שני היצורים המוכרים והמפחידים בתולדות הקולנוע נפגשים פנים מול פנים בקרב האכזרי ביותר שנראה אי פעם, והכול מתרחש בעיר קטנה בקולורדו שתושביה לא יודעים מה מצפה להם.
לחצו כאן לאתר הסרט הרשמי

עודכן בתאריך: 26/11/07 - 12:02
פרטים חדשים על עלילת הסרט The Punisher: War Zone
אולפני Lionsgate שחררו תקציר רשמי של עלילת הסרט The Punisher: War Zone: מנהל מלחמה של איש אחד כנגד הפשע המאורגן בעולם כולו, הגיבור חסר הרחמים פרנק קסל יוצא למאבק כנגד "בוס" מאפיה נלהב בשם בילי ראזוטי. לאחר שפניו וגופו של ראזוטי הושחתו בצורה איומה ע"י קסל הוא יוצא למסע נקמה תחת הכינוי: Jigsaw. עם "כוח משימת המעניש" בעקבותיו וה-FBI שאינו מצליח ללכוד את ה-Jigsaw, פרנק חייב לעמוד מול צבא מטיל אימה שגייס ה-Jigsaw לפני שהם יוכלו לבצע מעשים רעים נוספים ללא עונש.
הסרט Punisher: War Zone בבימויה של לקסי אלכסנדר צפוי לצאת לאקרנים במהלך שנת 2008, בסרט יככבו ריי סטיבנסון, דאש מיהוק, קולין סלמון, דאג האצ'ינסון, דומיניק ווסט, ויין נייט וטי.ג'יי סטורם.

עודכן בתאריך: 25/11/07 - 17:31
תלמיד הושעה מבית-הספר בגלל מחברת מוות
תלמיד באקדמיה הצבאית פרנקלין בריצ'מונד, וירג'ניה הושעה מבית-הספר על כך שהייתה בידו רשימה של חברים לכיתה במחברת בשם "Death Note", המחברת מתקשרת לסדרת המנגה Death Note שנכתבה ע"י טסוגומי אוהבה ואויירה על-ידי טקאשי אובטה. הסדרה עוסקת בתלמיד תיכון גאון אך משועמם ממורמר מהפשע והשחיתות בעולם שרוצה להיפטר מהרוע בעולם בעזרתה של מחברת מסתורית שהגיע לידיו ההורגת כל אדם ששמו נכתב בה. זו אינה הפעם הראשונה ש-Death Note עושה כותרות, בחודש שעבר מקרה רצח בבלגיה נקשר ל-Death Note, שני פתקים בעל כיתוב זהה הקשורים למנגה הושארו סמוך לכמה חלקי גופות שנתגלו ביער הסמוך לפארק דודן בבלגיה. ע"פ דיווחים של העיתונות המקומית בשני הפתקים נרשם המשפט "Watashi wa Kira dess" ביפנית משובשת, שפירושו "אני קירה (רוצח)".

עודכן בתאריך: 24/11/07 - 15:28
בן קרוס לוהק לסרט Star Trek
השחקן בן קרוס (ראשון האבירים, מגרש השדים: ההתחלה) צורף לקאסט הסרט Star Trek, קרוס צפוי לגלם את דמותו של Sarek, אביו הוולקני של ספוק. אל קרוס תצטרך השחקנית וינונה ריידר שתגלם את דמותה של אמו האנושית של ספוק, אמנדה גרייסון. את ספוק הצעיר יגלם השחקן זאכרי קווינטו. הסרט Star Trek בבימויו של ג'יי ג'יי אברהמס צפוי לעלות לאקרנים ב-25 לדצמבר, 2008. בסרט יככבו זאכרי קווינטו, לאונרד נימוי, זואי סלנדה, אריק באנה, סיימון פג, ג'ון צ'או וכמובן בן קרוס.

עודכן בתאריך: 23/11/07 - 22:01
מאחורי הקלעים של הסרט The Dark Knight
אתר IMAX פרסם קטע וידאו חדש מאחורי הקלעים של הסרט The Dark Knight. בקליפ מופיעים במאי סרט כריסטופר נולן ובמאי הצילום וולי פייסטר, השניים מדברים על תהליכי הצילום בפורמט IMAX, הקטע גם כולל כמה צילומי טיזר מהסרט. הסרט The Dark Knight בבימויו של כריסטופר נולן צפוי לעלות לאקרנים ב-18 ליולי, 2008.
לחצו כאן לצפייה בקליפ
לחצו כאן לאתר הסרט הרשמי

עודכן בתאריך: 23/11/07 - 21:47
Age of Bronze: Betrayal נוחתת בחנויות בשבוע הבא
Image Comics הכריזה על יציאתה של הנובלה הגראפית Betrayal Part One מסדרת Age of Bronze עטורת הפרסים מאת אריק שונאוור. "התחלתי לחקור לראשונה את הסיפור בשנת 1992" אומר שונאוור, "ואני עדיין אוסף חומר. עדיין ישנן אין סוף גרסאות של הסיפור שנוצר ב-2,800 השנים האחרונות. אני בספק אם אוכל למצוא את כולו, אך אני מנסה. לפעמים זה אתגר להכניס את כל החומר ל-Age of Bronze, אך כול זה מחייה את הפרוייקט במידה מסוימת." למרות שהסיפור הוא עתיק, הרלוונטיות שלו מהדהדת גם בימנו. שונאוור מצביע עד כמה מעט השתנה מאז תקופת הברונזה. ברמה כלל-עולמית, המערב עדיין נמצא בקונפליקט עם המזרח, מאבק ארוך, מאבק מריר, בדיוק כמו מלחמת טרויה שנמשכה עשר שנים. ברמה האישית, כל אחד מאיתנו עדיין מתמודד עם דחפים ורגשות בסיסיים, כמו אהבה, קנאה, שאיפה ואובססיה, באותה הדרך כמו הדמויות שנלחמו בטרויה. בכדי לשמר את האומנות בהתאם לעידן ההסטורי שונאוור סייר באתרים העתיקים של טרויה בצפון-מערב תורכיה בכדי לקבץ מידע לרקע של הסיפור. הנובלה הגראפית Age of Bronze: Betrayal Part One תכיל 176 עמודים והיא תצא לאור בכריכה רכה ובכריכה קשה ב-28 לנובמבר, למידע נוסף הכנסו לאתר.

עודכן בתאריך: 23/11/07 - 11:00
סופו של עידן ב-Exiles #100
ה-Exiles נפרדים לשלום בגליון ה-100 בנפח מוגדל. כותב הסדרה כריס קלרמונט והאומן טום גרמט מציגים את Exiles #100 כמה שיכול היה להיות ההרפתקאה האחרונה של הגיבורים המוטנטים העליזים של יקומי מארוול. זהו זה, ה-Exiles אורזים את התיקים...והולכים. אך לאחר שנים בהן הם הקיפו יחדיו את רחבי היקומים של מארוול, השאלה הגדולה שנשאלת ע"י כל חברי צוות ה-Exiles היא: "מה אעשה עכשיו?" חברי הצוות כולו החליטו יחדיו לחזור לארמון הקריסטל ולהחליט מה צופן להם העתיד, אך לאחת מחברות הצוות יש תוכניות אחרות, כש-Sage מתקשה להסתגל לאירועי X-Men: Die by the Sword. אז הכינו עצמכם לגליון נקודת מפנה, שמסתכל אחורה על 99 גליונות של נצחון וטרגדיה. בנוסף תוכלו לראות בגליון זה איך הכול התחיל בחוברת #1 Exiles הקלאסית מאת ג'אד וויניק ומייק מק'קונה. אך אל חשש, כל סוף הוא התחלה חדשה. שחר של יום חדש יעלה בחודש ינואר 2008 עם תחילתה של הסדרה החדשה New Exiles!
לחצו כאן להצצה לחוברת Exiles #100

עודכן בתאריך: 23/11/07 - 10:24
חנוכון - אירוע ההשקה של אמא"י בחנוכה
במהלך חופשת חג החנוכה יערך אירוע/כנס ההשקה של ארגון אמא"י (ארגון אנימה ומנגה ישראל), הכנס יתקיים ביום א' ה-09/12/07, באשכול פיס, רחוב שפרינצק 4 בתל-אביב (סמוך לסינמטק). הכנס יערך בין השעות 10:00 בבוקר ועד 22:00 בלילה, האירוע יכלול מגוון רחב של פעילויות, הקרנות של סרטים וסדרות, הרצאות מרתקות על נושאים שונים, סדנאות פעילות, יריד דוכנים ועוד. עלות כרטיס כניסה רגיל היא 25 ש"ח, עלות כרטיס כניסה לחברי העמותות המארגנות היא 15 ש"ח, לפרטים נוספים כנסו לאתר הכנס.
לחצו כאן לאתר הכנס

עודכן בתאריך: 22/11/07 - 16:07
היכונו להתרומם, שוב.
הנובלה הגראפית Ascend שפורסמה במקור ע"י Image Comics בפברואר 2005, חוזרת בהדפסה חדשה ומיוחדת ב-2008. הנובלה נוצרה ע"י הכותב קית' ארם והאומן כריסטופר שי, והיא עוסקת במלחמות הטיהור הפוסט-אפוקליפטיות, כשהקרב על נשמות בני-האדם ה"קצורות" מחרב את גן-עדן וגיהנום. את ההדפסה החדשה תוציא לאור חברת IDW והיא תישא את השם "Ascend: Special Edition", ההדפסה החדשה תכיל 70 עמודים נוספים, עבודת אומנות מחודשת וסיפור משוכתב לגמרי.
לחצו כאן לראיון שערך אתר Newsarama עם ארם ושי לרגל ההוצאה החדשה

עודכן בתאריך: 22/11/07 - 13:29
באטמן בשליחות קטלנית?
ע"פ פרסומים שצצים בימים האחרונים השחקן כריסטיאן בייל (באטמן מתחיל, The Dark Knight) צורף לקאסט הסרט שליחות קטלנית 4 הנושא את השם Terminator Salvation: The Future Begins. אמנם, ישנם דיווחים סותרים לגבי התפקיד אותו צפוי לגלם בייל בסרט, מצד אחד פורסם כי בייל צפוי לגלם את דמותו של ג'ון קונר ומצד שני פורסם כי בייל צפוי לגלם את ה-Terminator - מי צודק? יתכן ואף אחד.
הסרט Terminator Salvation: The Future Begins בבימויו של גוז'ף מק'גינטי ניקול צפוי לצאת לאקרנים במהלך חודש יוני 2009.

עודכן בתאריך: 22/11/07 - 12:36
DC מכריזה על אוגדני Hardcover של Starman
Starman, סדרת הקומיקס המוכרת מיקום DC, שנוצרה ע"י הכותב ג'יימס רובינסון והאומן טוני האריס, תאוגד ותצא לאור בפעם הראשונה בגרסאת Hardcover, מודפסת על נייר באיכות גבוהה. האוגדן The Starman Omnibus יכיל שישה כרכים וצפוי לצאת החל מחודש מאי הקרוב. הסדרה תכלול עטיפות חדשות מאת האריס, בגודל של 6.75x"10.25" ותאגד את כל סדרת Starman, בנוסף ל-Starman Annuals, Secret Files, 80-Page Giant, מיני-סדרת The Shade ועוד רבים נוספים. האוגדנים יכילו אומנות מאת האריס, פיטר סנג'בג'רג, כריס ספראוס, .J.H וויליאמס, פיל חמינז, ג'ין אה, גיא דיוויס, טדי קריסטיאנסן, לי וויקס ועוד רבים אחרים, בנוסף למס' סיפורים מאת הכותב דיוויד גוייר. האוגדן הראשון בסדרה צפוי לצאת לאור במהלך חודש מאי הקרוב, הוא יכיל 448 עמודים ויאגד את החוברות Starman #0 ו-#1-16.

עודכן בתאריך: 22/11/07 - 12:14
פרנסיסקו פרנקוילה יצייר את זורו של Dynamite
כפי שפרסמנו לפני מס' חודשים בחודש מרץ האחרון חברת Dynamite Entertainment רכשה את הזכויות להפיק קומיקס המבוסס על הדמות "זורו", מאט ווגנר הוא האיש שיעמוד מאחורי הפרוייקט החדש של חברת Dynamite. מוקדם יותר החודש הכריזה Dynamite כי האומן פרנסיסקו (The Black Coat) פרנקוילה יאייר לפחות את שמונת הגליונות הראשונים של הסדרה, פרנקוילה מוכר בסגנון הציור דמוי המברשת שלו, והשראה בולטת מאומני ספרות פשע מן העבר. זורו הוא דמות סמלית ופופולרית שעוררה השראה ליצירת גיבורי קומיקס נוספים כמו באטמן. הסדרה החדשה תיקח את השורשי העבר של זורו לכיוון המודרני. Dynamite אישרה שהאומן מייק מהיו יספק את העטיפות לסדרה, עם עטיפות אלטרנטיביות לחוברת #1 מאת ואגנר (מימין) וג'ון קאסידי.
לחצו כאן לעטיפה של החוברת Zorro #1 מאת מהיו

עודכן בתאריך: 22/11/07 - 11:50
הצצה ראשונה לעטיפה של דניאל אקונה ל-Hulk #1
מארוול חשפה הצצה ראשונה לעטיפה האלטרנטיבית של החוברת Hulk #1 מאת האומן דניאל אקונה, הרכש החדש של מארוול. כפי שפרסמנו בחודש שעבר מארוול הכריזה על סדרה חודשית חדשה לענק הירוק בנוסף לסדרה הרצה The Incredible Hulk, שם הסדרה החדשה הוא "The HULK". הסדרה החדשה הוטלה על הצוות הקריאטיבי המורכב מהכותב ג'ף לואב והצייר אד מק'גינס, ע"פ לואב הסדרה החדשה איננה תלויה ומצריכה מהקוראים ידע מוקדם כלשהו מאירועי World War Hulk ואירועים נוספים הקשורים אליהם, אך אם זאת מי שכן עקב אחר אירועי World War Hulk יבין כיצד הסדרה החדשה מתקשרת להכול. החוברת הראשונה בסדרה החדשה צפוייה לצאת במהלך חודש ינואר.
לחצו על התמונה להגדלה

עודכן בתאריך: 22/11/07 - 11:36
Thor #4 הולכת להדפסה שנייה
על פי הודעה רשמית של חברת מארוול ההדפסה הראשונה של החוברת #4 Thor אזלה מהמלאי והולכת להדפסה שנייה עם עטיפה חדשה מאת אוליבר קוייפל, מאחורי החוברת עומדים הכותב ג'יי מייקל סטרזינסקי והאומן אוליבר קוייפל. ההדפסה השנייה של החוברת Thor #4 צפוייה לצאת ב-19 לדצמבר והחוברת Thor #5 צפוייה לצאת ב-26 לדצמבר.
לחצו כאן לעטיפה של החוברת Thor #5
לחצו כאן לעטיפה האלטרנטיבית של החוברת Thor #5

עודכן בתאריך: 21/11/07 - 16:00
אוגרים רדיואקטיבים עם חגורה שחורה
Dynamite Entertainment חשפה הצצה ראשונה לסדרה החדשה של דון צ'ין "Adolescent Radioactive Black Belt Hamsters" מאת הכותב קית' שמפיין והאומן ום נגיין, החוברת הראשונה בסדרה צפוייה לצאת לאור במהלך חודש ינואר 2008. החוברת תכיל שתי עטיפות, אחת מאת נגיין והשנייה מאת מייקל אבון הומינג. עלילת הקומיקס מזכירה קצת את זו של צבי הנינג'ה, בשנת 1977 מסיבות לא ברורות NASA שלחה כמה אוגרים לחלל לחקור מסת ג'לטין רדיואקטיבית ומסתורית שריחפה מעל כדור הארץ. בעקבות החשיפה למסה הרדיואקטיבית, ארבעה אוגרים השתנו במהרה והתפתחו למשהו חדש, רדיואקטיבי ובגיל ההתבגרות! האוגרים התרסקו עם מעבורת החלל על הרי ההימליה, שם נמצאו ע"י חבורת נזירים ממנזר חבוי בהרים שטיפלו בהם ואימנו אותם באומנויות לחימה, וכעת הם חוזרים!

עודכן בתאריך: 21/11/07 - 15:34
הצצה ראשונה ללוגו החדש של Witchblade
Top Cow חשפה הצצה ראשונה לעיצוב חדש של הלוגו של Witchblade מאת האומן זוכה פרס אייזנר טוד קליין, קליין, מותיקי התעשייה הוא אחד ממעצבי הלוגואים וה-Lettering המוכשרים והמוערכים ביותר בתעשייה. בין הלוגואים המוכרים שיצר: The New Teen Titans, Ambush Bug, Batman: Year One, Justice League International, The Sensational She-Hulk, Hawkworld, The Demon, Lobo, Crisis on Infinite Earths, העיצוב החדש של הלוגו של ספיידרמן בשנות ה-90 והליין המלא של America's Best Comics מאת אלן מור. הלוגו החדש של Witchblade מאת קליין יבצע הופעת בכורה באוגדן Witchblade Vol. 1 הצפוי לצאת לאור במהלך חודש ינואר 2008.
לחצו כאן לתמונה מוגדלת של הלוגו בלבד

עודכן בתאריך: 21/11/07 - 15:04
החוברות והאוגדנים של מארוול לפברואר 2008
מארוול פירסמו את רשימת החוברות והאוגדנים שלהם לחודש פברואר (פריטים שניתן יהיה להזמין מקטלוג הבקרוב של דצמבר). חודש פברואר מתחיל עידן חדש בעולמם של ארבעת המופלאים, העידן של מארק מילר ובריאן היטץ. בנוסף, האקס-פורס חוזרים עם סדרה חדשה.
לחצו כאן לרשימה

עודכן בתאריך: 20/11/07 - 19:10
פינת הביזאר של גל פלודה
כפי שקוראי הפינה הנאמנים כבר בודאי יודעים, אין דבר מטופש יותר מאדם לבוש בטייטס צבעוניים שמסתובב להנאתו ברחוב. אבל בארה"ב, ארץ הטיפשות הבלתי מוגבלת, גם אנשים נורמלים לכאורה שעונים לשאלות מאדם הלבוש בטייטס, מתגלים לעיתים כמוזרים או מטופשים יותר מהטיפוס הביזארי הניצב מולם. תחקירני הפינה רוצים בשלב זה להודות לידידה הגדולה של ישראל, על השפע הבלתי נדלה של סטיות שהיא מספקת עבורה - כיפאק היי ל-US of A!!!
לחצו כאן לצפייה בקליפ
לחצו כאן לצפייה בקטע בונוס מאת כתב הקולנוע המפורסם אלון רוזנבלום!
לחצו כאן לפינות קודמות

עודכן בתאריך: 20/11/07 - 17:28
ליהוק ראשון לסרט G.I. Joe
ע"פ דיווחים של אתר חדשות הבידור Variety השחקנית הבריטית סיינה מילר (אבק כוכבים, עוגת שכבות) לוהקה לסרט G.I. Joe בבימויו של סטפן סמרס, מילר צפוייה לגלם את דמותה של הגיבורה הראשית בסרט, המתוארת כברונית סקסית שחורת שיער, "פאם פאטאל" המתמחה בריגול. G.I. Joe או "כוח המחץ" בעברית הינה יחידת עילית של לוחמי קומנדו מארה"ב וברית נאט"ו שנלחמת בארגון טרור בינלאומי בשם "קוברה" שבראשו עומד סוחר נשק סקוטי. "כוח המחץ" החלה כסדרת אנימציה ופעולה המבוססת על סט הצעצועים המצליח של חברת הסברו והקומיקס מבית מארוול קומיקס, הסדרה שודרה בארה"ב בין השנים 1985-1986 ואף שודרה בישראל בערוץ הראשון. הסרט G.I. Joe בבימויו של סטפן סמרס צפוי לעלות לאקרנים ב-7 לאוגוסט, 2009.

עודכן בתאריך: 20/11/07 - 17:03
טרי מור מכריז על Echo
יוצר הקומיקס טרי מור פרסם בבלוג שלו את הפרוייקט הבא שלו לאחר Strangers in Paradise, מדובר בסדרה חדשה בשם "Echo". מור לא חשף פרטים רבים על הסדרה מעבר לכך שהיא עוסקת בסיפורה של ג'ולי מרטין, צלמת המצלמת תמונות במדבר ומוצאת את עצמה במקום הלא נכון בזמן הלא נכון. הגליון הראשון של Echo גמור, טוען מור, אפילו אומנות הכריכה מוכנה והיא רק מחכה לצביעה, התמונה המצורפת היא רק גרסא ראשונית ומחוספסת ולא הגרסא המוגמרת. החוברת Echo #1 צפוייה לצאת ב-5 למרץ 2008, והיא תכיל 24 עמודים בשחור ולבן.
לחצו כאן לפוסט המלא בבלוג של מור
לחצו כאן לראיון שערך אתר Newsarama עם מור לרגל הפרוייקט החדש

עודכן בתאריך: 20/11/07 - 11:33
רוברט קנפר לוהק לסרט Wolverine?
ע"פ פירסומים של אתר The Denver Post השחקן רוברט קנפר צורף לקאסט הסרט X-Men Origins: Wolverine, קנפר מוכר מתפקידו כתיאודור "T-Bag" בגוול מהסדרה "נמלטים". בנוסף, קנפר מככב גם בסרט Hitman הצפוי לצאת לצאת לאקרנים השבוע, וישנן גם שמועות לגבי ליהוקו לתפקיד הנבל בסרט בונד הבא ולתפקיד ראשי ברימייק של הסרט "הציפורים" של אלפרד היצ'קוק. עלילת הסרט Wolverine תשאב את מקורותייה של הדמות מתורת יקום מארוול ומסיפורי Weapon X שנכתבו ע"י בארי וינדזור סמית', הסרט יעסוק בסיפור מקורותיו ובהיסטוריה של וולברין ותספר כיצד הגיח לוגן כמוטנט בלתי ניתן להשמדה מהניסוי הברברי שעבר עם טופרי מתכת חדים כתער. הסרט X-Men Origins: Wolverine המצטלם בימים אלה באוסטרליה בבימויו של גווין הוד צפוי לצאת לאקרנים ב-1 למאי, 2009.

עודכן בתאריך: 20/11/07 - 11:17
החוברות והאוגדנים של די-סי לפברואר 2008
די-סי פירסמו את רשימת החוברות והאוגדנים שלהם לחודש פברואר (פריטים שניתן יהיה להזמין מקטלוג הבקרוב של דצמבר).
לחצו כאן לרשימה

עודכן בתאריך: 19/11/07 - 09:45
מבט ראשון על הקאסט של הסרט JLA? - עודכן
אולפני האחים וורנר צפויים להכריז במהלך השבוע הבא על הקאסט הרשמי של הסרט Justice League of America בבימויו של ג'ורג' מילר, אך מקורות מתוך האולפנים הדליפו את מה שאמור להיות קאסט הסרט: את דמותו של סופרמן צפוי לגלם השחקן סקוט פורטר (Speed Racer, Friday Night Lights), את דמותו של הפלאש (וולי וסט) צפוי לגלם השחקן אדם ברודי (The O.C., Thank You For Smoking), את דמותו של הגרין לנטרן (ג'ון סטיוארט) צפוי לגלם השחקן והראפר לוני "Common" ראשיד ליין ג'וניור (Smokin’ Aces, Wanted) ואת דמותה של טליה גול (ביתו של ראס אל-גול) צפוייה לגלם השחקנית תרזה פאלמר (Wolf Creek, The Grudge 2), מי שפורסמה בעבר כאחת מהמועמדות לגלם את תפקיד וונדר-וומן בסרט. הסרט JLA בבימויו של ג'ורג' מילר (תזיזו ת'רגליים) צפוי לצאת לאקרנים במהלך שנת 2009.
עדכון: ע"פ פרסומים של האתר !Superhero Hype רשימת הקאסט שונה במקצת מזו שפרסמנו קודם לכן, את דמותו של סופרמן צפוי לגלם השחקן די.ג'יי קוטרונה, את דמותו של באטמן צפוי לגלם השחקן ארמי המר, את דמותו של הפלאש (וולי וסט) צפוי לגלם השחקן אנטון ילצ'ין, את דמותו של האקווה-מן צפוי לגלם השחקן סנטיאגו קבררה, את דמותה של איריס צפוייה לגלם השחקנית זואי קאזאן, את דמותה של וונדר-וומן צפוייה לגלם השחקנית מייגן גייל, את דמותו של הגרין לנטרן (ג'ון סטיוארט) צפוי לגלם השחקן והראפר לוני "Common" ראשיד ליין ג'וניור ואת דמותה של טליה גול (ביתו של ראס אל-גול) צפוייה לגלם השחקנית תרזה פאלמר.

עודכן בתאריך: 18/11/07 - 12:17
הפרוייקטים העתידיים של פיל הסטר
כמה מהחדשות הגדולות ביותר של כנס Wizard World Texas הגיעו אתמול היישר מפיו של פיל הסטר, "אני הולך לכתוב ולצייר חוברת קרוס-אובר One-Shot של Daredevil/Magdalena" הכריז הסטר בפנאל, הסיפור יעסוק ב-Daredevil שמצטרף לגיבורה הותיקה של Top Cow, בכדי לעזור לה ללכוד נבל בלתי נראה. בנוסף, הסטר יהיה הכותב של הסדרה החדשה בסאגת The Darkness צפוייה להתחיל במהלך חודש דצמבר, וגם יקח חלק בכתיבת החוברת First Born: Aftermath One-Shot לצידו של רון מארץ', הממשיכה את האירוע המתרחש כרגע ביקום Top Cow.

עודכן בתאריך: 18/11/07 - 09:14
El Diablo חוזר ל-DC ב-2008
היו לו שני גלגולי נשמות (טוב, שלושה אם אתם סופרים את המיני-סדרה של Vertigo) ביקום DC עד לעכשיו, ובתחילת שנת 2008 El Diablo חוזר לסיבוב נוסף, הפעם הודות לכותב ג'אי ניץ' (Heaven’s Devil) והאומן פיל הסטר. ניץ' כתב בעבר את Batman Strikes שיצא לאור תחת חותם Johnny DC של החברה, המיני-סדרה החדשה של El Diablo תסמן את הפרוייקט הבכיר הראשון שלו במרכז יקום DC.
לחצו כאן לראיון שערך אתר Newsarama עם ניץ' לרגל הפרוייקט החדש

עודכן בתאריך: 18/11/07 - 08:42
טריילר חדש לסדרה החדשה של The Darkness
כפי שפרסמנו לפני מס' שבועות חברת Top Cow הודיעה על יציאתה הצפוייה של סדרה חדשה בסאגת The Darkness במהלך חודש דצמבר הקרוב. במהלך חודש נובמבר תוציא Top Cow לאור את The Darkness: First Look, במטרה לתת לקוראים ותיקים וחדשים כאחד הצצה מוקדמת לסדרה החדשה. החוברת The Darkness: First Look תכיל שמונה עמודים מגליון הבכורה של הסדרה החדשה בנוסף להצצה אל מאחורי הקלעים מאת כותב הסדרה פיל הסטר (Green Arrow, Deep Sleeper) והצייר מייקל ברוסארד (Unholy Union). היישר מאירוע הקיץ הגדול של Top Cow פרוייקט First Born, ג'קי אסטקאדו, נמלט מחייו הקודמים, הגיע למקום חדש ויצר לעצמו זהות ומראה חדשים בנוסף לכמה בעלי ברית חדשים ומעורפלים. קוראי הסדרה הקבועים בוודאי יהנו מההתפתחות של האנטי-גיבור של Top Cow, בעוד שקוראים החדשים המצטרפים לאחר שנחשפו למשחק הוידיאו של חברת 2K ו-Starbreeze ילמדו לגלות כי מדובר בנקודת התחלה ידידותית. בהתחשב בעובדה שהסטר וברוסארד מחוייבים לכותר לעתיד הנראה לעין, לקוראים מובטחת סדרה עקבית ואיכותית.
לחצו כאן לצפייה בטריילר

עודכן בתאריך: 17/11/07 - 10:31
אלן מור יופיע בסדרת הטלוויזיה הסימפסונס
כן, כן, זו לא בדיחה, וגם לא פינת הביזאר של גל פלודה, הכותב הבריטי עטור השבחים אלן מור (Watchmen), אחד הכותבים החשובים ביותר בתעשיית הקומיקס, שרבות מיצירותיו המציאו מחדש את מדיום הקומיקס בכלל ואת ז'אנר גיבורי-העל בפרט, יופיע בתפקיד אורח בפרק מיוחד של סדרת הטלוויזיה המצליחה של רשת Fox האמריקאית "הסימפסונס". הפרק המדובר ישודר ביום ראשון הקרוב בארה"ב, שם הפרק "Husbands & Knives". מור, מגיע לעיירה ספרינפילד יחד עם יוצרי הקומיקס ארט שפיגלמן ודניאל קלוז לכבוד אירוע הפתיחה של חנות קומיקס יוקרתית חדשה (ג'ק בלאק יעניק את הקול לבעל החנות) המתחרה בחנות הקומיקס המקומית הותיקה "The Android’s Dungeon", בבעלותו של ג'ף "Comic Book Guy" אלברטסון.

עודכן בתאריך: 17/11/07 - 09:34
Captain Marvel #1 הולכת להדפסה שנייה
על פי הודעה רשמית של חברת מארוול ההדפסה הראשונה של החוברת Captain Marvel #1 אזלה מהמלאי והולכת להדפסה שנייה עם עטיפה חדשה מאת לי וויקס, מאחורי החוברת עומדים הכותב בראיין ריד והאומן לי וויקס. כיצד תשפיע חזרתו של Captain Marvel, דמות בעלת מאפיינים משיחיים על יקום מארוול המודרני, והאם תהיה התייחסות כלשהי למלחמתו בסרטן שהתרחשה בתחילת שנות ה-80? ההדפסה השנייה של החוברת Captain Marvel #1 צפוייה לצאת ב-19 לדצמבר.

עודכן בתאריך: 17/11/07 - 08:52
נחשפה תמונה חדשה של The Incredible Hulk
זוכרים את התמונה הזאת שפורסמה בכנס Comic-Con בקיץ האחרון? כעת נחשפה תמונה חדשה שמשלימה את הצללים. הסרט The Incredible Hulk בבימויו של לואיס לטרייר צפוי לצאת לאקרנים ב-13 ליוני, 2008. צילומי הסרט החדש צפויים להתחיל בקיץ הקרוב בטורונטו. בסרט יככבו אדוארד נורטון, ליב טיילר, טים רוט, וויליאם הארט, כריסטינה קבוט, טים בלייק נלסון וטאי בארל.
לחצו כאן לאתר הסרט הרשמי

עודכן בתאריך: 17/11/07 - 08:43
The Mice Templar #2 הולכת להדפסה שנייה
על פי הודעה רשמית של חברת Image ההדפסה הראשונה של החוברת The Mice Templar #2 אזלה מהמלאי והולכת להדפסה שנייה עם עטיפה חדשה מאת מייקל אבון הומינג, מאחורי החוברת עומדים צוות הכותבים בראיין גלאס ומייקל אבון הומינג שגם אחראי על הציור ועל העטיפות. ההדפסה השנייה של החוברת The Mice Templar #2 צפוייה לצאת ב-5 לדצמבר.

עודכן בתאריך: 17/11/07 - 08:39
X-Factor #25 הולכת להדפסה שנייה
על פי הודעה רשמית של חברת מארוול ההדפסה הראשונה של החוברת X-Factor #25 (הפרק השלישי של Messiah CompleX) אזלה מהמלאי והולכת להדפסה שנייה עם עטיפה חדשה מאת סקוט איתון, מאחורי החוברת עומדים הכותב פיטר דיויד (She-Hulk) והאומן סקוט איתון (X-Men: Endangered Species One-Shot). האירוע הגדול בחייהם של ה-X-Men מזה שנים, המוטנטים על סף הכחדה, ניצוץ של תקווה נראה באופק. האם ה-X-Men יכולים להתלכד ולהציל את הגזע שלהם או שגורלם המר יחרץ ע"י בני-אדם נעלים? טרם הוכרז מתי תצא לאור ההדפסה השנייה של החוברת.

עודכן בתאריך: 16/11/07 - 18:22
סקאר: בנו של האלק - זהירות: מכיל ספויילרים ל-WWH #5!
בחוברת World War Hulk #5 שיצאה השבוע לחנויות, מסע הצלב של ההאלק נגד הגיבורים ביקום מארוול הגיע לסיומו כשהאלק בחר להקריב את עצמו בכדי להציל את כדור הארץ. נכון לעכשיו לא ידוע אם ברוס באנר מת או שהוא רק קטטוני, אבל בכל מקרה רוחו המתריסה של האלטר אגו הירוק שלו תמשיך להתקיים בשלושה כותרים חדשים של מארוול: "The Incredible Herc" שתצא במהלך חודש דצמבר מאת הכותבים גרג פאק ופרד ואן-לנט עם אומנות של קוי פאם, "The Hulk" סדרה חודשית חדשה בכיכובו של האלק בצבע אדום שהוכרזה בחודש שעבר מאת מהכותב ג'ף לואב והאומן אד מק'גינס הצפוייה לצאת במהלך חודש ינואר וסדרה חדשה בת 12 חוברות בשם "Skaar: Son of Hulk" מאת הכותב גרג פאק (טרם הוכרז אומן לסדרה) שתושק במהלך 2008.
לחצו כאן לפרטים נוספים על הסדרה Skaar: Son of Hulk באתר מארוול

עודכן בתאריך: 16/11/07 - 17:36
ארכיון הפנזינים הישראלי
פנזין (Fanzine) היא חוברת שמופקת באופן עצמאי, הוא מדיום ייחודי לגמרי, שילוב בין עיתונות לאמנות פלסטית, שיוצא בייצור המוני למחצה. כזה שמגיע לקבוצה גדולה של אנשים אך עדיין מחזיק ערך מסוים כפריט בעל ייחודיות מסוימת. בדומה לליטוגרפיה, בשונה מעיתון או מקלטת וידיאו. בתקופה האחרונה עבר ארכיון הפנזינים הישראלי שדרוג לא קטן והחל לצבור תאוצה, נוספו ערכים חדשים לארכיון, הוא הועבר לכתובת חדשה ואף לאחסון בשרת חדש ואיכותי יותר - אז למה אתם מחכים?!
לחצו כאן לכניסה לארכיון

עודכן בתאריך: 16/11/07 - 10:28
תמונות ראשונות של זאכרי קווינטו כספוק
אתר JFX Online פרסם תמונות ראשונות של השחקן זאכרי קווינטו בדמותו של ספוק הצעיר בסרט Star Trek. הסרט Star Trek בבימויו של ג'יי ג'יי אברהמס צפוי לעלות לאקרנים ב-25 לדצמבר, 2008. בסרט יככבו זאכרי קווינטו, לאונרד נימוי, זואי סלנדה, אריק באנה, סיימון פג, וג'ון צ'או.
לחצו כאן לצפייה בתמונות

עודכן בתאריך: 16/11/07 - 10:18
שרה דאן לוהקה לסרט The Dark Knight
ע"פ דיווחים של אתר Wigan Today השחקנית הבריטית שרה דאן צורפה לקאסט הסרט The Dark Knight בבימויו של כריסטופר נולן, דאן צפוייה לגלם את דמותה של "Harley Quinn", נבלית יפיפיה ובת-בריתו של הג'וקר. הסרט The Dark Knight בבימויו של כריסטופר נולן צפוי לעלות לאקרנים ב-18 ליולי, 2008. בסרט יככבו כריסטיאן בייל, הית לדג'ר, מורגן פרימן, מייקל קיין, גרי אולדמן, ארון אקהרט, מגי גיילנהול, אריק רוברטס, אנתוני מייקל הול וכמובן שרה דאן.
לחצו כאן לאתר הסרט הרשמי

עודכן בתאריך: 16/11/07 - 08:25
הצצה ראשונה לעטיפה של The Twelve #0
מארוול חשפה הצצה ראשונה לעטיפה של החוברת The Twelve #0 מאת האומן כריס ווסטון, כפי שפרסמנו לפני מס' חודשים במהלך כנס Comic-Con האחרון מארוול הכריזה באופן רשמי על מיני-סדרה חדשה בשם The Twelve הכוללת 12 חוברות מאת הכותב ג'יי. מייקל סטרזינסקי והצייר כריס ווסטון, הסדרה כוללת 12 גיבורים מהמיתולוגיה המוקדמת של מארוול. בעוד שכמה מהגיבורים הראשונים של מארוול כמו Namor וקפטן אמריקה פרחו לתוך יסוד יקום מארוול, ישנם גיבורים אחרים שלא היה ביכולתם "להחזיק חזק" ולשרוד את ההתפתחות של מארוול - אך לא עוד, בסדרה החדשה The Twelve הצפוייה להתחיל בחודש ינואר הקרוב אותם גיבורים (ונבלים) קמים לתחייה ומקבלים חזרה את נעוריהם ומובלים היישר אל תוך המאה ה-21. החוברת The Twelve #0 צפוייה לצאת במהלך חודש דצמבר.
לחצו כאן לצפייה בפרופילים של The Twelve באתר מארוול
לחצו כאן להצצה לחוברת The Twelve #1

עודכן בתאריך: 16/11/07 - 08:13
קית' גיפן הוחתם על חוזה בלעדיות עם DC
ע"פ פרסום של אתר Newsarama האומן קית' גיפן הוחתם על חוזה בלעדיות עם חברת DC, גיפן נתן את הטון הויזואלי באופן עקבי לשתי הסדרות הרצות 52 ו-Countdown to Final Crisis של החברה. למרות ש-DC לא חשפה מידע לגבי פרטי החוזה אך אישרה את הפרסום, מסתמן כי גיפן הוחתם על חוזה לתקופה של שנתיים. נראה כי מע' היחסים הזו טבעית לגמרי הן לאומן והן ל-DC, גיפן היה לחלק אינטגרלי מהצוות הקריאטיבי של DC כבר זמן רב, הוא יצר דמויות כמו Lobo ו-Ambush Bug for them ותרם רבות להתפתחותן של הסדרות Legion of Superheroes ו-Justice League במהלך שנות ה-80 וה-90 הן ככותב והן כאומן. אחד מהפרוייקטים האחרונים שלו היה יצירת/כתיבת הסדרה Blue Beetle, בנוסף לכתיבה של הסדרה Midnighter ו-52 Aftermath: The Four Horseman.
לחצו כאן לראיון שערך אתר Newsarama עם גיפן

עודכן בתאריך: 16/11/07 - 07:32
Action Comics #858 הולכת להדפסה שנייה
על פי הודעה רשמית של חברת DC ההדפסה הראשונה של החוברת Action Comics #858 אזלה מהמלאי והולכת להדפסה שנייה עם עטיפה צבועה מחדש מאת גרי פרנק, מאחורי החוברת עומדים הכותב ג'ף ג'ונס והאומן גרי פרנק. החוברת פותחת את הפרק הראשון בעלילת הסיפור "Superman and the Legion of Super-Heroes" המאחדת את סופרמן עם חברי הילדות שלו מן העתיד. ההדפסה השנייה של החוברת Action Comics #858 צפוייה לצאת ב-5 לדצמבר.

עודכן בתאריך: 15/11/07 - 07:05
הצצה ראשונה לחליפה החדשה של ה-Invincible מאת ג'ים לי
היוצר רוברט קירקמן ו-Image Comics מבטיחים הרבה שינויים וחדשנות עם יציאתה של החוברת Invincible #51 בחודש פברואר הקרוב, החוברת תחל קשת סיפור חדשה וגם תשנה את הכיוון אליו הולכת הסדרה. כהדגמה לכמה מהדברים החדשים הצפויים להשתנות בסדרה, חשפה Image הצצה ראשונה לחליפה החדשה של ה-Invincible שנוצרה ע"י לא אחר מאשר ג'ים לי, חליפה חדשה! התחלה חדשה!
החוברת Invincible #51 צפוייה לצאת ב-20 לפברואר, 2008.
לחצו על התמונה להגדלה

עודכן בתאריך: 14/11/07 - 21:00
הירקן חזר!!!
לאחר שהוא נעלם מתחת לפני השטח הטור של הירקן חוזר עם עונה חדשה ומתכונת..... ישנה לגמרי.
לחצו כאן לטור

עודכן בתאריך: 14/11/07 - 13:30
הדפסה חדשה ל-Marvel Zombies HC
על פי הודעה רשמית של חברת מארוול ההדפסה החמישית של האוגדן Marvel Zombies Hardcover אזלה מהמלאי והולכת להדפסה שישית עם עטיפה חדשה מאת האומן ארת'ור סיידם. כמחווה לסיפור הקלאסי "Demon In A Bottle" שהופיע בסדרת קומיקס של Iron Man המקורית, על גבי העטיפה החדשה תופיע דמותו הזומבית של Iron-Man שתמשיך את מסורת העטיפות החדשות של ההדפסות החוזרות של אוגדן זה. מאחורי הסדרה עומדים הצוות הקריאטיבי עטור השבחים וחביב הקהל המורכב מהכותב רוברט קירקמן (Ultimate X-Men) והאומן זוכה פרס אייזנר שון פיליפס (Criminal) המספק מבט מפחיד לעתיד הקרוב, בו גיבורי ונבלי מארוול הופכים לזומבים. מה בדיוק קורה כשהדמויות החזקות ביותר בכדוה"א הופכות לדמויות הרעבות ביותר? ההדפסה השישית של האוגדן צפוייה לצאת ב-19 לדצמבר.

עודכן בתאריך: 14/11/07 - 11:30
דניאל אקונה עובר למארוול
ע"פ פרסום של אתר Newsarama האומן הספרדי דניאל אקונה, עוזב את DC ועובר לחברת מארוול. אקונה שהיה חתום על חוזה בלעדיות עם DC, בה ביצע את מירב עבודותיו על קומיקס אמריקאי במהלך השנים, יעבור לחברת מארוול במהלך שנת 2008. רק בשבוע שעבר פורסם כי האומן מארק באגלי, מי שמזוהה רבות עם חברת מארוול, יבצע את המעבר רק בכיוון ההפוך, באגלי חתם על חוזה בחברת DC אלייה יבצע מעבר בתחילת השנה הבאה. אקונה מוכר בעיקר בעבודתו על הכותר Uncle Sam and the Freedom Fighters ועל העטיפות אותן צייר לחוברות השונות של DC, אקונה היה מיועד להיות אומן הסדרה הקבוע של The Flash עם חזרתו של הכותב מארק וייד, אך ריצתו קוצרה, אולי עקב המעבר למארוול. אקונה עבד בעבר עם חברת מארוול, רק כמאייר של עטיפות, זו תהיה הפעם הראשונה בה יעבוד האומן כצייר פנים עבור החברה. מארוול סירבה להגיב על הפרסום.

עודכן בתאריך: 14/11/07 - 10:51
Death Dealer #1 B&W הולכת להדפסה שנייה
על פי הודעה רשמית של Image ההדפסה הראשונה של החוברת המיוחדת במהדורה מוגבלת Death Dealer #1 Black & White אזלה מהמלאי והולכת להדפסה שנייה, מאחורי החוברת המבוססת על ציור מפורסם של פרנק פרזטה עומדים הכותב ג'ושוע אורטגה והאומן נייט ג'ונס. טרם הוכרז מתי תצא לאור ההדפסה השנייה של החוברת.
לחצו כאן להצצה לחוברת Death Dealer #1 Black & White

עודכן בתאריך: 14/11/07 - 10:34
תמונות חדשות מהסרט Iron Man
מארוול פרסמה באתר האינטרנט שלה תמונות חדשות מהסרט Iron Man, הסרט Iron Man בבימויו של ג'ון פאברו צפוי לעלות לאקרנים ב-2 למאי, 2008. בסרט יככבו רוברט דאוני ג'וניור, גווינית' פאטרו, ג'ף ברידג'ס וטראנס האוורד.
לחצו כאן לצפייה בתמונות
לחצו כאן לאתר הסרט הרשמי

עודכן בתאריך: 14/11/07 - 10:24
מאט פרוור לוהק לסרט Watchmen
השחקן מאט פרוור צורף לקאסט הסרט Watchmen, פרוור מוכר כאייקון הסאטירי המגמגם משנות ה-80, "Max Headroom", פרוור צפוי לגלם את דמותו של Moloch the Mystic, סופר-נבל שטני ומכשף. הסרט Watchmen בבימויו של זאק סניידר צפוי לעלות לאקרנים ב-6 למרץ, 2009, בסרט יככבו ג'קי ארל היילי, בילי קרודאפ, מאלין אקרמן, מת'יו גוד, פטריק וילסון, ג'פרי דין מורגן, קרלה גוגינו וכמובן מאט פרוור.
לחצו כאן לאתר הסרט הרשמי

עודכן בתאריך: 13/11/07 - 19:47
פינת הביזאר של גל פלודה
בפעם האחרונה שדיווחנו בפינה על האיטלקים, זה היה בהקשר של מדען "רציני" שטען שהוא יכול לפתח חליפת ספיידרמן. כנראה שיש לאוכלי הפסטה האלה איזשהו פאטיש לא ברור לאיש בחליפה האדומה, כי אחרת אין שום דרך הגיונית להסביר את הקטע הבא. בעצם, אנחנו לא כ"כ מתפלאים - זה אותו עם שהפך את מורן אטיאס מסתם דוגמנית ל"שחקנית אופי". את הקטע הבא שלח לנו יקיר המערכת איתי, צפו ותהנו גם אתם מעלילות ספיידרמן כפי שסטן לי עצמו לא דמיין בחלומותיו הגרועים ביותר...
לחצו כאן לצפייה בקליפ
לחצו כאן לפינות קודמות

עודכן בתאריך: 13/11/07 - 13:00
הצצה ראשונה ל-Matt Wagner Grendel 25th Anniversary Statue
Dynamic Forces חשפו הצצה ראשונה לפסל המיוחד של Grednel מאת מאט ווגנר לכבוד חגיגות 25 שנה לקיומו. את המהדורה המוגבלת של פסל מרשים זה יצרו Tom and Joy Studios והוא צפוי להגיע לחנויות במהלך חודש ינואר 2008, מחירו הנקוב הוא $149.99.
לחצו כאן לצפייה בתמונות

עודכן בתאריך: 13/11/07 - 12:21
מארוול משיקה ארכיון קומיקס מקוון
בכתבה שפורסמה ביום שני האחרון ב-USA Today, נחשפה יוזמת האינטרנט החדשה של מארוול. ובכן, בקרוב מארוול תציע את ארכיון הקומיקס הדיגיטלי המקוון הראשון בעולם באתר האינטרנט של החברה, שם הפרוייקט Marvel Digital Comics Unlimited. הארכיון יכיל מעל 2,500 חוברות קומיקס ישנות של מארוול, המכילות בין היתר את הופעתם הראשונה של ספיידרמן, X-Men, ה-Hulk ועוד רבים אחרים. תמורת תשלום חודשי של $9.99 או תשלום שנתי של $59.88 יוכלו המנויים להנות משירותי הארכיון ולקרוא קומיקס בפורמט דיגיטלי ברזולוציה גבוהה על גבי מסכי המחשב. בכדי לקדם את היוזמה, תציע מארוול עם עליית הארכיון לרשת גישה ללא תשלום לכ-250 חוברות, כותרים חדשים לא יועלו לארכיון אלא רק לאחר 6 חודשים מרגע יציאתם לאור בכדי לא לפגוע במכירות. כשנשאל דן באקלי המו"ל של מארוול, מדוע לדעתו לקוחות יסכימו לשלם עבור תוכן (קומיקס) מקוון בעוד שעיתונים ניסו לעשות זאת ונכשלו, אמר באקלי: "חדשות אפשר לקרוא בכל מקום. אנחנו היחידים שיש להם את ספיידרמן." בתגובה ליוזמה אמר הכותב פיטר דיוויד, "אם מארוול תפרסם קומיקס ברשת באותו זמן בו הוא נמכר בחנויות, הם יחתכו לעצמם את הגרון ויפגעו בבעלי החנויות. היצירות שייכות למארוול והם יכולים לעשות איתן ככל העולה על רוחם. כשחושבים על זה, זו פשוט דרך נוספת להדפסה חוזרת.".
לחצו כאן לכניסה לארכיון החינמי
לחצו כאן להצטרפות לארכיון המלא בתשלום

עודכן בתאריך: 12/11/07 - 21:18
Uncanny X-Men #492 הולכת להדפסה שנייה
על פי הודעה רשמית של חברת מארוול ההדפסה הראשונה של החוברת Uncanny X-Men #492 (הפרק השני של Messiah CompleX) אזלה מהמלאי והולכת להדפסה שנייה עם עטיפה חדשה מאת בילי טאן, מאחורי החוברת עומדים הכותב אד ברובייקר והאומן בילי טאן. האירוע הגדול בחייהם של ה-X-Men מזה שנים, המוטנטים על סף הכחדה, ניצוץ של תקווה נראה באופק. האם ה-X-Men יכולים להתלכד ולהציל את הגזע שלהם או שגורלם המר יחרץ ע"י בני-אדם נעלים? ההדפסה השנייה של החוברת Uncanny X-Men #492 צפוייה לצאת ב-5 לדצמבר.

עודכן בתאריך: 12/11/07 - 21:07
הצצה ראשונה לעטיפות של אנדי קוברט ל-Countdown: Arena
DC חשפה הצצה ראשונה ל-4 עטיפות של החוברת Countdown: Arena #1 מאת האומן אנדי קוברט הצפוייה לצאת במהלך חודש דצמבר. כפי שפרסמנו בחודש אוגוסט האחרון במהלך חודש דצמבר הקרוב חברת DC תוציא לאור מיני-סדרה חדשה בשם Countdown: Arena הקשורה לספירה לאחור, הסדרה החדשה תמנה ארבע חוברות שיצאו אחת לשבוע במהלך חודש דצמבר, מאחורי הסדרה עומדים הצוות הקריאטיבי המורכב מהכותב קית' שמפיין (JSA) והאומנים סקוט מק'דניאל ואנדי אוונס (Green Arrow), את העטיפות יספקו אנדי קוברט ודייל איגלשם. אם המילה "Arena" (זירה) גורמת לכם לקונוטציות של לחימה וקרבות - אתם צודקים, דן דידיו, העורך הראשי של DC מספר כי הם בחנו את כל העולמות ביקומים הרבים של DC והם בחרו "אלוף" אחד מכל עולם שיבוא ויתחרה על התפקיד להיות חלק מצבא המונרך. Countdown: Arena #1 על המדפים ב-5 לדצמבר!
לחצו על הקישורים לעטיפות האלטנרטיביות 1 2 3
לחצו כאן לאתר Countdown: Arena

עודכן בתאריך: 12/11/07 - 20:48
המראה החדש של Ghost Rider
כפי שפרסמנו לפני מס' שבועות ב-13 לפברואר 2008 יחל הכותב ג'ייסון ארון את ריצתו ככותב הקבוע של הסדרה Ghost Rider החל מחוברת #20, זאת לאחר שדניאל וואיי הכותב הנוכחי של הסדרה וציירי הסדרה חוויאר סולטרס ומארק טקסיארה יסיימו את ריצתם על הסדרה. אל ארון יצטרף כאומן הסדרה הקבוע, שם חדש בתעשיית הקומיקס, רולנד בושי. בושי, אומן ממוצא צרפתי, סטורי בורדר ומעצב שבין היתר עבד על הסדרה המונפשת Fantastic Four עבור רשת Cartoon Network הוא האיש שיתן ל-Ghost Rider את המראה החדש שלו.
לחצו כאן לראיון שערך אתר Newsarama עם בושי לרגל הפרוייקט החדש

עודכן בתאריך: 12/11/07 - 08:14
הצצה ראשונה ל-Ultimates 3 #2 - זהירות: עלול להכיל ספויילרים!
פולשים חייזרים, פוליטיקאים קיצוניים עם כוחות-על ואלים נורווגים נקמניים - זוכרים שהדברים היו פשוטים בשביל ה-Ultimates? "דברים הולכים להיות גרועים הרבה יותר לפני שהם ישתפרו" מבטיח כותב הסדרה ג'ף לוב והאומן ג'ו מדוריירה המתחילים מחדש את הסדרה לאחר הסיום המרהיב של מארק מילר ובראיין היץ' על Ultimates 2. לואב מכה בכל הכוח, מתחיל עם חזרתו של Magneto וטרגדייה בצוות עם יריית הפתיחה! "בסוף הגליון הראשון, משהו נורא קורה, והסיבה לכך ומטרותיהם של הנבלים - שעלולים להיות או לא להיות חלק מה-Brotherhood, הוא חלק מהמיסתורין, רומז לואב. Ultimate Spider-Man מתמקם לו להרפתקאה סמוך ל-Ultimates, "הוא לא רצוי ע"י הצוות" אומר לואב, אך לאחר צפייה בהצצה לחוברת (תמונה מצורפת) אנחנו לא יכולים להיות שמחים יותר!

עודכן בתאריך: 12/11/07 - 06:48
אוספים את השברים ב-World War Hulk: Aftersmash
אירוע World War Hulk אמנם הסתיים, אבל ה-Aftersmash רק התחיל!
ב-World War Hulk: Aftersmash הגיבורים ששרדו את צריכים למצוא דרך לבנות מחדש את האי מנהטן שסוע הקרבות, בעוד שגיבור חדש מבקש לעקוב אחר עקבותיו של ה-Hulk... עם השפעה ענקית! ארכיטקט האירוע World War Hulk, הכותב עטור השבחים גרג פק חובר לאומן ראפה סנדובל לחוברת One-Shot מיוחדת זו להניח את היסודות לעתיד עולמו של ה-Hulk וכיוונים חדשים לאלה ששרדו את המלחמה. The Warbound, The Renegades, Heroes for Hire, Iron Man, Tom Foster ו-Damage Control כולם מחפשים לשנות את מסלול חייהם, אך איך בדיוק הגורלות שלהם ישתלבו? גליון מוגדל זה יכלול גם חומרי בונוס שלא נמצאים בשום מקום אחר. בעוד שהדמויות נעות לכיוונים חדשים ומפתיעים, השפעות גליון One-Shot זה יעלו גלים בכל יקום מארוול ולשתי סדרות חדשות, World War Hulk Aftersmash: Warbound ו-World War Hulk Aftersmash: Damage Control - כיצד בדיוק השורדים של WWH ינועו הלאה? והאם המלחמה באמת הסתיימה? כל התשובות יענו בחודש דצמבר ב-World War Hulk: Aftersmash!
לחצו כאן להצצה לחוברת World War Hulk: Aftersmash
לחצו כאן לעטיפה של החוברת World War Hulk Aftersmash: Warbound
לחצו כאן לעטיפה של החוברת World War Hulk Aftersmash: Damage Control

עודכן בתאריך: 10/11/07 - 10:45
קא-בום4! פיצוץ קומיקס בחופשת... כריסטמס!
קא-בום4! כנס הקומיקס השנתי של מועדון אוק"י יערך השנה בין התאריכים 27-28 לדצמבר (ימים חמישי ושישי) במוזיאון הישראלי לקומיקס וקריקטורה בחולון. המוזיאון יפתח את שעריו זמן קצר לפני כן, לרגל האירוע ובאופן חד-פעמי הוחלט להעביר את הכנס מחופשת חג החנוכה לסוף החודש ולאכסניה מכובדת זו. עוד בכנס, לראשונה יתארח בכנס אורח כבוד - הסופר וכותב הקומיקס מאט יוקום (Giant-Size Avengers Special #1, Devolution - WebComics). יוקום ישתתף בפאנל שאלות ותשובות, אירוע חתימות ועוד. תצוגת המוזיאון תעמוד גם היא לרשות המבקרים ומלבד זאת יכלול הכנס כתמיד: הרצאות, סדנאות, פעילויות קהילתיות בחינם ויריד מכירת קומיקס.
לחצו כאן לאתר הכנס
לחצו כאן לאתר מועדון אוק"י

עודכן בתאריך: 10/11/07 - 02:40
מארק באגלי עובר ל-DC
מארק באגלי, מי שמזוהה עם חברת מארוול כבר 20 שנה והתפרסם רבות בזכות העבודה שלו כצייר הסדרה הקבוע של Ultimate Spider-Man לצד הכותב בראיין מייקל בנדיס, חתם על חוזה בחברת DC. חוזה הבלעדיות של באגלי במארוול מסתיים בסוף השנה, והחל מתחילת 2008 נוכל לראות עבודות שלו תחת כותרים של DC, טרם נחשף מידע לגבי הפרוייקט הראשון שלו עבור החברה. באגלי החל את עבודתו במארוול עוד בשנת 1986 כשהיה רק בן 27, זאת לאחר שזכה בתחרות "Marvel Try-Out Book" שערך העורך הראשי של מארוול ג'ים שוטר, מה שהוביל אותו לקבל את הפרוייקט המקצועי הראשון שלו במארוול. באגלי זכה להכרה ולאהדת הקהל בזכות עבודתו על הסדרה New Warriors המקורית משנת 1990 לצד הכותב פביאן נסיזה, מאז נהנה באגלי בריצות ארוכות כאומן הקבוע של הסדרה Amazing Spider-Man עליה עבד כ-5 שנים והסדרה Thunderbolts עליה עבד כ-4 שנים. באגלי נחשב כיום לאחד מהיוצרים הפורים, המוערכים והיציבים ביותר בתעשייה בין היתר בזכות ריצותיו הארוכות והעקביות על סדרות, תופעה שהופכת להיות נדירה יותר מיום ליום בתעשיית הקומיקס.

עודכן בתאריך: 09/11/07 - 22:28
הפלישה הסודית: התגלות ה-Skrull - זהירות: מכיל ספויילרים!!!
אם לא קראתם עדיין את החוברת New Avengers #31 ו/או את החוברת New Avengers: Illuminati #5 ואתם לא מעוניינים לדעת מי שייך לגזע ה-Skrull אל תלחצו על הקישור המצורף! ה-Skrull הסתננו לאוכלוסייה העל-אנושית של העולם ופלישתם תוטבל בדם. אלקטרה הייתה הראשונה, אך היא ללא ספק לא האחרונה. מי עוד "הוחלף"? מה עלה בגורלם של ה"מקוריים", חיים, מתים או גרוע מכך? Secret Invasion: The Infiltration האירוע שיזעזע את יקום מארוול עד ליסוד!
לחצו כאן לכתבה המלאה באתר מארוול

עודכן בתאריך: 09/11/07 - 21:09
הפלישה הסודית של מארוול מתחילה!
הם ישבו במארב, מתכננים בזהירות כל צעד ועכשיו זה הזמן למלחמה ב-Secret Invasion: The Infiltration! כותרי מארוול הנושאים את הבאנר Secret Invasion: The Infiltration מספקים מידע חיוני המתקשר ל-Secret Invasion, האירוע הגדול של מארוול ב-2008. אלה הם הגיליונות שאסור לכם להחמיץ! החל מהחוברת New Avengers: Illuminati #5 שיצאה לחנויות השבוע, Secret Invasion: The Infiltration האירוע שיזעזע את יקום מארוול עד ליסוד! חוברות נוספות המכילות המתקשרות לאירוע הן Avengers: The Initiative Annual #1, Mighty Avengers #7, New Avengers #38-39, Captain Marvel #4-5 ו-Ms. Marvel #25-27. שימו לב כי כל חוברת המתקשרת לאירוע תישא את הבאנר Secret Invasion: The Infiltration על גבי העטיפה.

עודכן בתאריך: 09/11/07 - 20:53
הצצה ראשונה לעטיפה של אנדי קוברט ל-Green Lantern Corps #18
DC חשפה הצצה ראשונה לעטיפה האלטרנטיבית של החוברת Green Lantern Corps #18 מאת אנדי קוברט הצפוייה לצאת החודש, עטיפתו של קוברט מחליפה את זו של פטריק גליסון ופרנטיס רולינס שפורסמה בעבר. החוברת מכילה את חלקו העשירי של הסיפור "Sinestro Corps War", בגיליון זה, מגני היקום בחרו ב-Ion חדש, משימתו הראשונה היא להתעמת עם אחד החברים הקטלניים ביותר של ה-Sinestro Corps... מי שזכה לכינוי Superman Prime. מאחורי החוברת עומדים הצוות הקריאטיבי המורכב מהכותב פיטר טומאסי, עם אומנות של הציירם ג'מאל איגל ופטריק גליסון וצביעה של וג'רי אורדווי ופרנטיס רולינס, החוברת צפוייה לצאת ב-28 לנובמבר.

עודכן בתאריך: 09/11/07 - 18:17
תמונות חדשות מסט הסרט Punisher: War Zone
הסרט Punisher: War Zone המצטלם בימים אלה בבימוייה של לקסי אלכסנדר לצאת לאקרנים במהלך שנת 2008, בסרט יככבו ריי סטיבנסון, דאש מיהוק, קולין סלמון, דאג האצ'ינסון, דומיניק ווסט, ויין נייט וטי.ג'יי סטורם.
לחצו כאן לצפייה בתמונות

עודכן בתאריך: 09/11/07 - 18:00
הצצה ראשונה לעטיפה של Superpowers #2
Dynamite Entertainment חשפה הצצה ראשונה לעטיפה של החוברת Superpowers #2 מאת אלכס רוס הצפוייה לצאת במהלך חודש פברואר. זאת לאחר שחוברת #0 הגיע לרמת מכירות גבוהה במיוחד של מעל 100,000 עותקים, החוברת הראשונה בסדרה צפוייה לצאת בחודש הבא תכיל כ-40 עמודים, בנוסף היא תכיל את המשך ה-sketchbook של רוס מחוברת #0, הסדרה תעסוק בסיפור חזרתם של צוות ה-Superpowers. מאחורי החוברת עומדים הצוות הקריאטיבי המורכב מאלכס רוס, רוס עיצב את את כל הגיבורים בחוברת, את תסריט החוברת כתב ג'ים קרוגר ועל האומנות הופקד קרלוס פול.

עודכן בתאריך: 08/11/07 - 03:42
24Seven מועמדת לפרס עיצוב גרפי יוקרתי
טום מאלר, המעצב מאחורי האנתולוגיה עטורת השבחים 24Seven Vol. 2, הוכרז כמועמד לפרס Behance's Graphic Design BeContest Award. עורך 24Seven איאן ברנדון אמר, "רציתי לעבוד עם טום מזה זמן רב, וכשחפשנו אומן לעטיפה של 24Seven Vol. 2, אשלי ווד, הציעה שאולי נצרף את טום לפרוייקט. טום התלהב מהפרוייקט והתוצאות היו נפלאות. מועמדות זו היא עדות חיה לסיבה שבגינה אשלי ואני היינו כה להוטים לעבוד עם טום." ה-Behance Network היא פלטפורמה למעצבים גרפים ואומנים לשתף תיקי עבודות, לעקוב אחר פרוייקטים וליצור קשרים חדשים. המנצח בתחרות יזכה בפרס של $1,000 במזומן ולחשיפה יקרת ערך דרך הרשת. בנוסף, עבודותיהם של המועמדים נבחנות ע"י צוות שופטים המורכב בין היתר מנציגים של חברות וארגונים כמו Miramix, thehappycorp global, Red Antler, Anomaly ומוזיאון מטרופוליטן לאומנות. בעוד שהשופטים יחליטו מי יהיה הזוכה בפרס הגדול, מעריצים יוכלו להצביע מי מהמעצבים יגיע לשלב הגמר.
לחצו כאן לאתר ההצבעה

עודכן בתאריך: 08/11/07 - 02:43
חזרתם של ה-New Teen Titans
בשבוע הבא נזכה לראות את חזרתם של ה-New Teen Titans הקלאסיים, טוב נו, בערך. בשבוע הבא תשמע את יריית הפתיחה של מהלך שבסופו של דבר יוביל לחזרתם של חברי צוות ה-Teen Titans המקוריים (Nightwing, Starfire, Beast Boy, Raven, Cyborg, Donna Troy וה-Flash) של מארב וולפמן וג'ורג' פרז, בסדרה רצה חדשה של ה-Teen Titans. את הסדרה החדשה יכתוב ג'אד וויניק ואת האומנות יספק איאן צ'רצ'יל, הסדרה החדשה צפוייה לצאת בתחילת שנת 2008. טוב, בואו נעשה קצת סדר בדברים, בשבוע הבא תצא לאור החוברת Teen Titans East Special מאת וויניק וצ'רצ'יל... הכול מתחיל שם. אתר Newsarama ערך ראיון עם וויניק בנסיון לשפוך קצת אור על הדברים.
לחצו כאן לראיון המלא

עודכן בתאריך: 08/11/07 - 01:49
אנג'ל חוזר בסדרת קומיקס חדשה
בפרק הסיום של העונה החמישית והאחרונה של הסדרה "אנג'ל", אנג'ל ומה שנשאר מהצוות שלו התנקשו בחייו של כל אחד מחברי מעגל ה-Black Thorne, בעקבות כך השותפים הבכירים הטילו עליהם את מלוא חמת הזעם בהקדמה לקרב שאף אחד מאותם הגיבורים לא חשב שהם יכולים לשרוד. כנגד כל הסיכויים, יוצר הסדרה ג'וס ווידון וכותבי הסדרה תמיד התכוונו שלדמותו של אנג'ל יהיו חיים מעבר לעונה החמישית של הסדרה, הודות לחברת IDW Publishing, הכותב בראיין לינץ' והאומן פרנקו אורו המעריצים יזכו לראות עוד מהרפקאותיו של אנג'ל וחבורתו על דפי הקומיקס בסדרה חדשה בכיכובו הנושאת את השם "Angel: After the Fall" הצפוייה לצאת ב-21 לנובמבר, הסדרה החדשה תמנה חמש חוברות בנוסף לחוברת One-Shot אחת.
לחצו כאן לראיון שערך אתר CBR עם לינץ' לרגל הפרוייקט החדש
לחצו כאן להצצה לחוברת Angel: After the Fall #1

עודכן בתאריך: 07/11/07 - 03:02
הצצה ראשונה לעטיפה של ניל אדאמס ל-All-Star Batman & Robin #8
DC חשפה הצצה ראשונה לעטיפה האלטרנטיבית של החוברת All-Star Batman & Robin the Boy Wonder #8 מאת ניל אדאמס הצפוייה לצאת החודש, עטיפתו של אדאמס מחליפה את זו הכפולה של פרנק מילר שפורסמה בעבר. מאחורי החוברת עומדים הצוות הקריאטיבי המורכב מהכותב פרנק מילר, האומנים ג'ים לי וסקוט וילאמס ועטיפות מאת ג'ים לי וסקוט וילאמס וניל אדאמס. באטמן קושר פסיכופת אכזרי לרצח Flying Grayson, ורחובות גותהם נבצעים באדום תחת אימת הטרור! דיק גרייסון נולד מחדש לנהל מלחמה בפשע! חברי ה-Justice League המאוגדים מחדש מתפרסים בנסיון לתפוס עטלף! החוברת All-Star Batman & Robin the Boy Wonder #8 צפוייה לצאת ב-28 לנובמבר.

עודכן בתאריך: 07/11/07 - 02:28
עטיפות הגיבורים של TV Guide
גליון המגזין TV Guide הצפוי לצאת לאור ביום חמישי הקרוב בארה"ב יציג ארבע עטיפות בכיבוכם של גיבורי הסדרה Heroes שאויירו ע"י אומני קומיקס שונים. כל עטיפה תתמקד בשאלה אחרת שעליה נקבל את התשובה בפרקים הבאים של הסדרה הצפויים להיות משודרים במהלך חודש נובמבר. בעטיפה מאת ג'ים לי מככבים הירו, אנדו וקנסיי, בעטיפה מאת פיל חמינז מככבים ניקי, ניית'ן, מאט ומוהנדר, בעטיפה מאת מייקל טרנר מככבים קלייר, אלי, פיטר ונוח ובעטיפה מאת טים סייל מככבים סיילר, מאיה, מוניקה ומייקה.
לחצו כאן לקטע וידאו בו מדבר טים סייל על העטיפה ועל עבודתו בתוכנית
לחצו על שמות האומנים לצפייה בתמונה מוגדלת של העטיפה

עודכן בתאריך: 07/11/07 - 02:04
טיילו בעולם עם האטלס של מארוול
זה הזמן בשנה שכולם רוצים לצאת לחופשה - האם יש מקום טוב יותר מאשר יקום מארוול? מארוול משיקה את (Marvel Atlas #1 (of 2, אטלס רשמי ראשון בגרסא מיוחדת בגודל כפול, בו מככבים המיקומים החביבים ביותר ביקום מארוול. בינהם Latveria המפוארת של Dr. Doom, פלאי האי Muir, הדר ארץ המולדת Symkaria של ה-Silver Sable, הזוהמה האורבנית של Madripoor, פלאי Lemuria התת-מימית, כל זאת ועוד עם אומנות מאת האיש והאגדה אליוט ר. בראון (Punisher Armory, Iron Manual) - יקום מארוול כפי שטרם נראה בעבר! האטלס של מארוול הוא ראשון מסוגו, מדריך מלא לכל המקומות האמיתיים והדמיוניים היוצרים יחדיו את כדוה"א של מארוול. Marvel Atlas #1 צפוי לצאת ב-28 לנובמבר.
לחצו כאן להצצה ל-Marvel Atlas #1

עודכן בתאריך: 07/11/07 - 01:33
הצצה ראשונה לעטיפה של מייקל טרנר ל-Superpowers #1
Dynamite Entertainment חשפה הצצה ראשונה לעטיפה האלטרנטיבית של החוברת Superpowers #1 מאת מייקל טרנר הצפוייה לצאת במהלך חודש ינואר. זאת לאחר שחוברת #0 הגיע לרמת מכירות גבוהה במיוחד, החוברת החדשה תכיל כ-40 עמודים ותעסוק בסיפור חזרתם של צוות ה-Superpowers. מאחורי החוברת עומדים הצוות הקריאטיבי המורכב מאלכס רוס, רוס עיצב את את כל הגיבורים בחוברת, את תסריט החוברת כתב ג'ים קרוגר ועל האומנות הופקד קרלוס פול.
לחצו כאן לעטיפה של אלכס רוס לחוברת

עודכן בתאריך: 07/11/07 - 01:27
X-Men: Messiah CompleX הולכת להדפסה שנייה
על פי הודעה רשמית של חברת מארוול ההדפסה הראשונה של החוברת X-Men: Messiah CompleX One-Shot אזלה מהמלאי והולכת להדפסה שנייה עם עטיפה כפולה חדשה מאת סיימון ביאנצ'י, מאחורי החוברת עומדים הכותב אד ברובייקר והאומן מארק סילבסטרי. האירוע הגדול בחייהם של ה-X-Men מזה שנים, המוטנטים על סף הכחדה, ניצוץ של תקווה נראה באופק. האם ה-X-Men יכולים להתלכד ולהציל את הגזע שלהם או שגורלם המר יחרץ ע"י בני-אדם נעלים? ההדפסה השנייה של החוברת X-Men: Messiah CompleX צפוייה לצאת ב-28 לנובמבר.

עודכן בתאריך: 06/11/07 - 17:31
טינטין בירושלים - הרז'ה והפוליטיקה
ב-29 לנובמבר במשכנות שאננים בירושלים, יתקיים כנס "טינטין בירושלים - הרז'ה והפוליטיקה" ביוזמתה של שגרירות צרפת בישראל, שגרירות בלגיה בישראל ובשיתוף האקדמיה בצלאל בירושלים והמוזיאון הישראלי לקריקטורה בחולון.
ב-22 למאי 2007, ג'ורג' רמי, הידוע בשם הרז'ה, לו היה חי, היה בן 100. ניתן להגדיר אותו כממציא הקומיקס המודרני. הרפתקאותיו של טינטין, הצליחו ועדיין מצליחות להקסים דורות של ילדים כאשר הן מלוות אותם עד להתבגרותם, והאיורים שבהם נצרבים עמוק בזכרונם, מטביעים את שלבי התפתחותם בסימן שלא ניחן להסרה. הזמנה למסע, לעונג שבפרשנות, מבלי לשכוח ולו לרגע את האימאז'... בואו בהמוניכם!
לחצו כאן לצפייה בתוכנייה (קובץ PDF)
לחצו כאן להורדת התוכנייה בפורמט Zip

עודכן בתאריך: 06/11/07 - 16:53
פינת הביזאר של גל פלודה
כפינה העוסקת בעולם הקומיקס, אנו תמיד מתעסקים באנשים שיכולותיהם הפיזיות והמוסריות עולות על אלה של בן-אנוש רגיל, מעיין אלים מודרניים. אבל מסתבר שבכל זאת כל אחד יכול לשאוף להיות גיבור-על , אפילו אם יש לו יכולות די מטופשות, כפי שמוכיחים האנשים הבאים, שממש משתדלים להוות מופת ודוגמא לכולנו, גם אם זה לא מצליח להם. בהקשר זה יש לצטט את דווייט שרוט, מהעונה השלישית של הסדרה המעולה "המשרד", שאומר בצניעות האופיינית לו, את המשפט הבא:
"You know who's a real hero? Hiro, from Heroes. That's a hero... Also Bono"
לחצו כאן לצפייה בקליפ
לחצו כאן לפינות קודמות

עודכן בתאריך: 06/11/07 - 00:58
דם במים, Sub-Mariner מגיע לסיום.
כשמישהו ניסה לדקור את הנסיך Namor בגב בסגנון יוליוס קיסר, אתם יודעים שהתוצאה לא תהיה יפה. כותבי הסדרה מאט צ'רניס ופיטר ג'ונסון בשיתוף עם האומן הצרפתי פיל בריונס חקרו במשך חמש חוברות מה קורה כשבן מלוכה יהיר ומימי צריך להתמודד עם איומים מפנים ומחוץ לממלכתו. עם יציאתה הצפוייה של החוברת האחרונה בסדרה Sub-Mariner ב-28 לנובמבר, מהלומות המים לא מפסיקות להגיע. Namor הוא עמוד תווך ביקום מארוול כבר כמעט 70 שנה, הוא הופיע לראשונה בחוברת Marvel Comics #1, מאז שחה ה-Sub-Mariner הלוך ושוב בין מעמד של גיבור לנבל. בלי קשר ליחוס המשפחתי שלו, הגנתו העזה של Namor על ממלכת אטלנטיס היא אחת מהתכונות המאפיינות הבולטות, האיתנות והנאמנות ביותר של אישיותו. צ'רניס מוקיר על ההזדמנות שנתנה לו לחקור את אחת מהדמויות הקבועות של מארוול.
לחצו כאן לראיון שנערך עם צ'רניס וג'ונסון באתר מארוול
לחצו כאן להצצה לחוברת Sub-Mariner #6

עודכן בתאריך: 05/11/07 - 16:33
הצצה ראשונה לעטיפות של Captain America #34 ו-Inc. Hulk #1
Dynamic Forces חשפו הצצה ראשונה לעטיפות האלטרנטיביות של החוברות Captain America #34 ו-Incredible Hulk #1 מאת האומן דייל קוואן הצפויות לצאת לאור במהלך חודש ינואר הקרוב.
לחצו על התמונות להגדלה

עודכן בתאריך: 05/11/07 - 15:53
טיזר טריילר חדש לסרט Iron Man
הסרט Iron Man בבימויו של ג'ון פאברו צפוי לעלות לאקרנים ב-2 למאי, 2008. בסרט יככבו רוברט דאוני ג'וניור, גווינית' פאטרו, ג'ף ברידג'ס וטראנס האוורד.
לחצו כאן לצפייה בטריילר
לחצו כאן לאתר הסרט הרשמי

עודכן בתאריך: 03/11/07 - 17:44
ג'וס ווידון חוזר בסדרה חדשה
ג'וס ווידון, האיש שהביא לנו את באפי, אנג`ל ופיירפליי, חוזר סוף סוף למסך הקטן בסדרה חדשה בכיכובה של השחקנית אלייזה דושקו, מי שגילמה את דמותה של "פיית'" בסדרה באפי: ציידת הערפדים. הסדרה החדשה שתעלה ברשת Fox צפוי להיקרא "Dollhouse", הרשת הזמינה נכון לעכשיו שבעה פרקים מהסדרה, חדשות משמחות למעריצי ווידון באשר הם. עלילת הסדרה תעסוק ב"אקו" (דושקו) בחורה צעירה, פשוט התגלמות הפנטזייה של כל אחד. אקו משתייכת לקבוצה של גברים ונשים בעלי היכולת להיות מוטבעים ב"חבילות אישיות" הכוללות זיכרונות, מיומנויות, שפות, אפילו זכרון שרירים - לצורך ביצוע משימות שונות. המשימות יכולות להיות בעלות רקע רומנטי, הרפתקני, מוזר, מרומם, מיני ו/או מאוד לא חוקי. כשהם לא מוטבעים בזכרון כלשהו, אקו ושאר חברייה נטולי כל זיכרון, חיים כמו ילדים במעבדה עתידנית המכונה "בית הבובות", ללא שום זכרון על משימותיהם, או על שום דבר אחר. הסדרה עוקבת אחר המודעות העצמית המתפתחת של אקו כילדה, והרצון שלה לגלות מי היא הייתה בעבר. רצון שמחלחל לתוך "חבילות האישיות" המוטבעות שלה, ומעמיד אותה בסכנה, הן בשטח והן תחת העיניים הבוחנות של "בית הבובות".
לחצו כאן לראיון שערך אתר E! Online עם ווידון

עודכן בתאריך: 04/11/07 - 17:03
Heroes מתכוננים לסיום עונה מוקדם
ע"פ דיווחים של אתר חדשות הבידור והטלוויזיה TV Guide עקב שביתת הכותבים הצפוייה להתחיל ביום שני הקרוב, צוות סדרת הטלוויזיה Heroes חוזרים לצלם סוף פרק אלטרנטיבי לפרק הצפוי להיות משודר ב-3 לדצמבר, שאם במידה והם יאלצו לעשות שימוש בפרק עקב השביתה הפרק יוכל לשמש כפרק סיום עונה. ע"פ TV Guide הפרק המדובר אמור לשרת רק כפרק סיכום לקשת הסיפור הנוכחית "Generations" של הסדרה. אין חדש לגבי שביתת המורים העל-יסודיים.

עודכן בתאריך: 04/11/07 - 16:50
הדפסה חוזרת גם ל-Captain America Omnibus
על פי הודעה רשמית של חברת מארוול ההדפסה הראשונה של האוגדן Captain America By Ed Brubaker Omnibus אזלה מהמלאי והולכת להדפסה שנייה עם עטיפה חדשה מאת סטיב אפטינג, על גבי העטיפה החדשה יופיעו קפטן אמריקה וחייל החורף בפעולה, כפי שהופיעו במקור בעטיפה הרגילה והעטיפה החלופית של Captain America #6 מאת צייר הסדרה, סטיב אפטינג. האוגדן מלכד את ריצתו של הכותב המוערך זוכה פרס אייזנר והארווי, אד ברובייקר. ההדפסה החדשה של האוגדן צפוייה לצאת ב-28 לנובמבר.

עודכן בתאריך: 03/11/07 - 23:47
IDW משיקה את Dr. Who Classics
בחודש דצמבר הקרוב תשיק חברת IDW את Dr. Who Classics, אוסף של הרפתקאותיו המקוריות של Dr. Who שהופיעו לראשונה בשחור-לבן בבריטניה במגזין של Dr. Who בין השנים 1979-1980, רק הפעם בצבע! באוסף החדש תככב דמותו של דוקטור הו המבוססת על טום בייקר, מי שגילם את דוקטור הו הרביעי במספר, דמות מוכרת בפני הקהל האמריקאי. את האוסף החדש יצייר האומן דייב גיבונס, שצייר את מירב הסטריפים של הדוקטור החל מגליון #1-69, לפני שהפך להיות יוצר כל כך משפיע על התעשייה והיה שותף ליצירת הנובלה הגרפית Watchmen. את הסיפורים כותב "הסנדק של הקומיקס הבריטי", פאט מיילס והכותב הסקוטי ג'ון ווגנר, שני יוצרים דגולים שהחיו מחדש את הקומיקס הבריטי בשנות ה-70. את הקומיקס יצבע האומן צ'רלי קירצ'הוף ואת העטיפות יספק ג'ו קורוני, האומן המוכר והאהוב מהקומיקס של מלחמת הכוכבים.

עודכן בתאריך: 03/11/07 - 23:07
Darkman חוזר בדצמבר
חברת Dynamite Entertainment שחררה היום הצצה ראשונה לפרוייקט החדש שלה הצפוי לצאת במהלך חודש דצמבר Darkman, הסדרה נכתבה בהשראת סרטו המקורי של סאם ריימי. המפיק פלויד ליטל גילמור יחבור לאומן טומי סמית' ולאומני העטיפות טום קוקר וופביאנו נבס לאירוע קומיקס חדש זה, עלילת הקומיקס מתרחשת במסגרת זמן מאוחרת בכמה שנים מזו של הסרט הראשון, עם זאת מבטיחה החברה להשאר נאמנה למקור, הסדרה החדשה תעמוד בפני עצמה ואינה מצריכה ידע מקדים במטרה לפתות ולמשוך קוראים חדשים. מעריצי ריימי ו-Darkman בוודאי מכירים היטב את סיפורו של פיטון ווסטלייק והטרנספורמציה הטרגית שלו לאיש הידוע בכינוי Darkman. כעת, פייטון ווסטלייק נמלט מן העיר בבנסיונו להרחיק את עצמו מג'ולי, כל זאת תוך המשך ביצוע מחקרו המדעי. האובססיה שלו כלפי אהבתו האבודה הייתה חזקה יותר מהאובססיה שלו לשכלל את עורו הסינתטי, והוא מצא עצמו אינו מסוגל לשמור מג'ולי. כעת הוא חזר לגלות כי העולם השתנה לגמרי מהעולם אותו עזב...

עודכן בתאריך: 03/11/07 - 22:05
פיטר סנג'בג'רג מצטרף לבחורים
האומן פיטר סנג'בג'רג יצטרף אל גארת' אניס ודריק רוברטסון כאומן אורח לשתי חוברות של הקומיקס The Boys, עבודותיו יופיעו בחוברות #13-14 הצפויות לצאת במהלך החודשים דצמבר וינואר. לסנג'בג'רג נתנה ההזדמנות למתוח את השרירים... בלשון המעטה. "גארת' אניס כותב את התסריט בצורה ברורה, מובהקת ומדאיגה" אומר סנג'בג'רג, "זה פחות או יותר אומר הכול, לא? ברצינות, זה לא רק נותן לי את ההזדמנות לצייר סצינה במועדון חשפנות, אלא כמה דברים נוספים שלא ציפיתי לצייר בשום קומיקס אמריקאי אחר. בנוסף, גארת' אניס הוא כותב את הדיאלוג הטוב ביותר בסביבה, נקודה. זה כיף לצייר קומיקס שנכתב ע"י גארת' אניס כי זה כיף לקרוא קומיקס של גארת' אניס. וכיף לשחק עם עיצוב הדמויות של דריק בגלל שהם כאלה צעצועים מגניבים!" לגארת' אניס יש הערכה רבה לאומן, השניים עבדו על מס' פרוייקטים בעבר, "זוהי הפעם החמישית שפיטר מצטרף אומן אורח באחד מספרי, והגיע הזמן ששנינו ניצור משהו יחד מאפס." אומר אניס, "הוא אחד ממספרי הסיפורים הטובים ביותר בתעשייה, יש לו תחושה מצויינת לדמויות כך שאין לו שום בעייה להצליח עם The Boys, זהו כבוד גדול לעבוד איתו שוב." שתי החוברות תמשכנה את קו העלילה הנוכחי של הסדרה המתרחש ברוסיה.
לחצו כאן להצצה לחוברת The Boys #13
לחצו כאן לעטיפה של החוברת The Boys #14

עודכן בתאריך: 02/11/07 - 18:49
גל ראשון של יוצרים ויצירות ב-Zuda Comics
בשבוע שעבר הושק באופן רשמי אתר Zuda Comics של DC, אתר קומיקס מקוון (וובקומיקס)חדש, מטרת האתר היא לגלות כשרונות חדשים ולספק תוכן מגוון ורב תחומי הן מיוצרים מוכרים וחדשים כאחד.
עשרת היצירות המתמודדות המופיעות כרגע באתר:
"Alpha Monkey" מאת בובי רוביו והווארד שום
"This American Strife" מאת ג'יי. לונגו
"Battlefield Babysitter" מאת מת'יו האמפריז
"Black Swan" מאת מולילי ג'רוויס
"Dead in the Now" מאת קורי לואיס
"The Dead Seas" מאת פופ מהאן
"The Enders" מאת טים סמית' ה-III
"High Moon" מאת דיויד גאלאהר וסטיב אליס
"Leprenomicon" מאת גרג דל-קורלה ופרננדו רואיז
"Raining Cats and Dogs" מאת שו מוראס
לחצו כאן לאתר Zuda Comics

עודכן בתאריך: 02/11/07 - 18:21
הקנרית השחורה נוחתת בסמולוויל - זהירות: עלול להכיל ספויילרים! - עודכן
יוצרי הסדרה סמולוויל לא מזניחים את המעריצים ודואגים להוסיף הופעות אורח של גיבורי קומיקס בסדרה באופן עקבי, הכול התחיל בעונה הרביעית עם הופעתם של אקווה-מן, סייבורג והפלאש. בעונה האחרונה של סמולוויל זכינו להופעתו של ה-Green Arrow ואפשר לומר שה-Martian Manhunter הפך להיות דמות חצי-קבועה בסדרה, כמובן שלא נשכח את הופעתה של קארה זור-אל/סופרגירל בעונה החדשה אותה מגלמת השחקנית הקנדית המדהימה בת ה-22 לורה ואנדרוורט. על פי פרסומים אחרונים מסתמן כי בפרק ה-11 של העונה השביעית של סמולוויל המשודרת בימים אלה בארה"ב הקנרית השחורה תבצע הופעת אורח בשיתוף עם ה-Green Arrow, שם הפרק "Siren" והוא ישודר במהלך חודש ינואר.
עדכון: את דמותה של הקנרית השחורה תגלם השחקנית הקנדית אלינה הופמן (Painkiller Jane) ולא השחקנית לורי לוגלין כפי שפורסם בעבר.

עודכן בתאריך: 02/11/07 - 18:03
סטרזינסקי מדבר על The Twelve
כפי שפרסמנו לפני מס' חודשים במהלך כנס Comic-Con האחרון מארוול הכריזה באופן רשמי על מיני-סדרה חדשה בשם The Twelve הכוללת 12 חוברות מאת הכותב ג'יי. מייקל סטרזינסקי והצייר כריס ווסטון, הסדרה כוללת 12 גיבורים מהמיתולוגיה המוקדמת של מארוול. בעוד שכמה מהגיבורים הראשונים של מארוול כמו Namor וקפטן אמריקה פרחו לתוך יסוד יקום מארוול, ישנם גיבורים אחרים שלא היה ביכולתם "להחזיק חזק" ולשרוד את ההתפתחות של מארוול - אך לא עוד, בסדרה החדשה The Twelve הצפוייה להתחיל בחודש ינואר הקרוב אותם גיבורים (ונבלים) קמים לתחייה ומקבלים חזרה את נעוריהם ומובלים היישר אל תוך המאה ה-21.
לחצו כאן לראיון שערך אתר CBR עם סטרזינסקי לרגל הפרוייקט החדש
לחצו כאן להצצה לחוברת The Twelve #1

עודכן בתאריך: 02/11/07 - 17:47
הוכרזה הזוכה בתחרות התחפושות של מארוול 2007
כפי שפרסמנו בשבוע שעבר מארוול ערכה תחרות תחפושות שנתית חדשה, מאות אנשים נכנסו לתחרות, פאנל השופטים המכובד בחר ב-30 מועמדים פיינליסטים מתוכם נבחרה ע"י הגולשים זוכה אחת - רובי רוקט מאוסטין, טקסס, שהתחפשה ל-Phoenix בחליפה הירוקה, ברכות.
לחצו על התמונה להגדלה

עודכן בתאריך: 01/11/07 - 17:56
נמצא כותב לסרט ספיידרמן 4
ע"פ דיווחים של אתר חדשות הבידור The Hollywood Reporter הכותב ג'יימס ונדרבילט (זודיאק, בייסיק, המרדף) נבחר לכתוב את תסריט הסרט ספיידרמן 4 של אולפני Sony Pictures, בימים אלה מלטש ונדרבילט את תסריט הסרט X-Men Origins: Wolverine. לורה זיסקין תחזור כמפיקת הסרט, לעומת זאת שום עסקאות לא נחתמו לגבי חזרתו של הבמאי סאם ריימי ו/או השחקנים הראשיים טובי מגוויר וקירסטין דאנסט. עלילת הסרט נשמרת ביתר זהירות ע"י האולפנים, למרות שנראה כי בכוונתם למתן את הגישה ולא לכלול שני נבלים בסיפור כמו בסרט ספיידרמן 3. מס' כותבים נלקחו בחשבון לסרט, ונראה שונדרבילט נבחר לכאורה ע"י בכירים בסוני בגלל גישת הכתיבה שלו בה הדמויות הן שמניעות את העלילה ולא ההתמקדות באפקטים מיוחדים. הסרט ספיידרמן 4 צפוי לצאת לאקרנים במהלך שנת 2009.

עודכן בתאריך: 01/11/07 - 17:30
טיזר פוסטר ראשון לסרט Conan
Millennium Films פרסמו הצצה ראשונה לטיזר פוסטר ראשון של הסרט Conan, הסרט מבוסס על הדמות המיתולוגית קונאן הברבארי מאת רוברט א. הווארד. לטענת האולפנים גרסאת הסרט החדשה תהיה נאמנה יותר למקור מאשר הסרטים בכיכובו של ארנולד שוורצנגר, הסרט Conan צפוי לצאת לאקרנים במהלך שנת 2009.

עודכן בתאריך: 01/11/07 - 17:05
כותב חדש ל-Wolverine ו-Ghost Rider
ב-13 לפברואר קוראי הקומיקס של מארוול שלא שמעו את השם ג'ייסון ארון בעבר יופתעו להתקל בו פעמיים. לא רק שהוא הכותב החדש שמתחיל קשת סיפור חדשה בת 4 חוברות בסדרה Wolverine הצפוייה לצאת לאור ב-13 לפברואר בשיתוף עם הצייר רון גרני, אלא בנוסף מארוול אישרה שארון יהיה הכותב החדש של הסדרה הרצה Ghost Rider והוא צפוי להתחיל את ריצתו על הסדרה באותו התאריך בדיוק. עוד בשנת 2006 ארון הוכרז ככוכב עולה בתעשיית הקומיקס מאז יציאתה של הסדרה עטורת השבחים The Other Side אותה כתב, שפורסמה ע"י Vertigo, הסדרה חקרה את מלחמת ויאטנם בצורה ישירה וגלויית לב מנקודת המבט של חייל אמריקאי וחייל ויאטנמי. מאז, הסדרה Scalped של ארון משכה תשומת לב רבה מכותבים אחרים בתעשיית הקומיקס, החל מבראיין ק. ווהן, בראיין ווד ועד לאד ברוביקר ומאט פרקשן, ששבחו בצורה פומבית את הסדרה, המציגה ארגון פשע מאורגן המתנהל בשמורת אינדיאנים. נראה שכל תשומת הלב השתלמה, ארון יקח את המושכות לידיו בסדרה Wolverine לאחר סיום אירועי Messiah Complex המדוברים החל מחוברת #62, וכשדניאל וואיי הכותב הנוכחי של הסדרה Ghost Rider וציירי הסדרה חוויאר סולטרס ומארק טקסיארה יסיימו את ריצתם על הסדרה, יכנס ארון לתפקיד ככותב הסדרה הקבוע החל מחוברת #20 בשיתוף עם הצייר רולנד בושי, אומן צרפתי חדש ומעצב שעבד על הסדרה המונפשת Fantastic Four עבור רשת Cartoon Network.
לחצו כאן לראיון שערך אתר Newsarama עם ארון לרגל הפרוייקטים החדשים

עודכן בתאריך: 01/11/07 - 16:18
Top Cow מכריזה על הדפסה חדשה של Wanted
חברת Top Cow הכריזה היום על כוונתה להוציא לאור הדפסה חדשה במהדורה מיוחדת של האוגדן Wanted, ההדפסה החדשה הייתה מתוכננת לצאת לאור במהלך החודש הבא אך עם יציאתו של הטריילר הראשון של הסרט Wanted החליטה Top Cow לזרז את התהליך עקב הביקוש הגדל לאוגדן והוא יהיה זמין באופן מיידי. ההדפסה החדשה תכלול עטיפה חדשה לגמרי מאת אומן הסדרה ג'יי פי ג'ונס, האוגדן יכולל את כל המהדורות המוגבלות של ששת החוברות של Wanted בנוסף לבונוס הכולל מסמכים המכילים את תיקיהם האישיים והפרופילים של הדמויות בסדרה. הקומיקס Wanted מאת הכותב מארק מילר ואומנות מאת הצייר ג'יי ג'י ג'ונס עוסקת בבחור צעיר, "ילד שם אמא" בשם וסלי גיבסון המגלה כי אביו שנרצח לאחרונה היה סופר-פושע ומתנקש-על בשם "The Killer" ושהוא ירש מאביו את את יכולת הצליפה המושלמת והשליטה המופלאה בכל נשק והוא יורש תפקידו של אביו בעולם בו נבלים לקחו בחשאיות שליטה על העולם כולו. הסרט Wanted בבימויו של טימור בקממבטוב צפוי לצאת לאקרנים ב-28 למרץ, 2008. בסרט יככבו ג'יימס מקווי, מורגן פרימן, אנג'לינה ג'ולי, הראפר Common, כריסטיאן הגר, קונסטנטין קבנסקי וטראנס סטמפ.
לחצו כאן לאתר הסרט הרשמי

עודכן בתאריך: 01/11/07 - 16:07
NBC מקפיאה את Heroes: Origins
ע"פ דיווחים של אתר חדשות הבידור Variety רשת NBC החליטה להקפיא את פרוייקט "Heroes: Origins", מסתמן כי אחת הסיבות שתרמו להחלטה הוא החשש משביתת הכותבים, בנוסף לירידה אחרונה באחוזי הצפייה של הסדרה Heroes. כפי שפרסמנו בחודש מאי האחרון הכריזה רשת NBC על ספין-אוף לסדרה המצליחה Heroes, הסדרה החדשה תקרא "Heroes: Origins" והיא תעלה למרקע לאחר סיום העונה השנייה של הסדרה, Origins תתמקד בדמויות שטרם נראו בסדרה המקורית. בנוסף, תשיק הרשת אלמנט אינטראקטיבי לסידרה שבו יבחרו הצופים את הדמויות האהובות עליהם ביותר והן יצורפו לקאסט של העונה השלישית של Heroes. רשת NBC הזמינה 24 פרקים של העונה השנייה של Heroes ו-6 פרקים של Heroes: Origins, אך נכון לעכשיו נראה שכל זה לא עומד לקרות, אם כי מקורות מבפנים טוענים שהסדרה לא לגמרי "מתה" ויתכן והיא "תוחזר לחיים" בשלב מאוחר יותר.


חודש קודם · חודש הבא

תפריט