אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
הצג
מיין לפי
הצג בעמוד

באטמן האביר האפל חוזר - BATMAN DARK KNIGHT RETURNS TP

אחד מהסיפורים הכי טובים של באטמן שיש. הסיפור מתרחש בעתיד, שבאטמן כבר מבוגר ורק רוצה שקט. אבל המצב של העיר גות'אם מדרדר והוא חייב לחזור ולהציל אותה מהג'וקר, מדו פרצוף ומכנופיות רחוב. כולל הופעת אורח של סופרמן באחד הקרבות הכי גדולים שלו מול באטמן. בגדול, יש את באטמן לפני הסיפור הזה, ויש את באטמן אחריו. פרנק מילר בעצם עיצב ושינה את הדמות כאן.
₪100.00

באטמן האביר הלבן - BATMAN WHITE KNIGHT TP

הג'וקר מצא תרופה לשיגעון שלו הופך לגיבור של גות'אם. באטמן לא יודע איך להתמודד עם המצב הזה ולאט לאט משתגע. התפקידים בעצם מתחלפים. השאלה הגדולה היא האם הג'וקר באמת מצא תרופה או שזה הכל משחק? שום מרפי המדהים כותב ומצייר סיפור מקורי ומיוחד. מתאים לקוראים חדשים.
₪100.00

באטמן הארור - BATMAN DAMNED TP

סיפור אפל ומותח בליין הבוגר יותר של די-סי. הג'וקר מת ובאטמן לא זוכר אם הוא עשה את זה או מישהו אחר. הוא מתחיל לחקור את העניין וקולט שהעניין גדול עליו. ג'ון קונסטנטין מגיע לעזור בדרכו שלו וביחד הם הופכים את גות'אם כדי למצוא את האמת. לי ברמחו עם אומנות יוצאת מן הכלל. לגילאי 16 ומעלה.
₪125.00

באטמן האש - BATMAN HUSH TP

אחד הסיפורים הטובים של באטמן בכל הזמנים. מישהו שולח על באטמן את כל הנבלים שלו והוא מנסה להבין מי זה. רבים מהגיבורים של גות'אם מגיעים לעזור, כולל הופעת אורח של סופרמן. סיפור אקשן יוצא מן הכלל עם עלילה מסקרנת ומותחת. ג'ים לי, אחד הציירים הטובים בתעשייה, מספק אומנות מהיפות שיש. מומלץ גם לקוראים חדשים שרוצים להכיר את העולם של באטמן ובכלל להיכנס לקומיקס.
₪145.00

באטמן הבדיחה ההורגת - BATMAN THE KILLING JOKE SPECIAL ED HC

סיפור הג'וקר הטוב ביותר בכל הזמנים. אלן מור, אחד הכותבים המוכשרים בתעשייה, כותב את סיפור המקור של הג'וקר. סיפור אפל מאוד על דמות מורכבת ומטורפת שפוגעת בכל מי שבדרכה. אנחנו רואים איך באטמן מתמודד איתו לראשונה, וזה כולל את אחת הסצינות הכי שנויות במחלוקת שיש.
₪90.00

באטמן הבלש - BATMAN THE DETECTIVE TP

באטמן מגיע לאירופה לחקור למה חבורה של אנשים לובשים חליפת עטלף לבן ורוצחים אנשים שהוא הציל בעבר. סיפור מתח אפל שמעמיד את באטמן מול איום בסביבה שהוא לא רגיל לפעול בא.
₪85.00

באטמן הניצחון האפל - BATMAN DARK VICTORY TP

אחרי שנמצא הרוצח הסדרתי בסיפור הנהדר, באטמן ליל כל הקדושים הארוך, וכולם חשבו שהעניין הזה נסגר, הרציחות חוזרות. באטמן יוצא לחפש רמזים כשבמקביל דיק גרייסון, רובין, יוצא לחיפושים משלו. סיפור מתח נהדר והמשך ראוי לאחד הסיפורים הטובים ביותר של באטמן.
₪125.00

באטמן העולם - BATMAN THE WORLD HC

אוסף של כ- 30 סיפורים קצרים של באטמן מאת יוצרי קומיקס מכל העולם. כל סיפור וסיפור מתרחש במדינה של היוצרים. ללא ספק פרויקט יוצא דופן שמציג מגוון סגנונות ציור וכתיבה.
₪125.00

באטמן העולם הראשון - BATMAN EARTH ONE TP

די-סי השיקו ליין חדש של נובלות גרפיות שמספרות על השנים הראשונות של הגיבורים ללא קשר להמשכיות. מה שאומר שהכותב יכול לעשות מה שהוא רוצה עם הדמויות. כאן באטמן יוצא אחר מי שהרג את ההורים שלו ואחר המשטרה המושחתת. בין לבין הוא פוגש לראשונה את הפינגווין ועוד כמה נבלים.
₪75.00

באטמן הפנים של המוות - BATMAN DETECTIVE COMICS TP VOL 01 FACES OF DEATH

די-סי יצאו בליין חדש שנקרא ה-52 החדש. הם התחילו את הסדרות שלהם מחדש שיתאימו גם לקוראים חדשים. באטמן חוזר לגות'אם ויוצא אחר הפינגווין שכמובן התכונן לרגע הזה ומנסה לתמרן ולהערים על באטמן. בין לבין אנחנו פוגשים את הג'וקר החדש. סיפור אקשן מצוין עם אומנות מרהיבה.
₪85.00

באטמן השנה הראשונה - BATMAN YEAR ONE DELUXE SC

פרנק מילר, אחד היוצרים הכי מעניינים שיש, מספר את הסיפור של ברוס וויין בשנה הראשונה שלו כבאטמן. הוא בעצם לקח את סיפור המקור והכניס לו יותר עומק, יותר דילמות ויותר פרטים. וזה נהדר. האומנות של מאזוצ'לי יוצאת מן הכלל ומכניסה את הקוראים לעולם האפל של באטמן בשניה. המהדורה הזו כוללת המון תוספות כמו סיפור קצר, סקיצות ועוד.
₪75.00

באטמן והג'וקר - BATMAN AND THE JOKER THE DEADLY DUO DELUXE EDITION HC

באטמן וג'וקר חייבים לשתף פעולה כדי להציל את הארלי קווין ואת המפקח גורדון שנחטפו על ידי מתחזים של הג'וקר. החבר'ה של באטמן לא מרוצים מהשיתוף פעולה המוזר הזה וכל העולם של באטמן מתהפך לגמרי. סיפור אקשן, מתח מצוין עם אומנות מרהיבה של הצייר האדיר מארק סילבסטרי.
₪150.00

באטמן והפלאש - BATMAN FLASH THE BUTTON TP

באטמן והפלאש יוצאים למסע בין עולמות בניסיון לגלות מה עומד מאחורי מטבע מסתורי. בדרך הם פוגשים כל מיני גרסאות שונות ומשונות של נבלים וגם חברים. מומלץ במיוחד למי שקרא את הסיפור פלאשפוינט המדהים. כולל טיזר קטן בסוף לווצ'מן.
₪75.00

באטמן ורובין 1 - BATMAN AND ROBIN #1

באטמן ורובין חוזרים בסדרה חדשה. בזמן שמספר אויבים של באטמן מתאגדים ומנסים להרוס את העיר גותאם, נבל חדש ומסתורי משקיף על הכל מהצד ומחכה לרגע הנכון להתערב.
₪25.00

באטמן ליל כל הקדושים - BATMAN THE LONG HALLOWEEN TP

אחד הסיפורים הטובים של באטמן בתפקיד הבלש. באטמן מנסה לתפוס רוצח סדרתי שפועל רק בחגים ומתברר שזה לא פשוט בכלל. הקטע המדהים כאן, שהקוראים עצמם מנסים למצוא רמזים בסיפור ולעלות לבד על הרוצח. סיפור עם פחות נבלי על ויותר פושעים ומאפיונרים. מומלץ בחום.
₪145.00

באטמן מות המשפחה - BATMAN TP VOL 03 DEATH OF THE FAMILY

אחר הסיפורים הטובים והמצמררים ביותר של הג'וקר כשהוא מחליט לרסק את באטמן, החבורה שלו וכל מי שבעצם קרוב אליו. איך בדיוק עוצרים אותו ומי ישרוד?
₪85.00

באטמן מסדר הינשופים - BATMAN TP VOL 01 THE COURT OF OWLS

באטמן מגלה שיש חבורה ששולטת בעיר גות'אם ומנהלת הכל מאחורי הקלעים. הוא מנסה לגלות מי אלו האנשים הללו ואיך אמורים לעצור אותם
₪85.00

באטמן מתחת לברדס האדום - BATMAN UNDER THE RED HOOD TP

דמות מסתורית הגיעה לגות'אם, נלחמת בנבלים ואם צריך מחסלת אותם. באטמן יוצא לפגוש את אותה דמות ומגלה לתדהמתו שמדובר בג'ייסון טוד, רובין, שהג'וקר הרג לפני שנים רבות. טוד כועס על באטמן ועל כל העולם בערך, השאלה איך והאם אפשר להרגיע אותו? סיפור מרתק על היחסים בין מורה לתלמיד, בין אבא לבנו כשבין לבין יש את הג'וקר.
₪150.00
הצג
מיין לפי
הצג בעמוד