אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
הצג
מיין לפי
הצג בעמוד

באטמן נפילתו של אביר - BATMAN KNIGHTFALL TP

אחד הסיפורים הקלאסיים והמפורסמים של באטמן, הסיפור בו ביין שובר לבאטמן את הגב. הנבלים הכי גדולים של באטמן מצליחים לברוח מהכלא והוא איכשהו מנסה לעצור את כולם. כשהוא מגיע לקצה היכולת שלו, הוא מוצא את ביין, שאחראי לבריחה. 630 עמודים של קומיקס קלאסי נהדר.
₪150.00

באטמן עיר הינשופים - BATMAN TP VOL 02 THE CITY OF OWLS

החלק השני שסוגר את הסיפור של הינשופים בגות'אם. כאן באטמן מגלה מי הם ומה עומד מאחוריהם. והשאלה הכי גדולה, האם מאוחר מדי לעצור אותם?
₪85.00 ₪65.00

באטמן קללת האביר הלבן - BATMAN CURSE OF THE WHITE KNIGHT TP

המשך לסדרה המצוינת: באטמן האביר הלבן. הג'וקר הפך לבנאדם נורמלי, שפוי שרוצה לעזור לעיר גות'אם איפה שהוא רק יכול. באטמן לא מסוגל להתמודד עם השינוי הזה בנבל הכי גדול שלו וביחד הם הופכים את גות'אם לזירת קרב. בתוך כל זה מופיע עזראל שמחליט לנקות את העיר לגמרי ולהפוך אותה לסוג של גן עדן. עמודים: 272
₪125.00

באטמן רובין חי - BATMAN #428 ROBIN LIVES

בשנת 1988, דיסי קומיקס החליטו לפנות לקוראים שלהם ולשאול אם הם רוצים שרובין יחיה או ימות בסיפור החדש עם הג'וקר. הקוראים הצביעו שהוא ימות וכך קרה. עכשיו דיסי החליטו לפרסם את הסיפור בגרסה השניה, שרובין חי. אחד מהסיפורים הכי מפורסמים בהיסטוריה של באטמן ורובין, עכשיו עם שינוי בעלילה.
₪25.00

באטמן שנה אפס - BATMAN ZERO YEAR TP

סיפור שמתרחש בשנים הראשונות של באטמן. אנחנו רואים את תקופת האימונים שלו, המפגש הראשון שלו עם הארווי דנט, תחילת הקשר עם המפקח גורדון וההתמודדות עם הרידלר שהפך את גות'אם לגינת המשחקים שלו. סיפור מרתק, סוחף שנותן הצצה לבאטמן בתחילת דרכו. עמודים: 390
₪150.00

ג'וקר - JOKER TP

העיר גותהאם נשלטת על ידי נבלי על ופושעים והג'וקר לא מרוצה מהעניין. הוא רוצה לשלוט ולא משנה מה יהיו התוצאות
₪75.00

די-סי גאווה - DC PRIDE 2023

אוסף של סיפורים קצרים בכיכוב הדמויות הלהטביות מיקום די-סי מאת מגוון כותבים וציירים מוכשרים. כולל דמויות כמו הארלי קווין, פויזן אייוי, רובין, החץ הירוק החדש ועוד. מומלץ בחום ומדהים לראות כיצד הדמויות הלהטביות תומכות אחת בשניה ומתמודדות עם מכשולים שהרוב לא מודעים להם בכלל.
₪50.00

די-סי המשבר הענק - CRISIS ON INFINITE EARTHS TP

האירוע הגדול ביותר ביקום די-סי!!! האנטי מוניטור מתחיל להשמיד עולמות מקבילים ביקום של די-סי. כדי לעצור אותו, גיבורים מכל העולמות השונים משתפים פעולה בקרב אחד עצום!
₪165.00 ₪175.00

די-סי הרשע הנצחי - FOREVER EVIL TP

גיבורי ליגת הצדק מתו והנבלים בדרך להשתלט על העולם. היחיד שיכול לעצור אותם הוא לא אחר מאשר לקס לות'ר.
₪90.00 ₪100.00

הארלי קווין בעיר - HARLEY QUINN TP VOL 01 HOT IN THE CITY

כחלק מהאיפוס ה- 52 החדש שנעשה ביקום די-סי, הארלי קווין מקבלת סדרה חדשה. היא חוזרת לעיר, מוצאת דירה ומתחילה ליהנות מהחיים. זה אומר להילחם ברוצחים שבאים אחריה, לקיים מסיבות, לשחק רולר דרבי ועוד. קצת אקשן, קצת צחוקים והרבה כיף.
₪85.00

הארלי קווין הארלין - HARLEEN HC

ספר קומיקס מרהיב שמספר את סיפור המקור של הארלי קווין שכולל גם כמובן את המפגש הראשון שלה עם הג'וקר.
₪135.00 ₪150.00

הגאווה של בגדד - PRIDE OF BAGHDAD

In the spring of 2003, a pride of lions escapes from the Baghdad Zoo during an American bombing raid. Lost and confused, hungry but finally free, the four lions roamed the decimated streets of Baghdad in a desperate struggle for their lives. In documenting the plight of the lions, PRIDE OF BAGHDAD raises questions about the true meaning of liberation - can it be given, or is it earned only through self-determination and sacrifice? And in the end, is it truly better to die free than to live in captivity?
₪75.00 ₪100.00

החץ הירוק - GREEN ARROW TP VOL 1 LIFE & DEATH OF OLIVER QUEEN

סיפור חדש וכיוון חדש לחץ הירוק. החברים שלו לאט לאט מתחילים להתרחק ממנו ובלי לשים לב הוא הפך לאדם העשיר שכולם לא אוהבים. איום חדש מופיע והוא חייב עכשיו את העזרה של החברים שלו. עמודים: 160
₪75.00 ₪85.00

המוות של סופרמן - SUPERMAN THE DEATH OF SUPERMAN TP

אחד הסיפורים הכי מפורסמים וסוחפים של סופרמן. דומסדיי, יצור בלתי פגיע, ענק וחזק בצודה לא רגילה, שהסיבה היחידה לקיומו היא להרוס כל דבר שנקרא בדרכו, מגיע לכדור הארץ. סופרמן צריך איכשהו לעצור את הדבר הזה בקרב הכי קשה שהיה לו אי פעם. ליגת הצדק מנסה לעזור, אבל אין להם ממש סיכוי. מומלץ לקוראים וותיקים וחדשים שרוצים קצת להכיר מי זה סופרמן באמת.
₪90.00

המשבר האפל קומיקס - DARK CRISIS #1

החוברת הראשונה באירוע הגדול של די-סי. גיבורי ליגת הצדק נעלמו והגיבורים הצעירים צריכים להתמודד עם העולם בלעדיהם.
₪30.00

השומרים - WATCHMEN TP

סיפור הקומיקס הטוב ביותר שיצא. נקודה! מדובר בעולם בו יש חוק האוסר פעילות של גיבורי על. לאט לאט האלימות, השנאה, העוני, הניצול והשחיתות רק הולכים וגדלים עד שכבר אי אפשר יותר וכמה גיבורים מחליטים לפעול. אבל לא מדובר בגיבורים רגילים, לכל אחד יש את הרעיונות שלו לעולם טוב יותר. סיפור מתח מבריק, אנושי, אקטואלי בכיכוב דמויות יוצאת מן הכלל. אלן מור הגאון על הכתיבה ודייב גינבס משלים עם אומנות מסודרת ונפלאה.
₪125.00

ונדטה - V FOR VENDETTA

סיפור פוליטי מרתק שמתרחש בעולם בו לאנשים אין פרטיות. הממשל, האח הגדול, עוקב ודי שולט באזרחים. דמות מסתורית עם מסכה יוצאת דופן מחליטה להתנגד וכל האמצעים כשרים מבחינתה.
₪120.00
הצג
מיין לפי
הצג בעמוד