אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
הצג
מיין לפי
הצג בעמוד

הנוקמים - AVENGERS BY JASON AARON VOL 1 FINAL HOST

A new era for Earth's Mightiest Heroes!
₪90.00

הנוקמים - CIVIL WAR TP

אחד הקומיקסים הכי טובים של מארוול! לפי חוק חדש, הגיבורים של מארוול חייבים לחשוף את זהותם הסודית. חלק מהגיבורים מסרבים ובעצם נמלטים מהחוק.
₪125.00

הנוקמים העיר הבלתי אפשרית - AVENGERS TP VOL 01 THE IMPOSSIBLE CITY

סיפור אקשן נהדר שבו חבורת הנוקמים צריכה לעצור איום שמגיע מכל מיני יקומים מקבילים. החבורה חייבת להתפצל כדי לטפל בכל איומים במקביל וכדי שיהיה עוד יותר מורכב, קאנג מעורב בכל העניין. סיפור מדליק בכיכוב סקארלט, קפטן מארוול, איירון מן, הפנתר השחור, תור ועוד.
₪120.00

הנוקמים הפלישה הסודית - SECRET INVASION TP

אחד הסיפורים הכי גדולים שיצאו במארוול. גזע של חייזרים מגיע, משנה צורה ומתחזה לגיבורים במטרה להשתלט על כדור הארץ. אף אחד לא מצליח להבדיל בין הגיבור האמיתי לבין החייזר, מה שמוביל לקרבות אדירים בין הגיבור האמיתי לגיבור המתחזה. הסיפור כולל את כל הגיבורים הגדולים והקטנים של מארוול, עם אקשן מטורף וקרבות עצומים.
₪140.00 ₪150.00

הנוקמים מצור - SIEGE TP

סיפור ענק של הנוקמים מול נורמן אוסברון ולוקי. אוסבורן, הגובלין הירוק, מנסה לכבוש את אסגארד, בית האלים, וליצר גשר לשאר העולמות במטרה להשתלט על הכל. הנוקמים יוצאים לעצור אותו.
₪150.00

הנוקמים נגד האקס מן - AVENGERS VS X-MEN TP AVX

אחד מסיפורי האקשן הטובים ביותר של מארוול. הכוח של הפיניקס בדרך לכדור הארץ והאקס-מן רוצים אותו. הנוקמים חושבים שהוא מסוכן והם רוצים לקחת ולכלוא אותו. מה שמוביל לבלגן בין שתי הקבוצות. האומנות המרהיבה של ג'ים צ'אנג הופכת את הכל לחוויה של ממש. בקיצור, סיפור מלא, סוחף ומהנה שמתאים לקוראים חדשים וותיקים כאחד. עמודים: 384
₪200.00

הנוקמים סאגת האינסוף - INFINITY GAUNTLET TP

הסיפור שעליו בעצם מבוסס חלק נכבד מהיקום הקולנועי של מארוול. תאנוס מנסה להשיג את כל האבנים לכפפת האינסוף, מה שייתן לו כוחות עצומים לעשות מה שהוא רק רוצה. הנוקמים צריכים איכשהו לעצור את הדבר הזה, מה שמוביל לאחד הקרבות הכי גדולים שעולם הקומיקס ראה.
₪125.00

הנצחיים - ETERNALS BY NEIL GAIMAN TP

ניל גיימן מספר את סיפורם של הנצחיים, גזע על אנושי שנוצר לפני כמיליוני שנים ובגדול אמור להגן על כדור הארץ, בין השאר. הנצחיים צפויים לשחק תפקיד גדול ביקום הקולנועי של מארוול וזה המקום ללמוד ולהכיר אותם. עמודים: 256
₪125.00

הענק הירוק - HULK BY DONNY CATES VOL 1 SMASHTRONAUT TP

Look to the stars as the next exciting era of HULK begins! The gamma-powered creative team of Donny Cates and Ryan Ottley takes on the Hulk - and the results are sure to be incredible! The Hulk's uncontrollable rage has reached a new level - and nobody, including the Avengers, is prepared to handle it. But is it really the Hulk that people should fear, or is another factor at play? Bruce Banner thinks he finally has total control of his emerald alter ego - and in fact, he might. But variables can happen at any time, and this one is something even his brilliant mind couldn't have imagined. Now, as Bruce hurtles deep into outer space on a dangerous quest, he's about to find out that the Hulk isn't alone! Collecting HULK (2021) #1-6 and material from FREE COMIC BOOK DAY 2021 (AVENGERS/HULK).
₪90.00

הענק הירוק - INCREDIBLE HULK VOL 1 AGE OF MONSTERS

נבל בן אלמוות שולח את כל המפלצות בכדור הארץ להילחם בענק הירוק. בעזרת חבר מפתיע, באנר צריך לעצור אותם. בין לבין הוא מגיע לעיירה נטושה שמהר מאוד הופכת למלכודת מוות עבורו.
₪100.00

הענק הירוק העולם של הענק - HULK TP PLANET HULK

כמה מגיבורי מארוול החליטו להיפטר מהענק הירוק והעיפו אותו לחלל. הוא מגיע לכוכב בשם סאקאר, שם כולאים אותו ומכריחים אותו להילחם בזירה לשעשע את הקהל. לאט לאט הוא צובר חברים ומצליח להשתלט חזרה על החיים שלו. סיפור מדע בדיוני נהדר שכולל אקשן, מתח, רגש, אהבה ועוד.
₪175.00

הענק הירוק מלחמת עולם - HULK WWH TP

הענק הירוק חוזר לכדור הארץ אחרי שהעיפו אותו לחלל, והוא חוזר כועס, מאוד. הוא יוצא לנקום אחרי בגיבורי העל שעבדו עליו, והם לא מצליחים ממש לעצור אותו. סיפור אקשן מטורף, עם אומנות יוצאת מן הכלל וגם עלילה מעניינת בין לבין.
₪125.00

הפנתר השחור 1 - BLACK PANTHER TP BOOK 01 NATION UNDER OUR FEET

וואקנדה נמצאת בבלגן רציני. קבוצה של אנשים בעלי כוחות על מחליטים לפורר את המדינה ולהשתלט עליה. הפנתר השחור צריך איכשהו לעצור אותם ולשקם את המדינה שלו. עדיין לא פשוט במיוחד שאחד הנבלים שלו מחליט להצטרף לכל העניין. סיפור אקשן נהדר של הפנתר השחור, מתאים לקוראים חדשים.
₪85.00

וולברין - WOLVERINE OLD MAN LOGAN TP

סיפור אפל ומרתק של וולברין המתרחש בעתיד. וולברין החליט לא להשתמש בכוחות שלו יותר ולחיות את החיים שלו בשקט מבלי להתערב בכלום. הבעיה שיש אנשים קרובים אליו שממש צריכים את עזרתו. הם צריכים את וולברין. סיפור יוצא מן הכלל של וולברין שמציג לנו מציאות חדשה. עמודים: 224
₪150.00

וונום - DEATH OF THE VENOMVERSE TP

קארנייג' הפך לאחד הדברים הכי חזקים שיש והוא מחליט למחוק את כל הוונומים מכל היקומים. הסוכן וונום מגייס עזרה ויוצא לעצור אותו. סיפור אקשן נהדר שעובר בין היקומים השונים בעולם של מארוול.
₪100.00

וונום - VENOM BY AL EWING VOL 1 RECURSION

דילן ברוק, הבן של אדי, הוא הוונום החדש. מהר מאוד הוא מגלה שזה לא פשוט לשלוט בסימביוט. בזמן שהוא מנסה ללמוד איך להסתדר עם וונום, עמותה מושחתת רוצה את וונום לעצמה. סיפור אקשן נהדר עם אפשר לומר וונום חדש.
₪90.00

וונום - VENOM REX TP

אדי ברוק, וונום, מנסה לעזור לשמור על ניו יורק מפני כל מיני סכנות. הבעיה היא שאיזה כוח אפל שפתאום הופיע משפיע לרעה על וונום ולאדי מתחיל להיות קשה לשלוט בו. אדי צריך למצוא להרוס את הגורם לזה כמה שיותר מהר, לפני שוונום ישתלט ויתחיל להרוס הכל. כולל הופעת אורח של מיילס מוראלס. עמודים: 144
₪90.00

וונום - VENOM VOL 1 HOMECOMING

Venom is back in his classic form, and deadlier than ever!
₪90.00
הצג
מיין לפי
הצג בעמוד