אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
הצג
מיין לפי
הצג בעמוד

אקס-מן - X-MEN - HOUSE OF X 1-6 \ POWERS OF X 1-6

סט שלם של חוברות של הסדרות המקדימות לסידרה הרצה הנוכחית של אקס מן
₪300.00 ₪400.00

אקס-מן - X-MEN BY HICKMAN VOL 1 TP

(W) Jonathan Hickman (A) Leinil Francis Yu & Various (CA) Leinil Francis Yu The X-Men face a whole new world of possibility! Mastermind Jonathan Hickman and superstar artist Leinil Francis Yu kick off this uncanny new era with a celebration of family as Cyclops, Marvel Girl and their extended clan make a Summer House for themselves - on the moon! But when an island full of unspeakable horrors appears on the horizon, the X-Men have their work cut out for them keeping their new homeland of Krakoa safe! As Earth comes to terms with the X-Men's new world order, the mutant nation's leaders attend an economic forum to show the humans what real power looks like. Plus: A trip to the Savage Land, an old nemesis returns and Mystique goes to extraordinary lengths to get what she wants! Collecting X-MEN (2019) #1-6.
₪90.00

גוסט ריידר - COSMIC GHOST RIDER TP BABY THANOS MUST DIE

המעניש מקבל כוחות קוסמיים והופך לגוסט ריידר!!! הוא יוצא למסע הרס בין גלקטי ואיתו לא אחר מאשר תאנוס התינוק...? מכיל את ה-5 חוברות הראשונות ועוד חוברת מיוחדת. 112 עמודים.
₪75.00 ₪80.00

הנוקמים - AVENGERS BY JASON AARON VOL 1 FINAL HOST

A new era for Earth's Mightiest Heroes!
₪90.00

הנצחיים - ETERNALS BY NEIL GAIMAN TP

ניל גיימן מספר את סיפורם של הנצחיים, גזע על אנושי שנוצר לפני כמיליוני שנים ובגדול אמור להגן על כדור הארץ, בין השאר. הנצחיים צפויים לשחק תפקיד גדול ביקום הקולנועי של מארוול וזה המקום ללמוד ולהכיר אותם. עמודים: 256
₪125.00

מארוול 1602 - MARVEL 1602 TP

אוגדן של סדרת הקומיקס הנהדרת מארוול 1602. ניל גיימן לוקח את הדמויות המוכרות של מארוול ומציג מה היה קורה אם הן היו מופיעות בשנת 1602. השאלה היותר גדולה היא למה הוא החליט דווקא על התקופה והשנה הזאת? הצייר הנהדר קיוברט מציג כאן את אחת העובדות הטובות שלו והופך את הסדרה הזאת למשהו יוצא מן הכלל.
₪100.00

ספייד-גוון - SPIDER GWEN VOL 1 GREATER POWER

Gwen Stacy is back in the webs and has an All-New, All-Different mystery to solve: the reappearance of the Lizard!
₪90.00

ספיידרמן - AMAZING SPIDER-MAN #55

הדפסה ראשונה ונדירה של החוברת החותמת את הסיפור LAST REMAINS
₪140.00

ספיידרמן - SPIDER-GEDDON TP

SPIDER-VERSE united every Spider-Person ever - now SPIDER-GEDDON will destroy them all!
₪125.00

ספיידרמן - SPIDER-MAN BLOODLINE TP

המיני סידרה הנהדרת של ג'יי ג'יי אברמס. בן פרקר מגלה מי באמת היה אביו ונאלץ להתמודד עם הנבל שקטע את הקריירה שלו.
₪90.00

ספיידרמן - SPIDER-MAN NOIR TP

אוגדן של כל הסדרה בכיכוב ספיידי מיקום מקביל, ספיידי מיקום בו השנה היא 1939. רצח, מזימות, מיסתורין, תעלומה שלוקחת את ספיידי עד אירופה רק כדי לגלות שהנאצים חשפו משהו עתיק ומרושע. 112 עמודים
₪80.00

קפטן מארוול - DEATH OF CAPTAIN MARVEL

As Protector of the Universe and de facto defender of Earth, the Kree Captain Mar-Vell has triumphed over foes large and small. But when Mar-Vell is diagnosed with cancer, he finds himself face-to-face with a foe that even his vast might can't defeat - and both he, and a universe that loves him, must rally together to accept the inevitable.
₪100.00
הצג
מיין לפי
הצג בעמוד