אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
הצג
מיין לפי
הצג בעמוד

וונום נגד קארנייג' - VENOM VS CARNAGE TP

קארנייג', הצאצא של וונום, הולך להוליד צאצא משל עצמו, טוקסין. וונום, לא יכול לעצור את קארנייג' וטוקסין לבד, אז הוא פונה לספיידרמן. סיפור אקשן מטורף עם שלושה סימביוטים שנלחמים אחד בשני וכמובן ספיידרמן. קלייטון קריין מספק אומנות ריאלסטית מרהיבה. עמודים: 96
₪65.00

לוקי השקרן - LOKI THE LIAR TP

לוקי יוצא למסע שבסופו הוא מקווה להציל את היקום של מארוול. משהו שהוא בנה לפני שנים נהרס וחלקים שלו מפוזרים בכל מיני מקומות. הוא עכשיו צריך לאסוף את החלקים והאוונג'רס הצעירים באים לעזור לו בזה. העניינים מסתבכים כשאחד החלקים מגיע לבוסלאיי.
₪80.00

מארוול אוסף גאווה - MARVELS VOICES PRIDE #1

אוסף של סיפורים קצרים בכיכוב דמויות להטביות מהעולם של מארוול. את הסיפורים כותבים ומציירים מגוון יוצרים מוכשרים שבין השאר מציגים כאן דמות חדשה לגמרי. עמודים: 92
₪50.00

מארוול מלחמות סודיות - SECRET WARS TP

אחד הארועים הכי גדולים בעולם הגיבורים של מארוול. יקום מארוול הושמד וזה כולל את כל העולמות המקבילים. כל מי שנשאר הגיע ליקום שנקרא באטלוורד בראשות דוקטור דום. מי נשאר? האם הוא ישרוד ביקום החדש? האם יש סיכוי לשקם את שאר היקומים? כל זה ועוד בסיפור הנהדר הזה. עמודים: 312
₪175.00

מארוול מרדף הדמים - MARVEL BLOOD HUNT #1

החוברת הראשונה בסיפור הערפדים הגדול של מארוול. כל העולם מותקף על ידי ערפדים, הנוקמים מנסים לעצור אותם ולהבין מי בעצם אחראי על כל העניין. הבעיה האמיתית מתחילה כערפדים בעלי כוחות על נכנסים לתמונה...
₪15.00 ₪30.00

מון נייט - MOON KNIGHT BY LEMIRE COMPLETE COLLECTION TP

אחת הסדרות הטובות ביותר של מון נייט עכשיו באוגדן אחד גדול. הגיבור בעל פיצול האישיות מוצא את עצמו במוסד לחולי נפש, בלי כוחות ובלי דרך לברוח. הוא עכשיו צריך להבין אם זה אמיתי או שהכל בראש שלו. סיפור, מרתק, מתוחכם בכיכוב אחת הדמויות הכי עמוקות ומיסתוריות ביקום של מארוול.
₪175.00

מון נייט - MOON KNIGHT VOL 1 THE MIDNIGHT MISSION TP

מון נייט, אחת הדמויות הכי מרתקות בעולם של מארוול, נלחם בכנופיות רחוב שמשמידות כל דבר שעומד בדרכן. בין לבין נבל מסתורי מחליט לנצל את המצב ותוקף מכיוון אחד. המזל הוא שחבר ותיק של מון נייט מגיע לעזור.
₪90.00

מיילס מוראלס - MILES MORALES GN TP SPIDER-MAN

סיפור קומיקס נהדר בכיכוב מיילס מוראלס שחייב להחליף את פיטר פארקר ולהית הספיידרמן החדש.
₪65.00

מיילס מוראלס - MILES MORALES GREAT RESPONSIBILITY TP

Spider-Man no more? None of Miles Morales' incredible powers could prevent his mother's death or spare his father from a life-changing injury in a brutal fight against Venom.
₪65.00

מיילס מוראלס - MILES MORALES MARVEL UNIVERSE TP

Miles Morales is hitting the big time! Not only is he joining the mainstream Marvel Universe, but he's also become a card-carrying Avenger! And he'll soon be a media sensation in this all-new, all-different New York - because when the rest of Earth's Mightiest Heroes fall, Miles must stand alone against a villain with the power to destroy the planet! Meanwhile, the Black Cat tries to get her claws into this new Spider-Man, and a new mutant threatens to grab the spotlight. But Miles' brave new world may be torn apart when Marvel's heroes go to war! Will he be forced to pick a side? Or can he and his Avengers friends Nova and Ms. Marvel find their own way? Plus: Learn the secret history of Miles' father...back when he was an Agent of S.H.I.E.L.D.! Collecting SPIDER-MAN (2016) #1-11.
₪70.00

מיילס מוראלס - MILES MORALES ULTIMATE END TP

Miles Morales, the Ultimate Universe's newest Spider-Man, is back in action with a new status quo and a new outlook on life! But now Miles must face the worst nightmare of the Spider-Man legacy: Norman Osborn, the Green Goblin - the man who killed Peter Parker! Or did he...? Even as new villains start coming out of the woodwork, Miles finds himself with - a girlfriend! Her name is Katie Bishop, but she has a secret...and it's bad news for Spider-Man! As Miles makes a life-changing decision, he discovers a mind-blowing truth about his family! But what does it have to do with S.H.I.E.L.D.? Doctor Doom steps from the shadows, and Spider-Man gathers the mighty Ultimates - but no matter what happens next, this might be the end of the world for Miles Morales! Collecting MILES MORALES: ULTIMATE SPIDER-MAN #1-12.
₪65.00

מיילס מוראלס ספיידרמן - MILES MORALES TP WITH GREAT POWER

אוגדן שכולל שני סיפורים בכיכוב מיילס מוראלס ספיידרמן. כולל הופעות אורח של הנוקמים. עמודים: 296
₪65.00

מיילס מוראלס ספיידרמן - SPIDER-MAN MILES MORALES TP VOL 01

סיפור נהדר של מיילס מוראלס שברגע שהפך לחלק מהנוקמים הוא צריך להציל אותם מפני נבל שמנסה להרוס את היקום. המון אקשן, מלא הופעות אורח כמו מיס מארוול, החתולה השחורה וסבתא שלו.
₪80.00

מלחמת הכוכבים - STAR WARS DARTH MAUL SON OF DATHOMIR TP

Getting cut in half by Obi-Wan Kenobi and being rejected by his former Sith Master Darth Sidious isn't going to defeat Darth Maul. In fact, it only makes him mad enough to take on the galaxy - alongside an army of Mandalorians! After forming the Shadow Collective - a criminal organization composed of the Hutts, Black Sun, Mandalorians and fearsome Nightbrothers - Maul wages war against Darth Sidious and his generals, Count Dooku and General Grievous! Adapted from unproduced teleplays for Season Six of The Clone Wars TV series, this is the final chapter planned for Darth Maul's saga. Collecting STAR WARS: DARTH MAUL - SON OF DATHOMIR #1-4 and material from STAR WARS TALES #7-9.
₪80.00

מלחמת הכוכבים - STAR WARS TP VOL 01 SKYWALKER STRIKES

לוק סקייווקר והחברה שלו מצליחים להשמיד כוכב מוות, אבל זה לא מספיק להביא את האימפריה. אז הם מחליטים לעצור את דארת' ויידר והשליט שלו. כמובן שהתוכנית שלהם משתבשת. סיפור מרתק, סוחף שמאויר נהדר בכיכוב הדמויות האהובות ממלחמת הכוכבים.
₪100.00

מלחמת הכוכבים ויידר - STAR WARS DARTH VADER TP VOL 01 VADER

דארת' ויידר מקבל סדרה משלו שמראה בעצם את הצד השני של המלחמה. ויידר נלחם במורדים ותוך כדי מנסה ללמוד את הסודות שהאימפריה מסתירה. כולל הופעות אורח של ג'אבה, בובה פט ועוד.
₪100.00

מלחמת הממלכות - WAR OF THE REALMS TP

נבל בעל כוחות עצומים מחליט להשמיד את העולם של ת'ור ואת כל הממלכות שקשורות אליו ולאחר מכן לכבוש את כדור הארץ. הגיבורים צריכים למצוא דרך לעצור את הנבל הזה, וכנראה זה ידרוש מהם להקריב משהו. סיפור קוסמי עצום שכולל גיבורים מכל היקום של מארוול. עמודים: 192
₪150.00

ספיידרגוון שיבוטי הצללים - SPIDER-GWEN SHADOW CLONES TP

ספיידרגוון מוצאת את עצמה נלחמת בשיבוטים של כל מיני נבלים מפורסמים, כמו דוקטור אוקטפוס, איש החול ועוד. היא לא מבינה מה רוצים ממנה ומי בעצם אחראי לעניין אז היא פונה לריד ריצ'ארד מארבעת המופלאים לעזרה. סיפור מלא באקשן, מתח והכל קורה ביקומים המקבילים של מארוול, שזה תמיד כיף.
₪90.00
הצג
מיין לפי
הצג בעמוד