אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters

MARVEL

הצג
מיין לפי
הצג בעמוד

הנוקמים העיר הבלתי אפשרית - AVENGERS TP VOL 01 THE IMPOSSIBLE CITY

סיפור אקשן נהדר שבו חבורת הנוקמים צריכה לעצור איום שמגיע מכל מיני יקומים מקבילים. החבורה חייבת להתפצל כדי לטפל בכל איומים במקביל וכדי שיהיה עוד יותר מורכב, קאנג מעורב בכל העניין. סיפור מדליק בכיכוב סקארלט, קפטן מארוול, איירון מן, הפנתר השחור, תור ועוד.
₪120.00

הנוקמים הפלישה הסודית - SECRET INVASION TP

אחד הסיפורים הכי גדולים שיצאו במארוול. גזע של חייזרים מגיע, משנה צורה ומתחזה לגיבורים במטרה להשתלט על כדור הארץ. אף אחד לא מצליח להבדיל בין הגיבור האמיתי לבין החייזר, מה שמוביל לקרבות אדירים בין הגיבור האמיתי לגיבור המתחזה. הסיפור כולל את כל הגיבורים הגדולים והקטנים של מארוול, עם אקשן מטורף וקרבות עצומים.
₪140.00 ₪150.00

הנוקמים מצור - SIEGE TP

סיפור ענק של הנוקמים מול נורמן אוסברון ולוקי. אוסבורן, הגובלין הירוק, מנסה לכבוש את אסגארד, בית האלים, וליצר גשר לשאר העולמות במטרה להשתלט על הכל. הנוקמים יוצאים לעצור אותו.
₪150.00

הנוקמים נגד האקס מן - AVENGERS VS X-MEN TP AVX

אחד מסיפורי האקשן הטובים ביותר של מארוול. הכוח של הפיניקס בדרך לכדור הארץ והאקס-מן רוצים אותו. הנוקמים חושבים שהוא מסוכן והם רוצים לקחת ולכלוא אותו. מה שמוביל לבלגן בין שתי הקבוצות. האומנות המרהיבה של ג'ים צ'אנג הופכת את הכל לחוויה של ממש. בקיצור, סיפור מלא, סוחף ומהנה שמתאים לקוראים חדשים וותיקים כאחד. עמודים: 384
₪200.00

הנוקמים סאגת האינסוף - INFINITY GAUNTLET TP

הסיפור שעליו בעצם מבוסס חלק נכבד מהיקום הקולנועי של מארוול. תאנוס מנסה להשיג את כל האבנים לכפפת האינסוף, מה שייתן לו כוחות עצומים לעשות מה שהוא רק רוצה. הנוקמים צריכים איכשהו לעצור את הדבר הזה, מה שמוביל לאחד הקרבות הכי גדולים שעולם הקומיקס ראה.
₪125.00

הנצחיים - ETERNALS BY NEIL GAIMAN TP

ניל גיימן מספר את סיפורם של הנצחיים, גזע על אנושי שנוצר לפני כמיליוני שנים ובגדול אמור להגן על כדור הארץ, בין השאר. הנצחיים צפויים לשחק תפקיד גדול ביקום הקולנועי של מארוול וזה המקום ללמוד ולהכיר אותם. עמודים: 256
₪125.00

הענק הירוק - INCREDIBLE HULK VOL 1 AGE OF MONSTERS

נבל בן אלמוות שולח את כל המפלצות בכדור הארץ להילחם בענק הירוק. בעזרת חבר מפתיע, באנר צריך לעצור אותם. בין לבין הוא מגיע לעיירה נטושה שמהר מאוד הופכת למלכודת מוות עבורו.
₪100.00

הענק הירוק העולם של הענק - HULK TP PLANET HULK

כמה מגיבורי מארוול החליטו להיפטר מהענק הירוק והעיפו אותו לחלל. הוא מגיע לכוכב בשם סאקאר, שם כולאים אותו ומכריחים אותו להילחם בזירה לשעשע את הקהל. לאט לאט הוא צובר חברים ומצליח להשתלט חזרה על החיים שלו. סיפור מדע בדיוני נהדר שכולל אקשן, מתח, רגש, אהבה ועוד.
₪175.00
הצג
מיין לפי
הצג בעמוד