אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters

MARVEL

הצג
מיין לפי
הצג בעמוד

ספיידרמן בחזרה למקורות - AMAZING SPIDER-MAN VOL 01 BACK TO BASICS TP

הסיפור הראשון בסדרה חדשה של ספיידרמן שמתחיל עידן חדש. חוץ מזה יש גם פלישה של חייזרים, מישהו מתחזה לפיטר פארקר, אויב חדש הגיע לעיר, יש לפיטר שותף חדש ומיוחד לדירה ועוד הפתעות. מתאים לקוראים חדשים.
₪80.00

ספיידרמן דדפול האוסף - SPIDER-MAN DEADPOOL EPIC COLLECTION

אוגדן ענק של אחת הסדרות המבדרות ביותר שיצאו. דדפול מחליט להיות העוזר של ספיידרמן ולהצטרף אליו כשהוא נלחם בפושעים ונבלים. הבעיה היא שספיידרמן לא מעוניין בעזרה הזאת. השילוב ביניהם מצחיק, מלא אקשן, הופעות אורח של הרבה דמויות מיקום ובקיצור, כיף.
₪225.00

ספיידרמן הסימביוט - SYMBIOTE SPIDER-MAN CROSSROADS TP

סיפור שלוקח אותנו לתקופה שבה ספיידרמן לבש את החליפה השחורה שהיא בעצם הסימביוט וונום. ספיידרמן והחליפה מגיעים ליקום שם הם צריכים לעצור את הענק הירוק. בינתיים ביקום שלנו החתולה השחורה, דוקטור סטריינג' ודינוזאור אדום משתפים פעולה. סיפור שעומד בפני עצמו ומתאים לקוראים חדשים וותיקים.
₪80.00

ספיידרמן הסימביוט - SYMBIOTE SPIDER-MAN TP

באחד מהאירועים הגדולים ביקום של מארוול, ספיידרמן מוצא חליפה שחורה שנותנת לו כוחות יוצאים מן הכלל. הסיפור מתרחש לפני שהוא גילה שהחליפה זה בעצם סימביוט שבהמשך יקרא וונום. מיסטיריו, שמנסה לגנוב את החליפה מספיידרמן, תוקף את החתולה השחורה. סיפור אקשן מדליק ומעניין שמתאים גם לקוראים חדשים שרוצים להכיר את ההתחלה של החליפה השחורה המפורסמת.
₪80.00

ספיידרמן מימד העכביש הסוף - SPIDER-MAN TP VOL 01 END OF THE SPIDER-VERSE

סיפור שלוקח אותנו בחזרה למימד העכביס. אויב חדש וחזק במיוחד מחליט לתפוס את הספיידרמן של כל אחד מהיקומים. בתוך כל זה מופיע פתאום אויב ישן, אחד שניסה בעצמו להרוג את כל הספיידרמנים, אבל הפעם הוא מגיע לעזור. אקשן ללא הפסקה, המון גרסאות של ספיידרמן מכל מיני יקומים, בקיצור, שמח. עמודים: 176
₪125.00

ספיידרמן סיפור חיים - SPIDER-MAN LIFE STORY TP

תארו לכם שספיידרמן היה מזדקן ולא נשאר צעיר לנצח. שהוא היה מקים משפחה וצריך להתעסק בדברים של מבוגרים. הסיפור עוקב אחר פיטר פארקר מגיל 15 ועד 72 ומראה כיצד הוא מתמודד עם אירועים גדולים כמו המלחמה הסודית, מלחמת האזרחים ועוד. במקביל, הנבלים המפורסים שלו גם מזדקנים וזה מדהים לראות איך זה משפיע עליהם. סיפור מרגש, שונה ומיוחד.
₪125.00

ספיידרמן ספיידרגדון - SPIDER-GEDDON TP

כל הספיידר-מנים מכל היקומים מתאחדים כדי לעצור חבורה של נבלים מלהשמיד את העולם. כולם כאן: מיילס מוראלס, ספיידר גוון, ספיידר פאנק ועוד גרסאות שונות של ספיידרמן מיקומים מקבילים. המון אקשן, מתח וגם הרבה הומור.
₪125.00

קפטן אמריקה חייל החורף - CAPTAIN AMERICA WINTER SOLDIER ULTIMATE COLLECTION TP

אחד הסיפורים הכי טובים של חייל החורף וקפטן אמריקה. הקפטן מגלה שאחד הנבלים, הגולגולת האדומה, נהרג ועכשיו צריך לעצור פצצות שקשורות לקוביה הקוסמית שהוא השאיר אחריו בכל העולם. בין לבין צצה לה דמות חדשה, רוצח קטלני בשם חייל החורף, שזה בעצם באקי בארנס, השותף של הקפטן שנהרג לפני שנים. עמודים: 304
₪145.00
הצג
מיין לפי
הצג בעמוד