אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
RSS

חדשות

המשלוח השני של פברואר הגיע - יום חמישי 13 פברואר 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו חוברת מיוחדת של סופרמן מאת מגוון יוצרים מוכשרים, אוגדן חדש בכיכוב מיילס מוראלס, אומניבוס מדהים של האולטימייטס מאת מארק מילר ועוד. לאגף הבובות והפסלים הגיע דמות של איירון מן, בובת פופ של איגי פופ ועוד.
פרטים
המשלוח הראשון של פברואר הגיע - יום חמישי 06 פברואר 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה של איש הנמלה, אוגדן חדש של וונום, נובלה גרפית חדשה בכיכוב באטמן, כרך 23 של המנגה המצוינת אקדמיית הגיבורים ועוד. למחלקת הפופים הגיעו בובות שונות של מארוול בגרסת וונום, בובה של טופאק, בובות של מולאן ועוד.
פרטים
הגיע משלוח כפול חדש ואיתו חוברת חגיגית שחוגגת 750 חוברות לוונדר וומן, אוגדנים חדשים של ציפורי הטרף והארלי קווין, סדרה חדשה לשומרי הגלקסיה, אוגדן של המעניש והפמליה שלו ועוד. בנוסף, קיבלנו בובות פופ חדשות של ריק ומורטי על פי פרק הנחשים המשובח.
פרטים
המשלוח השני של ינואר הגיע - יום חמישי 16 ינואר 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה בכיכוב ארנו סטארק (האח של טוני והאיירון מן החדש), חוברת מיוחדת שמספרת את הסיפור של וונום אי שם בימיו האחרונים בעתיד, סדרה חדשה של ג'סיקה ג'ונס, אוגדנים שונים של סדרות המתקשרות לאירוע האבסולוטי של קארנייג' ועוד.
פרטים
המשלוח הראשון של 2020 הגיע - יום חמישי 09 ינואר 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת הראשונה בליין "הסוף" של מארוול, אוגדן של האירוע הגדול והאבסולוטי בכיכוב קארנייג', אוגדן של סיפור ליגת הג'נטלמנים המובחרים החדש מאת אלן מור ועוד. בנוסף, הגיעו מנגות חדשות של סדרות כמו: My Hero Academia, Demon Slayer, Dr Stone, Dragon Ball Super, One Punch Man, Tokyo Ghoul RE. באגף הפופים קיבלנו את הארלי קווין במגוון גרסאות מהסרט ציפורי הטרף.
פרטים
המשלוח האחרון של 2019 הגיע - יום חמישי 19 דצמבר 2019
הגיע משלוח כפול חדש ואיתו החוברת האחרונה בסיפור של קינג של באטמן, סדרה חדשה ואפלה במיוחד בכיכוב וונדר וומן, החוברת האחרונה בסדרה המפתיעה לטובה שמחברת בין יקום די-סי ליקום של ווטצ'מן, חוברת מיוחדת של מארוול שמכינה את הקרקע לאירועי 2020, סדרה חדשה בכיכוב ת'ור ועוד... בנוסף, הגיעו בובות פופ של ארבעת המופלאים, הגיבן מנוטרדאם ועוד.
פרטים
המשלוח השני של דצמבר הגיע - יום חמישי 12 דצמבר 2019
הגיע משלוח חדש ואיתו פרנק מילר חוזר לכתוב את באטמן האביר האפל, חוברת מיוחדת בכיכוב הארלי קווין, מיני סדרה חדשה בכיכוב ספיידרמן וההובגובלין ואוגדן מהודר שכולל את שתי סדרות האקס המרתקות מאת היקמן. בנוסף, קיבלנו בובות פופ חדשות של הנוקמים, ריק ומורטי, בית הקלפים ועוד.
פרטים
המשלוח הראשון של דצמבר הגיע - יום חמישי 05 דצמבר 2019
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה שם צבי הנינג'ה פוגשים את הפאוור ריינג'רס, חוברות מיוחדות של מארוול כחלק מליין 2099, אוגדן חדש לריק ומורטי ועוד.
פרטים
הגיעו שני משלוחי נובמבר חדשים - יום שני 25 נובמבר 2019
הגיע משלוח כפול ואיתו החוברת הראשונה באירוע 2099 של מארוול, סדרה חדשה של דדפול, אוגדן של סדרת הזומבים של די-סי ועוד. בנוסף, הגיעו פופים של לשבור את הקרח 2, מלחמת הכוכבים פרק 9, סאות'פארק, אלאדין ועוד.
פרטים
הגיעו שני משלוחים חדשים - יום חמישי 07 נובמבר 2019
הגיע משלוח כפול חדש ואיתו סדרות חדשות מעולם האקס, הזומבים של מארוול חוזרים עם סדרה חדשה, הגובלין האדום מקבל חוברת משלו, מיני סדרה חדשה בכיכוב הג'וקר בליין האפל של די-סי ועוד...
פרטים