אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
RSS

חדשות

משלוח כפול של אוגוסט הגיע - יום חמישי 15 אוגוסט 2019
הגיע משלוח כפול חדש ואיתו המיני סדרה המסעירה בכיכוב קארנייג', מיני סדרה חדשה לגוונפול, מיני סדרה חדשה למעניש והחבר'ה שלו, האוגדן של האירוע הענק של מארוול: מלחמת הממלכות, האוגדן האחרון בהחלט של המתים המהלכים, אוגדן של בצי הנינג'ה פוגשים את באטמן ועוד. בנוסף, הגיעו בובות פופ של פורסט גאמפ, מיסטר בין, זאב צעיר ועוד.
פרטים
הגיעו המשלוחים הראשונים של אוגוסט - יום חמישי 08 אוגוסט 2019
הגיעו משלוחים חדשים ואיתם סדרות האקס-מן החדשות מאת היקמן שמתחילות עידן אקס חדש, סדרה חדשה לג'יין פוסטר הידועה בכינוי ת'ור הבת, אוגדן בכריכה רכה לאלקטרה הרוצחת השכירה, אוגדן למיני סדרה החדשה מאת מארק מילר מבית אימאג', עונה שניה לאביר הלבן ועוד. בנוסף, הגיעו בובות פופ של בת הים הקטנה, משפחת אדאמס, ריברדייל ועוד.
פרטים
המשלוח הרביעי של יולי הגיע - יום חמישי 25 יולי 2019
הגיע משלוח חדש ואיתו חוברת שמפגישה בין וולברין ובלייד, אוגדן 9 של ספיירמן ודדפול, מיני סדרה חדשה של באטמן מאת בריאן בנדיס, אוגדן ראשון לסדרה החדשה של הפנס הירוק מאת גרנט מוריסון ועוד.
פרטים
המשלוח השלישי של יולי הגיע - יום חמישי 18 יולי 2019
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה ללוקי, אוגדן ראשון לסדרה החדשה של מיילס מורלס ספיידרמן, אוגדן ראשון לסדרה החדשה והסודית של קירקמן באימאג', אוגדן שלישי של ליגת הצדק ועוד... לאגף הבובות הגיעו
פרטים
המשלוח השלישי של מאי הגיע - יום חמישי 16 מאי 2019
הגיע משלוח חדש ואיתו מיני סדרות של ספיידרמן ושל הנוקמים שמתחברות לאירוע War Of Realms, אוגדן שלישי לסדרה הנהדרת של הענק הירוק, כרך שני בסדרה החדשה של אווטאר, האוגדן הראשון של סדרה האימה מבית אימאג' Outer Darkness ועוד... למחלקת הפופים הגיעו בובות של: קפטן מארוול, צעצוע של סיפור, ספיידרמן רחוק מהבית, מלך האריות, אוברווץ, אקס-מן הפניקס ועוד.
פרטים
יום קומיקס חינם 2019 - יום רביעי 01 מאי 2019
אנחנו חוגגים את יום קומיקס חינם 2019 עם מגוון מבצעים ומתנות, בנוסף כמובן לחוברות שיחולקו בחינם!!!!! (ממגוון שיוצא במיוחד ליום הזה)
פרטים
יום קומיקס חינם 2019 - החוברות - יום רביעי 01 מאי 2019
במהלך יום קומיקס חינם 2019 נחלק בחנויות שלנו 2 חוברות לאדם בחינם ללא צורך בקניה. בנוסף, יהיו מבצעים מיוחדים ומתנות ליום המיוחד הזה. את שתי החוברות חינם יהיה ניתן לבחור מהמגוון הבא:
פרטים
הגיע משלוח כפול ואיתו חוברת מיוחדת וחגיגית של Detective Comics 1000, אוגדנים חדשים לפלאש ולבאטמן,מיני סדרה מרגשת של ספיידרמן, אוגדן שמכיל את סיפור החזרה של וולברין ועוד. בנוסף, הגיעה דמות של קפטן אמריקה מהסרט, פסל של ספיידרמן ופסל של הפלאש.
פרטים
קומיקס וירקות מציגים: הקרנה מוקדמת של משחקי הכס עונה 8
פרטים
הגיעו משלוח כפול חדש - יום חמישי 28 מרץ 2019
הגיע משלוח חדש ואיתו אוגדן של הסדרה החדשה בכיכוב ארבעת המופלאים, אוגדן שני לנוקמים, אוגדן שם באטמן ודת'סטרוק הולכים ראש בראש, אוגדן חדש לריק ומורטי, אוגדן 31 של המתים המהלכים ועוד. בנוסף, הגיעו בובות פופ של וולטרון, החיים על פי דאג, מהדורה מיוחדת ונדירה של פרסטו, דמויות של פורטנייט ועוד.
פרטים