אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
RSS

חדשות

הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה בכיכוב קפטן מארוול, אוגדן מיוחד של קפטן מארוול שידאג שתגיעו מוכנים לסרט ואוגדן של שאזאם שיצא במיוחד לקראת הסרט. בנוסף, הגיעו בובות פופ של שאזאם, גברים בשחור ועוד.
פרטים
הגיע משלוח כפול חדש! - יום חמישי 07 מרץ 2019
הגיע משלוח כפול ואיתו סדרה שבועית חדשה של ה- Avengers, אוגדן של המיני סדרה Spider-Geddon, סדרה חדשה מאת מארק מילר מבית אימאג' ונטפליקס, אוגדן של הסדרה Mister Miracle ועוד. בנוסף, הגיעו בובות פופ של משחקי הכס, צעצוע של סיפור, הדרקון הראשון שלי ועוד.
פרטים
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה לדרדוויל, מהדורה מיוחדת של האוגדן סאגת האינסוף כולל מלא תוספות, הכרך ה- 17 של הירו אקדמיה ועוד... בנוסף, הגיעו בובות פופ של בית הנייר, קפטן מארוול, מרי פופינס, מת לחיות ועוד רבים אחרים. הגיעה דמות מדהימה של קרייטוס (והבן שלו), מחזיקי מפתחות של מתקפת הטיטאנים ועוד.
פרטים
המשלוח הרביעי של ינואר הגיע - יום חמישי 31 ינואר 2019
הגיע משלוח חדש ואיתו חוברת בתלת מימד של האקס-מן, מגוון חוברות חד שנתיות של די-סי, אוגדן חדש לריק ומורטי ועוד. בנוסף, הגיעו בובות פופ של מלך האריות, משחק מונופול של מאריו, ספל מדהים של הענק הירוק, דמות של ספיידרמן מהנוקמים ועוד.
פרטים
המשלוח השלישי של ינואר הגיע - יום חמישי 24 ינואר 2019
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה לשומרי הגלקסיה, אוגדן ראשון לסדרה החדשה של גוסט ריידר, מגזינים ביפנית ועוד. בנוסף, הגיעו מחזיקי מפתחות של My Hero Academia, בובה אדירה מהסרט גרמלינס, בובות קטנות של מארוול, דמויות של חתולי הרעם ועוד.
פרטים
המשלוח השני של ינואר הגיע - יום חמישי 17 ינואר 2019
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה ל- Invaders, סדרה חדשה ל- Black Widow, אוגדן למיני סדרת השורשים של קפטן מארוול ועוד. לאגף הדמויות והפופים הגיעו בובות פופים של יוגי הו, דרגון בול ועוד.
פרטים
המשלוח הראשון של 2019 הגיע!!! - יום חמישי 10 ינואר 2019
הגיע המשלוח הראשון של 2019 ואיתו: סדרה חדשה של קפטן מארוול, סדרה חדשה בכיכוב ספיידרמן, סדרה חדשה לדרדוויל, סדרה חדשה לליגת הצדק הצעירה, כרך 15 של המנגה איש האגרוף הבודד ועוד... לאגף הבובות והדמויות הגיעו משלוח פופים ענק שכולל את הפלאש (סדרת טלוויזיה), ספיידרמן (סרט אנימציה), פורטנייט, אוסטין פאוורס, חבורת הזבל ועוד.
פרטים
הגיעו משלוחים חדשים ואיתם סדרה חדשה ל- X-Force, סדרה חדשה ל- Superior Spider-Man, אוגדן הכנה לאירוע ביקום של ספיידרמן Spider-Geddon, אוגדן שלישי ל- Black Hammer מאת ג'ף לאמיר, אוגדן שמכיל את הסיפורים הקצרים בכיכוב גיבורי די-סי שאלכס רוס צייר: Justice League Worlds Greatest Heroes ועוד.. בנוסף, הגיעו בובות פופ של האוונג'רס, משחק קופסא מדליק של דרגון בול ועוד.
פרטים
המשלוחים הראשונים של דצמבר הגיעו - יום חמישי 13 דצמבר 2018
הגיעו משלוחים חדשים ואיתם החוברת הראשונה במיני סדרה Batman Who Laughs, החוברת הראשונה בסדרה בכיכוב שאזאם, אוגדן חדש ונהדר של הפלאש, סדרה חדשה של כוכב סרט האנימציה האדיר של ספיידרמן: מיילס מוראלס, חוברת חתונה מיוחדת בעולם של ארבעת המופלאים, כרך מספר 16 של סדרה המנגה המצוינת My Hero Academia ועוד... לאגף הדמויות והבובות הגיעו סדרות חדשות של פונים מבית טוקידוקי, דמויות מהסרט המצויר של ספיידרמן, פסלונים של דדפול ועוד.
פרטים
המשלוח הרביעי של נובמבר הגיע - יום חמישי 29 נובמבר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו האירוע של ליגת הצדק ואקוומן מסתיים בענק עם חוברת סיום מיוחדת, אוגדן ראשון לסדרה החדשה של ספיידרמן, אוגדן שביעי לסדרה של דדפול וספיידרמן ועוד. לאגף הדמויות הגיעו בובות מיני אדירות של אוברווץ', מונופול של בן וסטימפי, בובות פופ של מריה קארי ונוטוריוס בי איי ג'י.
פרטים