אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
RSS

חדשות

המשלוח השני של אפריל הגיע - יום שלישי 17 אפריל 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו חוברת 700 של קפטן אמריקה, סדרה חדשה לדומינו, סדרה חדשה של- Exiles, אוגדן חמישי לספיידרמן ודדפול, אוגדן למיני סדרה של דדפול וולברין, אוגדן שני לפיטר פרקרק, סדרה חדשה מליין הגיבורים החדש של די-סי מאת הצייר המדהים ג'ים לי, מגזין מאד עובר רענון וחוזר עם מספור מחדש ועוד... לאגף הדמויות הגיעו בובות פופ של ת'אנוס ושל הולקבאסטר, הגיעה הצוללת הצהובה של הביטלס, הגיעו דמויות מהסרט אש נגד כוחות הרשע, דמות של הדאינריז ועוד.
פרטים
הגיע משלוח כפול מכובד ואיתו החוברת השישית האחרונה באירוע המצוין של די-סי Dark Nights Metal. בנוסף, הגיעה החוברת הראשונה בסדרת ההמשך ל-300 מאת פרנק מילר, החוברת הראשונה באירוע חדש ביקום של וונום: Venomized, אוגדן רביעי של Paper Girls, האוגדן הראשון של Realm, הכרך השני של Legend Of Korra ועוד. לסיום, הגיע מונופול של דדפול, בובות פופ של מיינקראפט וריק בתוך הרכב מפרק מקס הזועם של ריק ומורטי.
פרטים
הגיע משלוח פופים חדש - יום שלישי 03 אפריל 2018
קיבלנו משלוח חדש של פופים ואיתו: Rick And Morty, Saga, Jurassic Park, Ready Player 1, Infinity War ועוד רבים אחרים.
פרטים
המשלוח השלישי של מרץ הגיע - יום רביעי 28 מרץ 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה שמציגה שילוב של הענק הירוק וולברין: Weapon H!!! הגיעו אוגדים חדשים של דוקטור הו, הכרך השני של Legend Of Korra, אוגדן חדש למיני סדרה של ריק ומורטי ועוד... לאגף הדמויות הגיעו בובות פופ של Cuphead, Rick And Morty, Walking Dead ועוד.
פרטים
המשלוח השני של מרץ הגיע - יום חמישי 15 מרץ 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה של New Mutants, אוגדנים חדשים ל- All Star Batman, אוגדן לסדרת המדע בדיוני המצוינת Port Of Earth ועוד. לאגף הבובות והדמויות הגיעו מגוון רחב של בובות פופ (חדשות וישנות), דמות של צ'אקי, פסל מרשים של הארלי קווין, בובות מ- Attack On Titan ועוד.
פרטים
המשלוח הראשון של מרץ הגיע - יום שני 12 מרץ 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת הראשונה של Infinity Countdown, סדרה חדשה של ג'ף לאמיר - Gideon Falls, סדרה חדשה של רוברט קירקמן - Oblivion Song, אוגדן 29 של Walking Dead, סדרה חדשה של ריק ומורטי, כרך 13 של One Punch Man, כרך 3 של Boruto ועוד...
פרטים
הגיע משלוח חדש ואיתו ה- Terrifics, סדרה נוספת בליין הגיבורים החדש של די-סי מאת ג'ף לאמיר ואיבן רייס, אוגדן חמישי לליגת הצדק, חוברת מספר 300 חגיגית של Spectacular Spider-Man, אוגדן ראשון לסדרה החדשה של דדפול ועוד. לאגף הבובות הגיע משלוח פופים ענק, דמות מדליקה של הארלי קווין, פסלון של אקוומן ועוד.
פרטים
המשלוח השלישי של פברואר הגיע - יום חמישי 22 פברואר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה של Brave And The Bold, מיני סדרה בשם Infinity Countdown שם נחשף המיקום של אבני האינסוף והמרדף אחריהן מתחיל, מיני סדרה בכיכוב Doctor Strange שממשיכה משברי אירוע ה- Secret Empire, אוגדנים לסדרות החדשות של Astonishing X-Men ו- Invincible Iron Man, סדרה חדשה ל- Hit Girl ועוד. לאגף הבובות הגיעו בובות פופ מהארי פוטר (רוכבים על מטאטא), מחזיקי מפתחות של בנניה ועוד.
פרטים
המשלוח השני של פברואר הגיע - יום חמישי 15 פברואר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה ל- Kick Ass, סדרה חדשה נוספת בליין הגיבורים החדש של די-סי בשם Sideways, אוגדן בו דמויות מהיקום של די-סי פוגשות דמויות מעולם הלוני טונס, החוברת האחרונה בסדרה של רוברט קירקמן Invincible ועוד. לאגף הבובות הגיע פסל מקסים של הארלי קווין, פסל של הפלאש, בובות פופ של באפי, קורט קוביין, הלבוי ו.... ריק בצורת המלפפון שלו: PICKLE RICK!!!!
פרטים
המשלוח הראשון של פברואר הגיע - יום חמישי 08 פברואר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה ואדומה לאקס-מן, אוגדן שמפגיש בין האוונג'רס לצ'מפיונס, סדרה חדשה של אימאג' מאת הצייר המוכשר אסד ריביק, חוברת מיוחדת ומרגשת של Swamp Thing ועוד... לאגף הדמויות והבובות הגיעה דמות של Kratos, דמות של פרדי קרוגר, בובות פופ של באפי, לוני טונס, הלבוי ועוד. בנוסף, הגיעו בובות הפתעה של ההוביט, מחזיקי מפתחות של One Piece ועוד...
פרטים