אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
RSS

חדשות

הגיעו שני משלוחי נובמבר חדשים - יום שני 25 נובמבר 2019
הגיע משלוח כפול ואיתו החוברת הראשונה באירוע 2099 של מארוול, סדרה חדשה של דדפול, אוגדן של סדרת הזומבים של די-סי ועוד. בנוסף, הגיעו פופים של לשבור את הקרח 2, מלחמת הכוכבים פרק 9, סאות'פארק, אלאדין ועוד.
פרטים
הגיעו שני משלוחים חדשים - יום חמישי 07 נובמבר 2019
הגיע משלוח כפול חדש ואיתו סדרות חדשות מעולם האקס, הזומבים של מארוול חוזרים עם סדרה חדשה, הגובלין האדום מקבל חוברת משלו, מיני סדרה חדשה בכיכוב הג'וקר בליין האפל של די-סי ועוד...
פרטים
המשלוחים הראשונים של אוקובר הגיעו - יום חמישי 10 אוקטובר 2019
הגיע שני משלוחים חדשים ואיתם סדרה חדשה של גוסט רייד, חוברת חד שנתית מיוחדת של וולברין, מיני סדרה חדשה של הארלי קווין בליין האפל של די-סי, האוגדן הראשון במיני סדרה שמפגישה את הווצ'מן עם היקום הרגיל של די-סי, נובלה גרפית חדשה של כריס וור ועוד. בנוסף, הגיעו בובות פופ של מד מן, של האקס-מן, של הלו קיטי ועוד.
פרטים
המשלוח הרביעי של ספטמבר הגיע - יום חמישי 26 ספטמבר 2019
הגיע משלוח חדש ואיתו חוברת חד שנתית של וולברין, אוגדן ראשון לסדרה החדשה של גון, מיני סדרה חדשה של הארלי קווין כחלק מהליין האפל של די-סי, אוגדן של המקסי סדרה שמראה צד קצת שונה של הגיבורים: גיבורים במצוקה.
פרטים
הגיע משלוח חדש ואיתו מיני סדרה חדשה של ספיידרמן עם טוויסט מעניין, סדרה חדשה בכיכוב המלך ת'ור, אוגדן שלישי לאקדמיית המטריה, סדרה חדשה של הפלאש, שנת הנבלים ביקום די-סי ממשיכה עם שתי חוברות מיוחדות בכיכוב לקס לות'ר ואיש החידות, אוגדן ראשון לסדרה של ליגת הצדק הצעירה ועוד.
פרטים
המשלוח הראשון של ספטמבר הגיע - יום חמישי 05 ספטמבר 2019
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה ומאוד מסקרנת מבית די-סי: Legion OF Super Heroes Millennium מאת הכותב בריאן בנדיס ומספר ציירים מוכשרים וביניהם ג'ים לי. טוד מק'פרלן חוגג את חוברת 300 של ספון עם מגוון יוצרים אורחים כמו סקוט קמפבל וסקוט סניידר. מארוול הוציאו מיני סדרה חדשה בכיכוב האלמנה השחורה: נטשה רומנוף. בנוסף, הגיעו המון מנגות חדשות כמו: My Hero Academia 20, Promised Neverland 11, Dragon Ball Super 6, Dr Stone 7.
פרטים
המשלוח הרביעי של אוגוסט הגיע - יום חמישי 29 אוגוסט 2019
הגיע משלוח חדש ואיתו חוברת 1000 חגיגית לכבוד 80 שנה למארוול קומיקס בהשתתפות עשרות יוצרים מוכשרים, סדרה חדשה בכיכוב באטמן וסופרמן, אוגדן של המיני סדרה בכיכוב הבאטמן שצוחק ועוד. בנוסף הגיעו פופים של וונום (בכל מיני גרסאות), הארי פוטר, גארפילד ועוד רבים אחרים.
פרטים
המשלוח השלישי של אוגוסט הגיע - יום חמישי 22 אוגוסט 2019
הגיע משלוח חדש ואיתו חוברת חד שנתית מיוחדת של דדפול, מיני סדרה בכיכוב וונום וקארנייג', חוברת 100 של סקובי דו, אוגדנים חדשים של באטמן ווונדר-וומן ועוד...
פרטים
משלוח כפול של אוגוסט הגיע - יום חמישי 15 אוגוסט 2019
הגיע משלוח כפול חדש ואיתו המיני סדרה המסעירה בכיכוב קארנייג', מיני סדרה חדשה לגוונפול, מיני סדרה חדשה למעניש והחבר'ה שלו, האוגדן של האירוע הענק של מארוול: מלחמת הממלכות, האוגדן האחרון בהחלט של המתים המהלכים, אוגדן של בצי הנינג'ה פוגשים את באטמן ועוד. בנוסף, הגיעו בובות פופ של פורסט גאמפ, מיסטר בין, זאב צעיר ועוד.
פרטים
הגיעו המשלוחים הראשונים של אוגוסט - יום חמישי 08 אוגוסט 2019
הגיעו משלוחים חדשים ואיתם סדרות האקס-מן החדשות מאת היקמן שמתחילות עידן אקס חדש, סדרה חדשה לג'יין פוסטר הידועה בכינוי ת'ור הבת, אוגדן בכריכה רכה לאלקטרה הרוצחת השכירה, אוגדן למיני סדרה החדשה מאת מארק מילר מבית אימאג', עונה שניה לאביר הלבן ועוד. בנוסף, הגיעו בובות פופ של בת הים הקטנה, משפחת אדאמס, ריברדייל ועוד.
פרטים