אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
RSS

חדשות

המשלוח החמישי של ינואר הגיע - יום חמישי 01 פברואר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת החמישית של Dark Metal, חוברות חד שנתיות מיוחדת של פלאש ושל Detective Comics, אוגדנים חדשים לבן ריילי ולוונום והוצאה חדשה לאוגדן המדהים Escapist מאת מייקל צ'אבון. לאגף הבובות והדמויות הגיעו בובות פופ של הפנתר השחור, של מקס הזועם, של הלוני טונס ועוד. בנוסף, הגיעה דמות של הענק הירוק מהסרט החדש של ת'ור ומחזיקי מפתחות של Kingdom Hearts.
פרטים
המשלוח הרביעי של ינואר הגיע - יום חמישי 25 ינואר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת השלישית של Doomsday Clock, הדפסות חדש לכל הספיישלים שיצאו לבאטמן כחלק מה- Dark Metal, אוגדנים חדשים ל- X-Men Blue ו- Punisher ועוד. לאגף הדמויות והבובות הגיעו בובות פופ של אלטון ג'ון, סוניק, אלאדין וסדרה מיוחדת של באטמן, סופרמן ווונדר וומן. בנוסף הגיע מונופול של ריק ומורטי, בובות הפתעה של ריק ומורטי ו...סט בובות ויניל של ריק ומורטי.
פרטים
המשלוח השלישי של ינואר הגיע - יום חמישי 18 ינואר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו עידן הגיבורים החדש של די-סי יוצא לדרך עם הסדרה הראשונה: Damage, אוגדנים חדשים להארלי קווין ולנייטווינג, אוגדנים חדשים למלחמת הכוכבים ועוד. לאגף הדמויות והבובות הגיעו פופים של Kingdom Hearts, הרבה פופים נדירים ומונופול של דיסני.
פרטים
המשלוח השני של ינואר הגיע - יום חמישי 11 ינואר 2018
המשלוח השני של פברואר הגיע ואיתו החוברת הראשונה בסיפור השבועי החדש של האוונג'רס, החוברת הראשונה במיני סדרה החדשה Old Man Hawkeye, חוברת ספיישל בכיכוב הארלי קווין ועוד. בנוסף, הגיעו פסלונים של באטמן וסופרמן מאת סטודיו קוטובוקיה, פסל מרהיב של סופרמן לפי עיצוב של ניל אדמס ואקדח השער הבין מימדי של ריק ומורטי.
פרטים
המשלוח הראשון של 2018 הגיע!!! - יום חמישי 04 ינואר 2018
המשלוח הראשון של 2018 הגיע ואיתו מיני סדרה חדשה לבאטמן, מיני סדרה בכיכוב רוג וגמביט, אוגדן רביעי לסדרה של ספיידרמן ודדפול, הרבה מנגות חדשות ועוד... בנוסף, הגיעו דמויות של שומרי הגלקסיה, בובות פופ של: Stranger Things, Rick And Morty, Mortal Kombat, Horizon ועוד רבים אחרים.
פרטים
המשלוח הרביעי של דצמבר הגיע - יום חמישי 28 דצמבר 2017
המשלוח החדש הגיע ואיתו התחיה של ג'ין גריי, אוגדן של אירוע ה- Venomverse, חוברת מיוחדת של מלחמת הכוכבים, החוברת השניה של Doomsday Clock, האוגדן השמיני של Saga ועוד. לאגף הדמויות הגיעו המון בובות פופ חדשות, דמויות של ריק ומורטי ועוד.
פרטים
הגיע משלוח כפול ואיתו החזרה של סדרת Marvel Two In One, סדרה נפלאה שמספרת את ההיסטוריה של האקס-מן בצורה מגניבה ביותר, אוגדן ראשון ל- Defenders, החלק הרביעי של Dark Nights Metal, אוגדן רביעי של באטמן, סאקורה חוזרת עם סדרה חדשה ועוד... לאגף הבובות והדמויות הגיעו בובות פופ חדשות מסדרות כמו: Yuri On Ice, Wonder Woman Movie. הגיעה דמות מרשימה של Geralt מהמשחק Witcher ועוד..
פרטים
המשלוח הראושון של דצמבר הגיע - יום חמישי 07 דצמבר 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו וויצ'בלייד שחוזרת עם סדרה חדשה, עונה חדשה לסדרה שמפגישה את באטמן עם צבי הנינג'ה, וונום חוזר לחייו של ספיידרמן עם מיני אירוע ועוד. בנוסף, הגיע האוגדן של המיני סדרה שמפגישה בין ליגת הצדק לפאוור ריינג'רס, אוגדן שישי למלחמת הכוכבים ועוד.
פרטים
המשלוח החמישי של נובמבר הגיע - יום חמישי 30 נובמבר 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו מיני סדרה מסקרנת של באטמן, הרבה חוברות חד שנתיות מיוחדות של די-סי, אוגדן חדש לסופרמן, אוגדן חדש לג'סיקה ג'ונס, הכרך השני של דרגונבול סופר 2 ועוד. לאגף הדמויות, הגיעו בובות פופ של מורטל קומבט, בובה של וונדר וומן על סוס, כובעים של ריק ומורטי, בובות מיני של ספרות זולה ועוד.
פרטים
המשלוח הרביעי של נובמבר הגיע - יום חמישי 23 נובמבר 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת הראשונה במקסי סדרה המדוברת של די-סי: Doomsday Clock שהיא המשך די ישיר לסדרת המופת Watchmen. בנוסף, הגיע אוגדן חדש של שומרי הגלקסיה, אוגדן של המיני סדרה דדפול הורג את יקום מארוול שוב, אוגדן חדש לגרוט ועוד... לאגף הדמויות הגיעו בובות פופ של: הארי פוטר, ספיידרמן, באטמן ואקוומן, סאלי עם החתול מהסיוט שלפני חג המולד ועוד.
פרטים