אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
RSS

חדשות

הגיעו משלוחים חדשים ואיתם סדרה חדשה של האקס-מן, אוגדן חדש של הענק הירוק, סדרה חדשה של פיירפליי, אנציקלופדיה של זלדה, אוגדן ראשון לסדרה החדשה של ליגת הצדק, אוגדן של המיני סדרה שהפגישה בין ליגת הצדק לפאוור ריינג'רס ועוד. לאגף הדמויות והפופים הגיעו בובות פופ של טום וג'רי, דיג'ימון, סיוט לפני חג המולד ועוד. בנוסף, הגיעו משחקים של ריק ומורטי, מחזיקי מפתחות של סטיבן יוניברס וטוקיו גול.
פרטים
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה ל- Green Lantern מאת כותב העל גרנט מוריסון, אוגדן שמכיל שני החלקים של Batman Dark Prince Charming המשובח, ליין ה- Marvel Knights של מארוול חוזר עם מיני סדרה חדשה ועוד... לאגף הבוובת והדמויות הגיעו המון פופים חדשים מ: Aquaman, Nightmare Before Christmas, Spider-Man Gameverse, Mickey Mouse, Riverdale בנוסף, הגיעו דמויות וקלפים של פוקימון, דמויות של הנוקמים ועוד.
פרטים
המשלוח הרביעי של אוקטובר הגיע - יום חמישי 25 אוקטובר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו מיני סדרה חדשה בכיכוב דדפול והפנתר השחור, סדרה חדשה של הארלי קווין (הזקנה?), אוגדן שביעי של באטמן (אוגדן החתונה), אנציקלופדיה של האחים מריו ועוד... בנוסף, הגיעו בובות ודמויות של פוקימון, דמות מדליקה של קראש בנדיקוט ועוד..
פרטים
המשלוח השלישי של אוקטובר הגיע - יום חמישי 25 אוקטובר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה לזומבים של מארוול, חוברת חד שנתית מיוחדת של וונום, אוגדן של מיני סדרה נהדרת בכיכוב דוקטור סטריינג', מגנה של באטמן וליגת הצדק ועוד... לאגף הבובות הגיעו פופים של חנות קטנה ומטריפה, מלחמת הכוכבים, בלינק 182, גרמלינס ועוד.
פרטים
הגיע משלוח כפול ואיתו סדרה חדשה של ריק ומורטי בעולם שכולו מבוכים ודרקונים, ליין חדש של "מה אם?" מאת מארוול, המיני סדרה ספיידר-גדון יוצאת לדרך, סדרה חדשה של האקס-מן (שחור), באטמן פוגש את מקס במיני סדרה חדשה, אוגדן של המקסי סדרה באטמן האביר הלבן, הרבה מנגות חדשות כמו הירו אקדמיה 15 ועוד... לאגף הבובות והדמויות הגיעו המון בובות פופ חדשות של חברים, אוברווטץ, פאוור רנג'רס ועוד.
פרטים
המשלוח השלישי של ספטמבר הגיע - יום שישי 28 ספטמבר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת הראשונה בחזרה לחיים של וולברין, חוברת שמציגה את קפטן אמריקה ודוקטור סטריינג' בדמות אחת!, אוגדן שמכיל את סיפור הגובלין האדום ביקום של ספיידרמן, סדרה חדשה בכיכוב ריק ומורטי, החוברת הראשונה בליין השחור של די-סי בכיכוב באטמן (החוברת נמכרה כליל), אוגדן של מיני סדרה בכיכוב ליגת הצדק שמציגה את כיוון חדש ועוד. לאגף הבובות והדמויות הגיעו בובות קטנות מיוחדת של דדפול, פסל אדיר של באטמן, כוסות טיקי של מארוול ודי-סי ועוד. לאגף בובות הפופ הגיעו: Jurassic Park, Friends, Talespin, Power Rangers, DBS Goku ועוד...
פרטים
המשלוח הראשונים של ספטמבר הגיעו - יום חמישי 13 ספטמבר 2018
הגיע משלוח כפול ואיתו חוברת מיוחדת בכיכוב ת'אנוס, מגוון אוגדנים קלאסיים של וונום, אוגדן מספר 30 של Walking Dead, מהדורה מלאה בכריכה קשה של סדרת המופת ברלין, אוגדנים חדשים לנוויטווינג, וונדר-וומן, ליגת הצדק ועוד. בנוסף, הגיעו מגוון משחקי קופסא וקלפים של ריק ומורטי, דמויות שונות מהעולם של וונום, בובות פופ של DOTA 2, DESTINY, HALO ועוד.
פרטים
המשלוח הרביעי של אוגוסט הגיע - יום חמישי 30 אוגוסט 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו חוברת מיוחדת שמובילה לחזרה של וולברין, מיני סדרה חדשה של וונום, מגוון אוגדנים עם סיפורים קלאסיים של בכיכוב וונום, ליין שלם של חוברות שמפגיש בין נבלים מיקום די-סי לבין דמויות מיקום הלוני טונס ועוד. לאגף הבובות והדמויות הגיע סט דמויות של מארוול (שכולל גם את ת'אנוס), פסל יפיפה של באטמן מאת בריאן בולנד, בובות פופ של: Fairy Tail, Gossip Girl, FNAF ועוד...
פרטים
המשלוח השלישי של אוגוסט הגיע - יום חמישי 23 אוגוסט 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה של המעניש, סדרה חדשה של West Coast Avengers, אוגדן חדש של וונום, אוגדן ראשון לסדרה של סוניק, מיני סדרת אימה חדשה של באטמן, עיבוד לקומיקס של הסרט צוללת צהובה ועוד. בנוסף, קיבלנו את סדרה הפופים החדשים של My Hero Academia ושל Ant Man.
פרטים
המשלוח הראשון של אוגוסט הגיע - יום חמישי 02 אוגוסט 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת הראשונה במיני סדרה הקוסמית של מארוול: Infinity Wars, סדרה חדשה של אימאג' בשם Leviathan מאת הכותב ג'ון ליימן, אוגדן חדש ל- Injustice, הכרך ה- 14 של סדרת המנגה האדירה My Hero Academia ועוד... בנוסף, הגיעה סדרת פופים חדשה של מלחמת הכוכבים, מחזיקי מפתחות של דדפול ועוד.
פרטים