אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
RSS

חדשות

המשלוח הראשון של 2019 הגיע!!! - יום חמישי 10 ינואר 2019
הגיע המשלוח הראשון של 2019 ואיתו: סדרה חדשה של קפטן מארוול, סדרה חדשה בכיכוב ספיידרמן, סדרה חדשה לדרדוויל, סדרה חדשה לליגת הצדק הצעירה, כרך 15 של המנגה איש האגרוף הבודד ועוד... לאגף הבובות והדמויות הגיעו משלוח פופים ענק שכולל את הפלאש (סדרת טלוויזיה), ספיידרמן (סרט אנימציה), פורטנייט, אוסטין פאוורס, חבורת הזבל ועוד.
פרטים
הגיעו משלוחים חדשים ואיתם סדרה חדשה ל- X-Force, סדרה חדשה ל- Superior Spider-Man, אוגדן הכנה לאירוע ביקום של ספיידרמן Spider-Geddon, אוגדן שלישי ל- Black Hammer מאת ג'ף לאמיר, אוגדן שמכיל את הסיפורים הקצרים בכיכוב גיבורי די-סי שאלכס רוס צייר: Justice League Worlds Greatest Heroes ועוד.. בנוסף, הגיעו בובות פופ של האוונג'רס, משחק קופסא מדליק של דרגון בול ועוד.
פרטים
המשלוחים הראשונים של דצמבר הגיעו - יום חמישי 13 דצמבר 2018
הגיעו משלוחים חדשים ואיתם החוברת הראשונה במיני סדרה Batman Who Laughs, החוברת הראשונה בסדרה בכיכוב שאזאם, אוגדן חדש ונהדר של הפלאש, סדרה חדשה של כוכב סרט האנימציה האדיר של ספיידרמן: מיילס מוראלס, חוברת חתונה מיוחדת בעולם של ארבעת המופלאים, כרך מספר 16 של סדרה המנגה המצוינת My Hero Academia ועוד... לאגף הדמויות והבובות הגיעו סדרות חדשות של פונים מבית טוקידוקי, דמויות מהסרט המצויר של ספיידרמן, פסלונים של דדפול ועוד.
פרטים
המשלוח הרביעי של נובמבר הגיע - יום חמישי 29 נובמבר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו האירוע של ליגת הצדק ואקוומן מסתיים בענק עם חוברת סיום מיוחדת, אוגדן ראשון לסדרה החדשה של ספיידרמן, אוגדן שביעי לסדרה של דדפול וספיידרמן ועוד. לאגף הדמויות הגיעו בובות מיני אדירות של אוברווץ', מונופול של בן וסטימפי, בובות פופ של מריה קארי ונוטוריוס בי איי ג'י.
פרטים
הגיעו משלוחים חדשים ואיתם סדרה חדשה של האקס-מן, אוגדן חדש של הענק הירוק, סדרה חדשה של פיירפליי, אנציקלופדיה של זלדה, אוגדן ראשון לסדרה החדשה של ליגת הצדק, אוגדן של המיני סדרה שהפגישה בין ליגת הצדק לפאוור ריינג'רס ועוד. לאגף הדמויות והפופים הגיעו בובות פופ של טום וג'רי, דיג'ימון, סיוט לפני חג המולד ועוד. בנוסף, הגיעו משחקים של ריק ומורטי, מחזיקי מפתחות של סטיבן יוניברס וטוקיו גול.
פרטים
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה ל- Green Lantern מאת כותב העל גרנט מוריסון, אוגדן שמכיל שני החלקים של Batman Dark Prince Charming המשובח, ליין ה- Marvel Knights של מארוול חוזר עם מיני סדרה חדשה ועוד... לאגף הבוובת והדמויות הגיעו המון פופים חדשים מ: Aquaman, Nightmare Before Christmas, Spider-Man Gameverse, Mickey Mouse, Riverdale בנוסף, הגיעו דמויות וקלפים של פוקימון, דמויות של הנוקמים ועוד.
פרטים
המשלוח הרביעי של אוקטובר הגיע - יום חמישי 25 אוקטובר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו מיני סדרה חדשה בכיכוב דדפול והפנתר השחור, סדרה חדשה של הארלי קווין (הזקנה?), אוגדן שביעי של באטמן (אוגדן החתונה), אנציקלופדיה של האחים מריו ועוד... בנוסף, הגיעו בובות ודמויות של פוקימון, דמות מדליקה של קראש בנדיקוט ועוד..
פרטים
המשלוח השלישי של אוקטובר הגיע - יום חמישי 25 אוקטובר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה לזומבים של מארוול, חוברת חד שנתית מיוחדת של וונום, אוגדן של מיני סדרה נהדרת בכיכוב דוקטור סטריינג', מגנה של באטמן וליגת הצדק ועוד... לאגף הבובות הגיעו פופים של חנות קטנה ומטריפה, מלחמת הכוכבים, בלינק 182, גרמלינס ועוד.
פרטים
הגיע משלוח כפול ואיתו סדרה חדשה של ריק ומורטי בעולם שכולו מבוכים ודרקונים, ליין חדש של "מה אם?" מאת מארוול, המיני סדרה ספיידר-גדון יוצאת לדרך, סדרה חדשה של האקס-מן (שחור), באטמן פוגש את מקס במיני סדרה חדשה, אוגדן של המקסי סדרה באטמן האביר הלבן, הרבה מנגות חדשות כמו הירו אקדמיה 15 ועוד... לאגף הבובות והדמויות הגיעו המון בובות פופ חדשות של חברים, אוברווטץ, פאוור רנג'רס ועוד.
פרטים
המשלוח השלישי של ספטמבר הגיע - יום שישי 28 ספטמבר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת הראשונה בחזרה לחיים של וולברין, חוברת שמציגה את קפטן אמריקה ודוקטור סטריינג' בדמות אחת!, אוגדן שמכיל את סיפור הגובלין האדום ביקום של ספיידרמן, סדרה חדשה בכיכוב ריק ומורטי, החוברת הראשונה בליין השחור של די-סי בכיכוב באטמן (החוברת נמכרה כליל), אוגדן של מיני סדרה בכיכוב ליגת הצדק שמציגה את כיוון חדש ועוד. לאגף הבובות והדמויות הגיעו בובות קטנות מיוחדת של דדפול, פסל אדיר של באטמן, כוסות טיקי של מארוול ודי-סי ועוד. לאגף בובות הפופ הגיעו: Jurassic Park, Friends, Talespin, Power Rangers, DBS Goku ועוד...
פרטים