אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
RSS

חדשות

המשלוח הראשון של יוני הגיע - יום חמישי 07 יוני 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו מגוון סדרות חדשות של מארוול: דדפול, דוקטור סטריינג', הענק הירוק ואיש הנמלה והצרעה. די-סי השיקו את הסדרה החדשה של ליגת הצדק בכיכוב כל התותחים. בנוסף, הגיע אוגדן במהדורה מיוחדת ומוגבלת של המיני סדרה רבת המכר: Dark Nights Metal.
פרטים
המשלוח הרביעי של מאי הגיע - יום חמישי 31 מאי 2018
הגיע משלוח חדש חוברת מיוחדת וחגיגית של ספיידרמן מספר 800, מיני סדרה חדשה של סופרמן מאת הכותב הסופרסטאר בריאן מייקל בנדיס, גל שני של החוברות שמפגישות בין דמויות מיקום די-סי לבין דמויות של האנה ברברה ועוד. לאגף הבובות והדמויות הגיעו המון השלמות של פופים כמו Gravity Falls ו- Black Panther בנוסף לפופים חדשים מהסרט החדש של דדפול, מאלדין ועוד.
פרטים
המשלוח השלישי של מאי הגיע - יום חמישי 24 מאי 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה לפנתר השחור, החוברות האחרונה של בריאן מייקל בנדיס במארוול: Iron Man #600. בנוסף, הגיע אוגדן של הסדרה המפתיעה Kid Lobotomy מבית IDW. לאגף הדמויות והבובות הגיעו בובות פופ מהסרט החדש של דדפול, בובת פופ במהדורה מיוחדת של Pickle Rick, בובות מיני של Invader Zim ועוד...
פרטים
המשלוח השני של מאי הגיע - יום שלישי 22 מאי 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה לת'ור, חוברות מיוחדת של האקס-מן שמדברת על החתונה ההולכת וקרבה, אוגדן שביעי לסדרה של ריק ומורטי ואוגדן שמכין אותכם לאירוע הגדול של די-סי Dark Metal. לאגף הבובות הגיעו פופים של: Overwatch, Riverdale, Grease, Smallville, Bendy ועוד רבים אחרים.
פרטים
המשלוח הראשון של מאי הגיע - יום חמישי 10 מאי 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו מיני סדרה חדשה של ליגת הצדק מאת הכותב סקוט סניידר, חוברות חגיגית מספר 300 של דדפול, סדרה חדשה של וונום, אומניבוס נהדר של הלבוי ועוד. לאגף הבובות והדמויות הגיע פסל מרהיב של באטמן נגד הג'וקר, בובות פופ של צבי הנינג'ה גרסת ה- 8 ביט, בובת פופ של אליס קופר, בובות הפתעה של הנוקמים לפי הסרט החדש ועוד...
פרטים
המשלוח החמישי של אפריל הגיע - יום חמישי 10 מאי 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת הראשונה בסדרה החדשה של האוונג'רס מאת ג'ייסון אהרון, מיני סדרה חדשה של דדפול, חוברת ראשונה בסיפור רומנטי של הארלי והג'וקר ועוד.
פרטים
יום קומיקס חינם 2018 - יום רביעי 02 מאי 2018
ביום שישי, ה- 4.5, נחגוג את יום קומיקס חינם 2018 עם חוברות חינם, מתנות, הפתעות ומבצעים מיוחדים!
פרטים
המשלוח הרביעי של אפריל הגיע - יום חמישי 26 אפריל 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו התחלת סיפור החזרה של וולברין, אוגדן לסדרה של פיורי, הדפסה חדשה לאוגדן הראשון של אחת הסדרות הטובות ביותר שיצאו: Sleeper ועוד. לאסף הדמויות הגיעו כל בובות הפופ לפי הסרט הנוקמים מלחמת האינסוף!!!
פרטים
המשלוח השלישי של אפריל הגיע - יום שני 23 אפריל 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו חוברת מספר 1000 של סופרמן!!!! חוברת חגיגית ומרגשת במיוחד. בנוסף, הגיעה החוברת הראשונה בסיפור החתונה של קיטי וקולוסוס. הגיע האוגדן הרביעי של Royal City, אוגדן בכריכה רכה ל- Fight Club ועוד.
פרטים
יום קומיקס חינם 2018 - החוברות - יום ראשון 22 אפריל 2018
במהלך יום קומיקס חינם 2018 נחלק בחנויות שלנו 2 חוברות לאדם בחינם ללא צורך בקניה. בנוסף, יהיו מבצעים מיוחדים ליום הזה, המבצעים יפורסמו כאן בהמשך. את שתי החוברות חינם יהיה ניתן לבחור מהמגוון הבא:
פרטים