אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
RSS

חדשות

המשלוח השני של מרץ הגיע - יום חמישי 15 מרץ 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה של New Mutants, אוגדנים חדשים ל- All Star Batman, אוגדן לסדרת המדע בדיוני המצוינת Port Of Earth ועוד. לאגף הבובות והדמויות הגיעו מגוון רחב של בובות פופ (חדשות וישנות), דמות של צ'אקי, פסל מרשים של הארלי קווין, בובות מ- Attack On Titan ועוד.
פרטים
המשלוח הראשון של מרץ הגיע - יום שני 12 מרץ 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת הראשונה של Infinity Countdown, סדרה חדשה של ג'ף לאמיר - Gideon Falls, סדרה חדשה של רוברט קירקמן - Oblivion Song, אוגדן 29 של Walking Dead, סדרה חדשה של ריק ומורטי, כרך 13 של One Punch Man, כרך 3 של Boruto ועוד...
פרטים
הגיע משלוח חדש ואיתו ה- Terrifics, סדרה נוספת בליין הגיבורים החדש של די-סי מאת ג'ף לאמיר ואיבן רייס, אוגדן חמישי לליגת הצדק, חוברת מספר 300 חגיגית של Spectacular Spider-Man, אוגדן ראשון לסדרה החדשה של דדפול ועוד. לאגף הבובות הגיע משלוח פופים ענק, דמות מדליקה של הארלי קווין, פסלון של אקוומן ועוד.
פרטים
המשלוח השלישי של פברואר הגיע - יום חמישי 22 פברואר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה של Brave And The Bold, מיני סדרה בשם Infinity Countdown שם נחשף המיקום של אבני האינסוף והמרדף אחריהן מתחיל, מיני סדרה בכיכוב Doctor Strange שממשיכה משברי אירוע ה- Secret Empire, אוגדנים לסדרות החדשות של Astonishing X-Men ו- Invincible Iron Man, סדרה חדשה ל- Hit Girl ועוד. לאגף הבובות הגיעו בובות פופ מהארי פוטר (רוכבים על מטאטא), מחזיקי מפתחות של בנניה ועוד.
פרטים
המשלוח השני של פברואר הגיע - יום חמישי 15 פברואר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה ל- Kick Ass, סדרה חדשה נוספת בליין הגיבורים החדש של די-סי בשם Sideways, אוגדן בו דמויות מהיקום של די-סי פוגשות דמויות מעולם הלוני טונס, החוברת האחרונה בסדרה של רוברט קירקמן Invincible ועוד. לאגף הבובות הגיע פסל מקסים של הארלי קווין, פסל של הפלאש, בובות פופ של באפי, קורט קוביין, הלבוי ו.... ריק בצורת המלפפון שלו: PICKLE RICK!!!!
פרטים
המשלוח הראשון של פברואר הגיע - יום חמישי 08 פברואר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה ואדומה לאקס-מן, אוגדן שמפגיש בין האוונג'רס לצ'מפיונס, סדרה חדשה של אימאג' מאת הצייר המוכשר אסד ריביק, חוברת מיוחדת ומרגשת של Swamp Thing ועוד... לאגף הדמויות והבובות הגיעה דמות של Kratos, דמות של פרדי קרוגר, בובות פופ של באפי, לוני טונס, הלבוי ועוד. בנוסף, הגיעו בובות הפתעה של ההוביט, מחזיקי מפתחות של One Piece ועוד...
פרטים
המשלוח החמישי של ינואר הגיע - יום חמישי 01 פברואר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת החמישית של Dark Metal, חוברות חד שנתיות מיוחדת של פלאש ושל Detective Comics, אוגדנים חדשים לבן ריילי ולוונום והוצאה חדשה לאוגדן המדהים Escapist מאת מייקל צ'אבון. לאגף הבובות והדמויות הגיעו בובות פופ של הפנתר השחור, של מקס הזועם, של הלוני טונס ועוד. בנוסף, הגיעה דמות של הענק הירוק מהסרט החדש של ת'ור ומחזיקי מפתחות של Kingdom Hearts.
פרטים
המשלוח הרביעי של ינואר הגיע - יום חמישי 25 ינואר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת השלישית של Doomsday Clock, הדפסות חדש לכל הספיישלים שיצאו לבאטמן כחלק מה- Dark Metal, אוגדנים חדשים ל- X-Men Blue ו- Punisher ועוד. לאגף הדמויות והבובות הגיעו בובות פופ של אלטון ג'ון, סוניק, אלאדין וסדרה מיוחדת של באטמן, סופרמן ווונדר וומן. בנוסף הגיע מונופול של ריק ומורטי, בובות הפתעה של ריק ומורטי ו...סט בובות ויניל של ריק ומורטי.
פרטים
המשלוח השלישי של ינואר הגיע - יום חמישי 18 ינואר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו עידן הגיבורים החדש של די-סי יוצא לדרך עם הסדרה הראשונה: Damage, אוגדנים חדשים להארלי קווין ולנייטווינג, אוגדנים חדשים למלחמת הכוכבים ועוד. לאגף הדמויות והבובות הגיעו פופים של Kingdom Hearts, הרבה פופים נדירים ומונופול של דיסני.
פרטים
המשלוח השני של ינואר הגיע - יום חמישי 11 ינואר 2018
המשלוח השני של פברואר הגיע ואיתו החוברת הראשונה בסיפור השבועי החדש של האוונג'רס, החוברת הראשונה במיני סדרה החדשה Old Man Hawkeye, חוברת ספיישל בכיכוב הארלי קווין ועוד. בנוסף, הגיעו פסלונים של באטמן וסופרמן מאת סטודיו קוטובוקיה, פסל מרהיב של סופרמן לפי עיצוב של ניל אדמס ואקדח השער הבין מימדי של ריק ומורטי.
פרטים