אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
RSS

חדשות

המשלוח הרביעי של יולי הגיע - יום חמישי 25 יולי 2019
הגיע משלוח חדש ואיתו חוברת שמפגישה בין וולברין ובלייד, אוגדן 9 של ספיירמן ודדפול, מיני סדרה חדשה של באטמן מאת בריאן בנדיס, אוגדן ראשון לסדרה החדשה של הפנס הירוק מאת גרנט מוריסון ועוד.
פרטים
המשלוח השלישי של יולי הגיע - יום חמישי 18 יולי 2019
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה ללוקי, אוגדן ראשון לסדרה החדשה של מיילס מורלס ספיידרמן, אוגדן ראשון לסדרה החדשה והסודית של קירקמן באימאג', אוגדן שלישי של ליגת הצדק ועוד... לאגף הבובות הגיעו
פרטים
המשלוח השלישי של מאי הגיע - יום חמישי 16 מאי 2019
הגיע משלוח חדש ואיתו מיני סדרות של ספיידרמן ושל הנוקמים שמתחברות לאירוע War Of Realms, אוגדן שלישי לסדרה הנהדרת של הענק הירוק, כרך שני בסדרה החדשה של אווטאר, האוגדן הראשון של סדרה האימה מבית אימאג' Outer Darkness ועוד... למחלקת הפופים הגיעו בובות של: קפטן מארוול, צעצוע של סיפור, ספיידרמן רחוק מהבית, מלך האריות, אוברווץ, אקס-מן הפניקס ועוד.
פרטים
יום קומיקס חינם 2019 - יום רביעי 01 מאי 2019
אנחנו חוגגים את יום קומיקס חינם 2019 עם מגוון מבצעים ומתנות, בנוסף כמובן לחוברות שיחולקו בחינם!!!!! (ממגוון שיוצא במיוחד ליום הזה)
פרטים
יום קומיקס חינם 2019 - החוברות - יום רביעי 01 מאי 2019
במהלך יום קומיקס חינם 2019 נחלק בחנויות שלנו 2 חוברות לאדם בחינם ללא צורך בקניה. בנוסף, יהיו מבצעים מיוחדים ומתנות ליום המיוחד הזה. את שתי החוברות חינם יהיה ניתן לבחור מהמגוון הבא:
פרטים
הגיע משלוח כפול ואיתו חוברת מיוחדת וחגיגית של Detective Comics 1000, אוגדנים חדשים לפלאש ולבאטמן,מיני סדרה מרגשת של ספיידרמן, אוגדן שמכיל את סיפור החזרה של וולברין ועוד. בנוסף, הגיעה דמות של קפטן אמריקה מהסרט, פסל של ספיידרמן ופסל של הפלאש.
פרטים
קומיקס וירקות מציגים: הקרנה מוקדמת של משחקי הכס עונה 8
פרטים
הגיעו משלוח כפול חדש - יום חמישי 28 מרץ 2019
הגיע משלוח חדש ואיתו אוגדן של הסדרה החדשה בכיכוב ארבעת המופלאים, אוגדן שני לנוקמים, אוגדן שם באטמן ודת'סטרוק הולכים ראש בראש, אוגדן חדש לריק ומורטי, אוגדן 31 של המתים המהלכים ועוד. בנוסף, הגיעו בובות פופ של וולטרון, החיים על פי דאג, מהדורה מיוחדת ונדירה של פרסטו, דמויות של פורטנייט ועוד.
פרטים
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה בכיכוב קפטן מארוול, אוגדן מיוחד של קפטן מארוול שידאג שתגיעו מוכנים לסרט ואוגדן של שאזאם שיצא במיוחד לקראת הסרט. בנוסף, הגיעו בובות פופ של שאזאם, גברים בשחור ועוד.
פרטים
הגיע משלוח כפול חדש! - יום חמישי 07 מרץ 2019
הגיע משלוח כפול ואיתו סדרה שבועית חדשה של ה- Avengers, אוגדן של המיני סדרה Spider-Geddon, סדרה חדשה מאת מארק מילר מבית אימאג' ונטפליקס, אוגדן של הסדרה Mister Miracle ועוד. בנוסף, הגיעו בובות פופ של משחקי הכס, צעצוע של סיפור, הדרקון הראשון שלי ועוד.
פרטים