אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
RSS

חדשות

המשלוח הראשון של אוגוסט הגיע - יום חמישי 02 אוגוסט 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת הראשונה במיני סדרה הקוסמית של מארוול: Infinity Wars, סדרה חדשה של אימאג' בשם Leviathan מאת הכותב ג'ון ליימן, אוגדן חדש ל- Injustice, הכרך ה- 14 של סדרת המנגה האדירה My Hero Academia ועוד... בנוסף, הגיעה סדרת פופים חדשה של מלחמת הכוכבים, מחזיקי מפתחות של דדפול ועוד.
פרטים
המשלוח הרביעי של יולי הגיע - יום חמישי 26 יולי 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה ל- Justice League Dark, חוברת מספר 6 של Doomsday Clock, אוגדן מספר 6 של באטמן, סדרה חדשה בכיכוב גאמביט ורוג, אוגדן נהדר של ספיידר-גירל ועוד... לאגף הבובות והדמויות הגיעו פופים מהסרט מלחמת הכוכבים סולו, סצינת קרב של דדפול מול קייבל, מחזיקי מפתחות של דדפול, דמות של הפלאש, דמות מפורטת של פרדי קרוגר מהסיוט ברחוב אלם ועוד.
פרטים
המשלוח השלישי של יולי הגיע - יום חמישי 19 יולי 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו מיני סדרה חדשה בכיכוב קפטן מארוול, אוגדן ראשון לסדרה Marvel 2 In 1, חוברת מיוחדת של פיוצ'רמה, סדרה חדשה שם באטמן פוגש את ארצ'י ועוד... בנוסף, הגיעו פופים חדשים של הארי פוטר, פופ של דדפול הליצן, פופ של הזמר אד שירן, בובה של לוקי ופסל מרהיב של סופרגירל.
פרטים
המשלוח השני של יולי הגיע - יום רביעי 11 יולי 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו הסדרה החדשה של ספיידרמן מאת הכותב החדש ניק ספסנר, סדרה חדשה ל"בת" של וולברין, אוגדן שלישי לדדפול, סופרמן מתחיל פרק חדש בחייו עם סדרה חדשה מאת הכותב בריאן בנדיס ועוד... לאגף הדמויות והפופים הגיעו דמות של פרדי מהסיוט ברחוב אלם, משחק הרמז של ריק ומורטי, כוס של מיסיקס מריק ומורטי, בובה של דרדוויל, פסל מרהיב של ספייידמן ועוד...
פרטים
המשלוח הראשון של יולי הגיע - יום חמישי 05 יולי 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו חוברת החתונה המדוברת ביותר בעולם הקומיקס: באטמן וקאטוומן!!! בנוסף, הגיעה החוברת הראשונה בסדרה חדשה של קאטוומן, חוברת שתרצו לקרוא מיד אחרי סיפור החתונה. מהצד של מארוול, התחילה סדרה חדשה של קפטן אמריקה, מיני סדרה חדשה של גוסט ריידר וסדרה שמדברת על מוות ה- Inhumans??? לאגף המנגה הגיעו כרכים חדשים של: One Punch Man, Attack On Titan, Bleach, Haikyu וכרך מיוחד של: My Hero Academia. לאגף הדמויות והבובות הגיעו הפופים של הנסיכה הקסומה, בובת פופ של דדפול על אופנוע, בובה של הארי פוטר ועוד...
פרטים
המשלוח הרביעי של יוני הגיע - יום חמישי 28 יוני 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו אוגדן בכריכה רכה לאירוע הענק של מארוול בכיכוב קפטן אמריקה: Secret Empire. בנוסף, הגיע אוגדן שכולל 10 חוברות שמתקשרות ומוסיפות מידע ועומק לאירוע הגדול של די-סי: Dark Nights Metal.
פרטים
המשלוח השני של יוני הגיע - יום חמישי 14 יוני 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה של ת'ור, סדרה חדשה מאת מארק מילר תחת החסות של נטפליקס וסדרה חדשה בכיכוב הוקמן. בנוסף, הגיעו פופים חדשה של Stranger Things, Sonic ו- Moana. הגיעו גם בובות פרווה של דדפול ודמויות בגרסאות שונות של באטמן.
פרטים
המשלוח הראשון של יוני הגיע - יום חמישי 07 יוני 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו מגוון סדרות חדשות של מארוול: דדפול, דוקטור סטריינג', הענק הירוק ואיש הנמלה והצרעה. די-סי השיקו את הסדרה החדשה של ליגת הצדק בכיכוב כל התותחים. בנוסף, הגיע אוגדן במהדורה מיוחדת ומוגבלת של המיני סדרה רבת המכר: Dark Nights Metal.
פרטים
המשלוח הרביעי של מאי הגיע - יום חמישי 31 מאי 2018
הגיע משלוח חדש חוברת מיוחדת וחגיגית של ספיידרמן מספר 800, מיני סדרה חדשה של סופרמן מאת הכותב הסופרסטאר בריאן מייקל בנדיס, גל שני של החוברות שמפגישות בין דמויות מיקום די-סי לבין דמויות של האנה ברברה ועוד. לאגף הבובות והדמויות הגיעו המון השלמות של פופים כמו Gravity Falls ו- Black Panther בנוסף לפופים חדשים מהסרט החדש של דדפול, מאלדין ועוד.
פרטים
המשלוח השלישי של מאי הגיע - יום חמישי 24 מאי 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה לפנתר השחור, החוברות האחרונה של בריאן מייקל בנדיס במארוול: Iron Man #600. בנוסף, הגיע אוגדן של הסדרה המפתיעה Kid Lobotomy מבית IDW. לאגף הדמויות והבובות הגיעו בובות פופ מהסרט החדש של דדפול, בובת פופ במהדורה מיוחדת של Pickle Rick, בובות מיני של Invader Zim ועוד...
פרטים