אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
RSS

חדשות

המשלוח השני של מאי הגיע - יום שלישי 22 מאי 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה לת'ור, חוברות מיוחדת של האקס-מן שמדברת על החתונה ההולכת וקרבה, אוגדן שביעי לסדרה של ריק ומורטי ואוגדן שמכין אותכם לאירוע הגדול של די-סי Dark Metal. לאגף הבובות הגיעו פופים של: Overwatch, Riverdale, Grease, Smallville, Bendy ועוד רבים אחרים.
פרטים
המשלוח הראשון של מאי הגיע - יום חמישי 10 מאי 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו מיני סדרה חדשה של ליגת הצדק מאת הכותב סקוט סניידר, חוברות חגיגית מספר 300 של דדפול, סדרה חדשה של וונום, אומניבוס נהדר של הלבוי ועוד. לאגף הבובות והדמויות הגיע פסל מרהיב של באטמן נגד הג'וקר, בובות פופ של צבי הנינג'ה גרסת ה- 8 ביט, בובת פופ של אליס קופר, בובות הפתעה של הנוקמים לפי הסרט החדש ועוד...
פרטים
המשלוח החמישי של אפריל הגיע - יום חמישי 10 מאי 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת הראשונה בסדרה החדשה של האוונג'רס מאת ג'ייסון אהרון, מיני סדרה חדשה של דדפול, חוברת ראשונה בסיפור רומנטי של הארלי והג'וקר ועוד.
פרטים
יום קומיקס חינם 2018 - יום רביעי 02 מאי 2018
ביום שישי, ה- 4.5, נחגוג את יום קומיקס חינם 2018 עם חוברות חינם, מתנות, הפתעות ומבצעים מיוחדים!
פרטים
המשלוח הרביעי של אפריל הגיע - יום חמישי 26 אפריל 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו התחלת סיפור החזרה של וולברין, אוגדן לסדרה של פיורי, הדפסה חדשה לאוגדן הראשון של אחת הסדרות הטובות ביותר שיצאו: Sleeper ועוד. לאסף הדמויות הגיעו כל בובות הפופ לפי הסרט הנוקמים מלחמת האינסוף!!!
פרטים
המשלוח השלישי של אפריל הגיע - יום שני 23 אפריל 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו חוברת מספר 1000 של סופרמן!!!! חוברת חגיגית ומרגשת במיוחד. בנוסף, הגיעה החוברת הראשונה בסיפור החתונה של קיטי וקולוסוס. הגיע האוגדן הרביעי של Royal City, אוגדן בכריכה רכה ל- Fight Club ועוד.
פרטים
יום קומיקס חינם 2018 - החוברות - יום ראשון 22 אפריל 2018
במהלך יום קומיקס חינם 2018 נחלק בחנויות שלנו 2 חוברות לאדם בחינם ללא צורך בקניה. בנוסף, יהיו מבצעים מיוחדים ליום הזה, המבצעים יפורסמו כאן בהמשך. את שתי החוברות חינם יהיה ניתן לבחור מהמגוון הבא:
פרטים
המשלוח השני של אפריל הגיע - יום שלישי 17 אפריל 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו חוברת 700 של קפטן אמריקה, סדרה חדשה לדומינו, סדרה חדשה של- Exiles, אוגדן חמישי לספיידרמן ודדפול, אוגדן למיני סדרה של דדפול וולברין, אוגדן שני לפיטר פרקרק, סדרה חדשה מליין הגיבורים החדש של די-סי מאת הצייר המדהים ג'ים לי, מגזין מאד עובר רענון וחוזר עם מספור מחדש ועוד... לאגף הדמויות הגיעו בובות פופ של ת'אנוס ושל הולקבאסטר, הגיעה הצוללת הצהובה של הביטלס, הגיעו דמויות מהסרט אש נגד כוחות הרשע, דמות של הדאינריז ועוד.
פרטים
הגיע משלוח כפול מכובד ואיתו החוברת השישית האחרונה באירוע המצוין של די-סי Dark Nights Metal. בנוסף, הגיעה החוברת הראשונה בסדרת ההמשך ל-300 מאת פרנק מילר, החוברת הראשונה באירוע חדש ביקום של וונום: Venomized, אוגדן רביעי של Paper Girls, האוגדן הראשון של Realm, הכרך השני של Legend Of Korra ועוד. לסיום, הגיע מונופול של דדפול, בובות פופ של מיינקראפט וריק בתוך הרכב מפרק מקס הזועם של ריק ומורטי.
פרטים
הגיע משלוח פופים חדש - יום שלישי 03 אפריל 2018
קיבלנו משלוח חדש של פופים ואיתו: Rick And Morty, Saga, Jurassic Park, Ready Player 1, Infinity War ועוד רבים אחרים.
פרטים