אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
הצג
מיין לפי
הצג בעמוד

אסטריקס מרבד הקסמים ועוד סיפורים - ASTERIX

אוגדן של אסטריקס, אחת מסדרות הקומיקס השנונות, המצחיקות והמבדרות ביותר שיש. האוגדן מכיל שלושה סיפורים: מרבד הקסמים, הנשק הסודי ואובליקס בים.
₪70.00 ₪75.00

אקס-מן - ORIGINAL X-MEN #1

האקס-מן המקוריים חוזרים לחוברת מיוחדת. חמשת חברי האקס-מן המקוריים יוצאים למשימה בין יקומים ובדרך פוגשים כמה דמויות מפתיעות.
₪30.00

ארנה 2

ם הגיעו לעולם של ארנה, הם הבינו שהם בקרב על חייהם. איך מתקדמים מכאן? בזמן שקווין משתתף בקרבות רחוב, גבריאל מנסה לפתח תוכנית כדי למנוע אבדות בקרב הבא. הוא לא יודע שאויב מסוג אחר מחכה להם בזירה. אויב שישבש הכול ויעמיד את כולם בסכנה. בו־בזמן, קאליגן מנסה בכל הכוח לגייס את גבריאל. מאז מותו של האלוף הקודם, כל מי שקאליגן חייב לו כסף מתחיל לאבד את הסבלנות ואת המעצורים. האם גבריאל יכול להציל אותו? חלק שני בסדרת מנגה מלאת אקשן, דמויות מהפנטות, קרבות אפיים ומפלצות שריריות, שכתובה על פי כל כללי הז'אנר. סדרה לנוער בוגר שלוקחת את גיבוריה אל קצות היקום, ומשאירה את קוראיה על קצה הכיסא.
₪84.00

באטמן 1 - BATMAN #1 FACSIMILE EDITION

הדפסה חדשה של החוברת הראשונה של באטמן משנת 1940. ההדפסה כוללת גם את הפרסומות והיא באיכות יוצאת מן כלל.
₪35.00

באטמן והג'וקר - BATMAN AND THE JOKER THE DEADLY DUO DELUXE EDITION HC

באטמן וג'וקר חייבים לשתף פעולה כדי להציל את הארלי קווין ואת המפקח גורדון שנחטפו על ידי מתחזים של הג'וקר. החבר'ה של באטמן לא מרוצים מהשיתוף פעולה המוזר הזה וכל העולם של באטמן מתהפך לגמרי. סיפור אקשן, מתח מצוין עם אומנות מרהיבה של הצייר האדיר מארק סילבסטרי.
₪150.00

באטמן ורובין 1 - BATMAN AND ROBIN #1

באטמן ורובין חוזרים בסדרה חדשה. בזמן שמספר אויבים של באטמן מתאגדים ומנסים להרוס את העיר גותאם, נבל חדש ומסתורי משקיף על הכל מהצד ומחכה לרגע הנכון להתערב.
₪25.00

באטמן רובין חי - BATMAN #428 ROBIN LIVES

בשנת 1988, דיסי קומיקס החליטו לפנות לקוראים שלהם ולשאול אם הם רוצים שרובין יחיה או ימות בסיפור החדש עם הג'וקר. הקוראים הצביעו שהוא ימות וכך קרה. עכשיו דיסי החליטו לפרסם את הסיפור בגרסה השניה, שרובין חי. אחד מהסיפורים הכי מפורסמים בהיסטוריה של באטמן ורובין, עכשיו עם שינוי בעלילה.
₪25.00

בוב ספוג סופר מייטי ג'קס - MIGHTY JAXX SPONGEBOB SUPER BLIND BOX

בובת אספנות במהדורה מוגבלת של בוב ספוג מאת הסטודיו מעצבים מייטי ג'קס. המחיר הוא לבובה אחת. מדובר בקופסת הפתעה, אי אפשר לבחור בובה ספציפית.
₪85.00

בובת פופ PLAY-DOH CONTAINER POP

This Pop! features a container of Play-Doh, proudly holding a star shape that it has managed to create.
₪60.00

בובת פופ אווטאר - AVATAR THE LAST AIRBENDER APPA WITH ARMOR POP

This Pop! features Appa as the warrior in Aang’s peculiar dreams. Covered in armour and fitted with swords, Appa is prepared to bring honour to your collection.
₪150.00

בובת פופ אווטאר - AVATAR THE LAST AIRBENDER FLOATING AANG POP

This Pop! features Aang, the last surviving Airbender, a monk of the Air Nomads' Southern Air Temple, floating in mid-air.
₪70.00

בובת פופ איימי וויינהאוס - AMY WINEHOUSE BACK TO BLACK POP

English singer and songwriter, Amy Winehouse, is ready to take the stage in your music collection! Jam out with Amy Winehouse when you add her to your Pop! Rocks set in her “Back to Black” ensemble.
₪70.00
הצג
מיין לפי
הצג בעמוד