אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
RSS

חדשות

המשלוח של אפריל הגיע - יום שלישי 14 אפריל 2020
הגיע משלוח כפול חדש ואיתו סדרה חדשה בכיכוב ספיידרוומן, חוברת מיוחדת שמכינה את הקרקע לאירוע הגדול הבא של מארוול, אוגדן של הסדרה הפגישה בין ליגת הצדק לדמויות מהעולם של הפטיש השחור, חוברת חגיגית מיוחדת שחוגגת 80 שנה לרובין ועוד...
פרטים
המשלוח השני של מרץ הגיע - יום חמישי 12 מרץ 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו אוגדן לסדרה שמספרת את סיפורו של יקום מארוול מרגע היווצרותו ועד סופו, סדרה חדשה בכיכוב קייבל, אוגדן אפל במיוחד של באטמן, אוגדן של סדרה ששילבה את עולם המערבונים והפשע עם עולם הקסם והכישוף ועוד. בנוסף, הגיעו בובות פופ מהסרט קדימה, בובה של מרילין מנסון ועוד.
פרטים
המשלוח הראשון של מרץ הגיע - יום חמישי 05 מרץ 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו חוברת מיוחדת מאת מגוון יוצרים מוכשרים שחוגגת 750 חוברות לפלאש, סדרת אנטולוגיה חדשה מאת אלכס רוס שמציגה את גיבורי מארוול מזווית קצת שונה ואנושית יותר, האוגדן השני של ריק ומורטי בעולם שכולו מבוכים ודרקונים ועוד. בנוסף, הגיעו בובות פופ חדשות של נארוטו, איירון מיידן, האלמנה השחורה, סינדרלה ועוד. האקדח של ריק ומורטי חזר למלאי!
פרטים
המשלוח הרביעי של פברואר הגיע - יום חמישי 27 פברואר 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה של הפלקון, אוגדן בכיכוב הבת של וולברין (?), הכרך הרביעי של ברזרק, אוגדן שמכיל את כל הסיפורים הקצרים והאפלים מהמולטיוורס של די-סי ועוד. לאגף הבובות הגיעו פופים מהסרט האלמנה השחורה, בובות מיני של גיבורי מארוול גרסת וונום ועוד.
פרטים
המשלוח השלישי של פברואר הגיע - יום חמישי 20 פברואר 2020
הגייע משלוח חדש ואיתו וולברין שחוזר עם סדרה חדשה, אוגדן חדש לגוונפול, אוגדן שני לבאפי, אוגדן חדש לבאטמן, בובות פופ של וודי וודפקר ועוד. בנוסף, קיבלנו בובות ויניל של שתי הגיבורות האדירות וההזויות מסדרת הרשת POP TEAM EPIC.
פרטים
המשלוח השני של פברואר הגיע - יום חמישי 13 פברואר 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו חוברת מיוחדת של סופרמן מאת מגוון יוצרים מוכשרים, אוגדן חדש בכיכוב מיילס מוראלס, אומניבוס מדהים של האולטימייטס מאת מארק מילר ועוד. לאגף הבובות והפסלים הגיע דמות של איירון מן, בובת פופ של איגי פופ ועוד.
פרטים
המשלוח הראשון של פברואר הגיע - יום חמישי 06 פברואר 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה של איש הנמלה, אוגדן חדש של וונום, נובלה גרפית חדשה בכיכוב באטמן, כרך 23 של המנגה המצוינת אקדמיית הגיבורים ועוד. למחלקת הפופים הגיעו בובות שונות של מארוול בגרסת וונום, בובה של טופאק, בובות של מולאן ועוד.
פרטים
הגיע משלוח כפול חדש ואיתו חוברת חגיגית שחוגגת 750 חוברות לוונדר וומן, אוגדנים חדשים של ציפורי הטרף והארלי קווין, סדרה חדשה לשומרי הגלקסיה, אוגדן של המעניש והפמליה שלו ועוד. בנוסף, קיבלנו בובות פופ חדשות של ריק ומורטי על פי פרק הנחשים המשובח.
פרטים
המשלוח השני של ינואר הגיע - יום חמישי 16 ינואר 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה בכיכוב ארנו סטארק (האח של טוני והאיירון מן החדש), חוברת מיוחדת שמספרת את הסיפור של וונום אי שם בימיו האחרונים בעתיד, סדרה חדשה של ג'סיקה ג'ונס, אוגדנים שונים של סדרות המתקשרות לאירוע האבסולוטי של קארנייג' ועוד.
פרטים
המשלוח הראשון של 2020 הגיע - יום חמישי 09 ינואר 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת הראשונה בליין "הסוף" של מארוול, אוגדן של האירוע הגדול והאבסולוטי בכיכוב קארנייג', אוגדן של סיפור ליגת הג'נטלמנים המובחרים החדש מאת אלן מור ועוד. בנוסף, הגיעו מנגות חדשות של סדרות כמו: My Hero Academia, Demon Slayer, Dr Stone, Dragon Ball Super, One Punch Man, Tokyo Ghoul RE. באגף הפופים קיבלנו את הארלי קווין במגוון גרסאות מהסרט ציפורי הטרף.
פרטים