אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
RSS

חדשות

המשלוח השלישי של יוני הגיע - יום חמישי 22 יוני 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה לספיידרמן, אוגדן שמכיל את המיני סדרה Justice League Suicide Squad, אוגדן חדש להארלי קווין ועוד. לאגף הבובות הגיעו המון בובות פופ חדשות של שר הטבעות, בוג'ק הורסמן ועוד מלא אחרות. שימו לב שחלקן תהיינה מסודרות רק בתחילת שבוע הבא, אז תודה על הסבלנות.
פרטים
המשלוח השני של יוני הגיע - יום חמישי 15 יוני 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו אירוע חדש ביקום די-סי, סדרה חדשה של ה- Defenders, אוגדנים חדשים ל- Nightwing ול- Teen Titans ועוד. לאגף הדמויות הגיעה דמות של דדפול, בובות מיני של FNAF, פסל של נייטווינג ועוד.
פרטים
המשלוח הראשון של יוני הגיע - יום חמישי 08 יוני 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה ל- Ice Man, סדרה חדשה ל- Darth Vader, אוגדן חדש ל- Spider-Man/Deadpool, אוגדן חדש ל- Injustice, אוגדן חדש ל- Flash ועוד. בנוסף, הגיעו בובות פופ של Kingdom hearts, Beauty And The Beast, פסל מדהים של Harley Quinn, מחזיקי מפתחות שונים ועוד.
פרטים
המשלוח הרביעי של מאי הגיע - יום שני 05 יוני 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה של Cable, מיני סדרה שמתחברת לאירוע ה- Secret Empire, אוגדן לדדפול הברווז, אוגדן חמישי ל- Lazarus ועוד... לאגף הדמויות הגיעו בובות פופ של Gravity Falls, מחזיקי מפתחות של Teen Titans, פסלים מרשימים של דוקטור סטריינג' ולוגאן ועוד...
פרטים
המשלוח השלישי של מאי הגיע - יום חמישי 25 מאי 2017
הגיע משלוח ואיתו סדרה חדשה בכיכוב גרוט, חוברת מיוחדת של וונום, אוגדנים חדשים לת'ור, דוקטור סטריינג' ודדפול. בנוסף, הגיעה נובלה גרפית חדשה מאת ג'ייסון, ואוגדן ראשון לסדרה מאת בריאן אזארלו באימאג' ועוד... לאגף הדמויות הגיעו מחזיקי מפתחות של דדפול, דמויות מיני מה- Cartoon Network ופאצ'ים מיקום מארוול.
פרטים
המשלוח השני של מאי הגיע - יום חמישי 18 מאי 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו נובלה גרפית בכיכוב דדפול, אוגדן חדש של הפלאש, דמות של נארוטות דמות של הטורף ועוד...
פרטים
המשלוח הראשון של מאי הגיע - יום חמישי 11 מאי 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו האוגדן הראשון בסדרה החדשה של ג'סיקה ג'ונס, אוגדן שני ל- Detective Comics, אוגדן שני לטומב ריידר ועוד... בנוסף הגיעו בובות פופ מהליין החדש של Overwatch, בובות פופ מהסרט הקרב ובא של ספיידרמן, בובות פופ מהסרט החדש של וונדר וומן, מונופול של דרגוןבול ועוד...
פרטים
המשלוח החמישי של אפריל הגיע - יום חמישי 11 מאי 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת הראשונה באירוע החדש של מארוול Secret Empire, סדרה חדשה לשומרי הגלקסיה, אוגדן שני לסדרה החדשה של וונדר וומן, פסל מרהיב של הנוסע השמיני, דמויות מדליקות של הארלי קווין ועוד...
פרטים
במהלך יום קומיקס חינם 2017 אנחנו נחלק בחנויות שלנו 2 חוברות לאדם מהמגוון הבא:
פרטים
הגיע המשלוח הרביעי של אפריל - יום חמישי 27 אפריל 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה בכיכוב בן ריילי, מיני סדרה חדשה של באטמן, אוגדן חדש לליגת הצדק, אוגדן חדש לדדפול, נובלה גרפית חדשה מאת גיא דסילה ועוד..
פרטים