אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
RSS

חדשות

המשלוח החמישי של נובמבר הגיע - יום חמישי 30 נובמבר 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו מיני סדרה מסקרנת של באטמן, הרבה חוברות חד שנתיות מיוחדות של די-סי, אוגדן חדש לסופרמן, אוגדן חדש לג'סיקה ג'ונס, הכרך השני של דרגונבול סופר 2 ועוד. לאגף הדמויות, הגיעו בובות פופ של מורטל קומבט, בובה של וונדר וומן על סוס, כובעים של ריק ומורטי, בובות מיני של ספרות זולה ועוד.
פרטים
המשלוח הרביעי של נובמבר הגיע - יום חמישי 23 נובמבר 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת הראשונה במקסי סדרה המדוברת של די-סי: Doomsday Clock שהיא המשך די ישיר לסדרת המופת Watchmen. בנוסף, הגיע אוגדן חדש של שומרי הגלקסיה, אוגדן של המיני סדרה דדפול הורג את יקום מארוול שוב, אוגדן חדש לגרוט ועוד... לאגף הדמויות הגיעו בובות פופ של: הארי פוטר, ספיידרמן, באטמן ואקוומן, סאלי עם החתול מהסיוט שלפני חג המולד ועוד.
פרטים
המשלוח השלישי של נובמבר הגיע - יום חמישי 16 נובמבר 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו אוגדנים חדשים לבאטוומן, לפלאש ולוונדר וומן, אוגדנים חדשים לאוונג'רס ולוונום, מגוון מנגות חדשות ועוד. בנוסף, הגיעו המון מחזיקי מפתחות, בובות קטנות ומתלים ממגוון סדרות מנגות, דמות של נייטווינג, פסל של וונום, פסל של דדפול, צום צומים, בובות פופ של ספיידרמן עם אוזניות ועוד.
פרטים
המשלוח השני של נובמבר הגיע - יום חמישי 09 נובמבר 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו אוגדן מהודר בכריכה קשה לאחד מסיפורי באטמן הטובים שיש: Batman Hush. בנוסף, אוגדנים חדשים של מלחמת הכוכבים, אוגדן למיני סדרה Edge Of Venomverse ועוד. למחלקת הדמויות הגיעו סטים להרכבה של ריק ומורטי, דמות של ספון, בובות הפתעה מהסרט החדש של ת'ור, בובות פופ של אלנה (מאת דיסני), בובת פופ מרהיבה של גוסט רייד ועוד.
פרטים
המשלוח הראשון של נובמבר הגיע - יום ראשון 05 נובמבר 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו אוגדן חדש לדדפול, ספר אומנות של הסרט החדש: ת'ור ראגנארוק, אוגדן חדש לליגת הצדק, אוגדן חדש לסופרמן ועוד... בנוסף, הגיעו בובות פופ של: Portal, Team Fortress 2, גל נסיכות חדש ובלרוג!!! הגיע משחק הרמז של ריק ומורטי, קלפים של חבורת הזבל ועוד.
פרטים
המשלוח הרביעי של אוקטובר הגיע - יום שלישי 31 אוקטובר 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו האוגדן של האירוע הגדול של מארוול Secret Empire, אוגדן בכריכה רכה של Civil War II, אוגדן של סיפור המפלצות של באטמן, אוגדן שחוגג 25 שנה ל- Wildstorm, ספר אומנות מהודר של Overwatch ועוד... לאגף הדמויות הגיעו בובות ממתכת של וולברין וגרוט, בובות הפתעה של ליגת הצדק ושל Stranger Things, דמות של דרדוויל מהסדרה של נטפליקס ועוד.
פרטים
הגיע המשלוח השלישי של אוקטובר - יום שני 23 אוקטובר 2017
המשלוח השלישי של אוקטובר הגיע ואיתו מיני סדרה חדשה בכיכוב דדפוול ווולברין הזקן, סדרה חדשה של שרלוק פרנקנשטיין, אוגדן ראשון לסדרה ווילדסטורם, יצירה מרהיבה וחדשה של כריס וור, אוגדן חדש לספיידר-גוון ועוד. לאגף הבובות הגיעו פסלים של באטמן ושל הארלי קווין, בובות דורבז של באטמן והפלאש, מחזיקי מפתחות של אקוומן והפלאש, בובות פופ של האנה ברברה ועוד.
פרטים
שני המשלוחים הראשונים של אוקטובר הגיעו ואיתם מיני סדרה חדשה ויוצאת דופן של באטמן/ג'וקר, מיני סדרה חדשה שלוקחת אותנו לעבר של המעניש, נובלה גרפית שמספר את סיפורו של ניגן מהמתים המהלכים ועוד...
פרטים
המשלוח הרביעי של ספטמבר הגיע - יום חמישי 28 ספטמבר 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו חוברת מיוחדת של מארוול שמציינת התחלה של עידן חדש, אוגדן שלישי לספיידרמן ודדפול, אוגדן חדש ל- Walking Dead, אוגדן ראשון לסדרה הנהדרת מאת ג'ף לאמיר Royal City ועוד... לאגף הבובות הגיעו בובות קטנות של הארי פוטר, בובות פופ של הסרט הקרב ובא: Thor Ragnarok ועוד.
פרטים
המשלוח השלישי של ספטמבר הגיע - יום רביעי 27 ספטמבר 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו אוגדן אוגדן בכריכה קשה של Batman Dark Knight Master Race, אוגדן מהודר ומדבר! של ריק ומורטי, המון מנגות חדשות ועוד. לאגף הבובות והדמויות הגיעו
פרטים