אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
RSS

חדשות

המשלוח של אוקטובר הגיע - יום שלישי 20 אוקטובר 2020
הגיע משלוח חדש וענק שכולל את החוברות, האוגדנים והמנגות שיצאו במהלך 4 השבועות האחרונים.
פרטים
המשלוח הראשון של ספטמבר הגיע - יום רביעי 09 ספטמבר 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת הראשונה בסדרה בכיכוב שלושת הג'וקרים, סדרה חדשה ואפלה במיוחד של קונסטנטין, סדרה חדשה באווירה קלאסית של ארבעת המופלאים, אוגדן שמתחיל את העידן החדש של האקס-מן ועוד. הגיעו כרכים חדשים למגוון מנגות פופולריות כמו: Demon Slayer, Dragon Ball Super, Dr Stone בנוסף, הגיעו בובות פופ חדשות של אקדמיית הגיבורים, הזומבים של מארוול ועוד.
פרטים
המשלוח השני של אוגוסט הגיע - יום חמישי 20 אוגוסט 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו הסיפור שמאחורי הענק הירוק מהעתיד, אוגדן חדש לספיידרמן החזיר, סדרה חדשה לפאוור ריינג'רס, אוגדן חדש ומדליק לטיטאנים הצעירים ועוד. לאגף הבובות הגיעו פופים של האגדה של קורה, וואלס וגרומיט, מנדלוריאן, ספיידרמן בכל מיני גרסאות ועוד.
פרטים
המשלוח הראשון של אוגוסט הגיע - יום חמישי 06 אוגוסט 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו נובלה גרפית חדשה של המתים המהלכים, סיפור פשע חדש מאת אד ברובייקר, סדרה חדשה בעולם האקס-מן, האירוע הגדול של מארוול שם הנוקמים וארבעת המופלאים משתפים פעולה מתרחב עם חוברות ומיני סדרות מיוחדות ועוד. הגיעו מגוון מנגות חדשות כמו One Piece 94, JOJO 6, Boruto 9, Demon Slayer 15.
פרטים
המשלוח השני של יולי הגיע - יום חמישי 23 יולי 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת הראשונה באירוע הקוסמי הענק של מארוול, אוגדן ראשון לחבורת המוטנטים הקשוחים במיוחד האקס-פורס, אוגדן לסיפור של וונום שמוצא את עצמו לבד עם השדים שלו באי בודד, אוגדן חדש לבאפי, אוגדן חדש בכיכוב הרובוטריקים ועוד.
פרטים
המשלוח הראשון של יולי הגיע - יום חמישי 16 יולי 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו אוגדנים חדשים לשתי סדרות אקס-מן נהדרות, אוגדן חדש לספיידרמן שכולל הופעה של ספיידרמן מהעתיד, חוברת מיוחדת בכיכוב ניגן מהמתים המהלכים, אוגדן חדש של הפלאש ועוד. בנוסף קיבלנו המון מנגות חדשות, בובות פופ של וונדר וומן, המיניונים, ריק ומורטי, הנוקמים מהמשחק החדש ועוד.
פרטים
המשלוח השני של יוני הגיע - יום חמישי 25 יוני 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת הראשונה באירוע הענק של די-סי בכיכוב הבאטמן שצוחק, החלק השני בסיפור שמפגיש בין ווצ'מן ועולם הגיבורים של די-סי, חוברת מיוחדת של ריק ומורטי, ספר אומנות של היוצר הגאון ג'ונג'י איטו ועוד.
פרטים
המשלוח הראשון של יוני הגיע - יום חמישי 11 יוני 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו שתי חוברות חגיגיות במיוחד של די-סי אחת בכיכוב הג'וקר והשניה בכיכוב קאטוומן. סדרת האנימציה של באטמן חוזרת עם סדרת קומיקס חדשה, חוברת חדשה בכיכוב ריק ומורטי, האוגדן הראשון בסדרת האקס-מן החדשה ועוד. בנוסף, הגיעו בובות פופ של של הארי פוטר, הנוקמים ובוב ספוג.
פרטים
המשלוח של מאי הגיע - יום ראשון 31 מאי 2020
אחרי חודשיים של קיפאון הגיע משלוח חדש ואיתו אוגדן נהדר של מיני סדרה אפלה והזויה בכיכוב באטמן, אוגדן של המיני סדרה בכיכוב הארלי קווין ופויזן איווי, אוגדנים חדשים לסופרמן, נובלת גנגסטרים חדשה מאת דקלן שלבי, אוגדן של סדרת השניים באחד מאת מארוול ועוד. בנוסף, הגיעו מגוון בובות פופ חדשות...
פרטים
המשלוח של אפריל הגיע - יום שלישי 14 אפריל 2020
הגיע משלוח כפול חדש ואיתו סדרה חדשה בכיכוב ספיידרוומן, חוברת מיוחדת שמכינה את הקרקע לאירוע הגדול הבא של מארוול, אוגדן של הסדרה הפגישה בין ליגת הצדק לדמויות מהעולם של הפטיש השחור, חוברת חגיגית מיוחדת שחוגגת 80 שנה לרובין ועוד...
פרטים