אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
RSS

חדשות

המשלוח השלישי של פברואר הגיע - יום חמישי 22 פברואר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה של Brave And The Bold, מיני סדרה בשם Infinity Countdown שם נחשף המיקום של אבני האינסוף והמרדף אחריהן מתחיל, מיני סדרה בכיכוב Doctor Strange שממשיכה משברי אירוע ה- Secret Empire, אוגדנים לסדרות החדשות של Astonishing X-Men ו- Invincible Iron Man, סדרה חדשה ל- Hit Girl ועוד. לאגף הבובות הגיעו בובות פופ מהארי פוטר (רוכבים על מטאטא), מחזיקי מפתחות של בנניה ועוד.
פרטים
המשלוח השני של פברואר הגיע - יום חמישי 15 פברואר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה ל- Kick Ass, סדרה חדשה נוספת בליין הגיבורים החדש של די-סי בשם Sideways, אוגדן בו דמויות מהיקום של די-סי פוגשות דמויות מעולם הלוני טונס, החוברת האחרונה בסדרה של רוברט קירקמן Invincible ועוד. לאגף הבובות הגיע פסל מקסים של הארלי קווין, פסל של הפלאש, בובות פופ של באפי, קורט קוביין, הלבוי ו.... ריק בצורת המלפפון שלו: PICKLE RICK!!!!
פרטים
המשלוח הראשון של פברואר הגיע - יום חמישי 08 פברואר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה ואדומה לאקס-מן, אוגדן שמפגיש בין האוונג'רס לצ'מפיונס, סדרה חדשה של אימאג' מאת הצייר המוכשר אסד ריביק, חוברת מיוחדת ומרגשת של Swamp Thing ועוד... לאגף הדמויות והבובות הגיעה דמות של Kratos, דמות של פרדי קרוגר, בובות פופ של באפי, לוני טונס, הלבוי ועוד. בנוסף, הגיעו בובות הפתעה של ההוביט, מחזיקי מפתחות של One Piece ועוד...
פרטים
המשלוח החמישי של ינואר הגיע - יום חמישי 01 פברואר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת החמישית של Dark Metal, חוברות חד שנתיות מיוחדת של פלאש ושל Detective Comics, אוגדנים חדשים לבן ריילי ולוונום והוצאה חדשה לאוגדן המדהים Escapist מאת מייקל צ'אבון. לאגף הבובות והדמויות הגיעו בובות פופ של הפנתר השחור, של מקס הזועם, של הלוני טונס ועוד. בנוסף, הגיעה דמות של הענק הירוק מהסרט החדש של ת'ור ומחזיקי מפתחות של Kingdom Hearts.
פרטים
המשלוח הרביעי של ינואר הגיע - יום חמישי 25 ינואר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת השלישית של Doomsday Clock, הדפסות חדש לכל הספיישלים שיצאו לבאטמן כחלק מה- Dark Metal, אוגדנים חדשים ל- X-Men Blue ו- Punisher ועוד. לאגף הדמויות והבובות הגיעו בובות פופ של אלטון ג'ון, סוניק, אלאדין וסדרה מיוחדת של באטמן, סופרמן ווונדר וומן. בנוסף הגיע מונופול של ריק ומורטי, בובות הפתעה של ריק ומורטי ו...סט בובות ויניל של ריק ומורטי.
פרטים
המשלוח השלישי של ינואר הגיע - יום חמישי 18 ינואר 2018
הגיע משלוח חדש ואיתו עידן הגיבורים החדש של די-סי יוצא לדרך עם הסדרה הראשונה: Damage, אוגדנים חדשים להארלי קווין ולנייטווינג, אוגדנים חדשים למלחמת הכוכבים ועוד. לאגף הדמויות והבובות הגיעו פופים של Kingdom Hearts, הרבה פופים נדירים ומונופול של דיסני.
פרטים
המשלוח השני של ינואר הגיע - יום חמישי 11 ינואר 2018
המשלוח השני של פברואר הגיע ואיתו החוברת הראשונה בסיפור השבועי החדש של האוונג'רס, החוברת הראשונה במיני סדרה החדשה Old Man Hawkeye, חוברת ספיישל בכיכוב הארלי קווין ועוד. בנוסף, הגיעו פסלונים של באטמן וסופרמן מאת סטודיו קוטובוקיה, פסל מרהיב של סופרמן לפי עיצוב של ניל אדמס ואקדח השער הבין מימדי של ריק ומורטי.
פרטים
המשלוח הראשון של 2018 הגיע!!! - יום חמישי 04 ינואר 2018
המשלוח הראשון של 2018 הגיע ואיתו מיני סדרה חדשה לבאטמן, מיני סדרה בכיכוב רוג וגמביט, אוגדן רביעי לסדרה של ספיידרמן ודדפול, הרבה מנגות חדשות ועוד... בנוסף, הגיעו דמויות של שומרי הגלקסיה, בובות פופ של: Stranger Things, Rick And Morty, Mortal Kombat, Horizon ועוד רבים אחרים.
פרטים
המשלוח הרביעי של דצמבר הגיע - יום חמישי 28 דצמבר 2017
המשלוח החדש הגיע ואיתו התחיה של ג'ין גריי, אוגדן של אירוע ה- Venomverse, חוברת מיוחדת של מלחמת הכוכבים, החוברת השניה של Doomsday Clock, האוגדן השמיני של Saga ועוד. לאגף הדמויות הגיעו המון בובות פופ חדשות, דמויות של ריק ומורטי ועוד.
פרטים
הגיע משלוח כפול ואיתו החזרה של סדרת Marvel Two In One, סדרה נפלאה שמספרת את ההיסטוריה של האקס-מן בצורה מגניבה ביותר, אוגדן ראשון ל- Defenders, החלק הרביעי של Dark Nights Metal, אוגדן רביעי של באטמן, סאקורה חוזרת עם סדרה חדשה ועוד... לאגף הבובות והדמויות הגיעו בובות פופ חדשות מסדרות כמו: Yuri On Ice, Wonder Woman Movie. הגיעה דמות מרשימה של Geralt מהמשחק Witcher ועוד..
פרטים