אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
RSS

חדשות

המשלוח השני של אוגוסט הגיע - יום חמישי 17 אוגוסט 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת הראשונה באירוע הגדול והמסקרן של די-סי: Dark Nights Metal. הגיעו בובות מיני של מיינקראפט, דמויות של מלחמת הכוכבים, מלא מחזיקי מפתחות ועוד...
פרטים
המשלוח הראשון של אוגוסט הגיע - יום חמישי 03 אוגוסט 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו אוגדן חדש להארלי קווין, אוגדן שלישי לסופרמן, אוגדן שלישי ל- Paper Girls, כרכים חדשים ל- Attack On Titan ול- One Piece ועוד. לאגף הדמויות והבובות הגיעו דמויות של הביטלס, מחזיקי מפתחות של ספיידרמן ושל האקס-מן, בובות פופ של Borderlands, Steven Universe, Death Note ועוד.
פרטים
המשלוח הרביעי של יולי הגיע - יום שני 31 יולי 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו אוגדן שלישי של הפלאש, אוגדן חדש של נובה, הפרק הראשון של Legend Of Korra ועוד. לאגף הדמויות והפסלים הגיעה בובת פופ של ג'ואי ראמון, פסל מרהיב של וונדר וומן ועוד.
פרטים
המשלוח השלישי של יולי הגיע - יום חמישי 20 יולי 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה של האקס-מן, אוגדנים חדשים לסדרות הרצות של ספיידרמן, המעניש, דרדוויל, אוגדן למיני סדרות של באטמן וצבי הנינג'ה (ביקום הרגיל וביקום של סדרת האנימציה) ועוד. לאגף הדמויות הגיע פסל של טיפאני מהסרט משחק ילדים, בובות פופ של המעניש גרסת הטלוויזיה ועוד.
פרטים
הגיע המשלוח השני של יולי - יום חמישי 13 יולי 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו חוברת מיוחדת שמכניסה אותנו לאירוע הקיץ הענק של די-סי, אוגדן שלישי לליגת הצדק, החוברת הראשונה בעונה השניה של ספיידרמן מיילס מוראלס ועוד.
פרטים
הגיע המשלוח הראשון של יולי - יום חמישי 06 יולי 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו מיני סדרה חדשה שם דדפול הורג את יקום מארוול שוב, אוגדן לקרב של האקס מן נגד האיניומנס, אוגדן לסיפורים של באטמן והדארקנס (מיקום טופ קאו) ועוד. לאגף הדמויות והבובות הגיעו בובות פופ של: Mr Robot, Leftovers, Elder Scrolls ועוד.
פרטים
המשלוח הרביעי של יוני הגיע - יום חמישי 29 יוני 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו מיני סדרה חדשה שכולה וונום, אוגדן ראשון לסדרה של תאנוס, מפגש מרתק בין באטמן ואלמר פאד, הנובלה הגרפית של פול דיני על באטמן עכשיו בכריכה רכה, אוגדן לסדרה מוצלחת במיוחד של ג'רארד וויי ועוד. לאגף הדמויות והפופים הגיעו פופים של: Mr Robot, Leftovers, Bojack Horseman, WWE ועוד... בנוסף, הגיעו בובות PEZ של שומרי הגלקסיה, דמות של קן מ- Tokyo Ghoul ובובות מתכת של באטמן.
פרטים
הגיע משלוח פופים ענק - יום שני 26 יוני 2017
הגיע משלוח פופים גדול שכולל פופים חדשים וישנים שחזרו למלאי כולל מגוון מ- Overwatch.
פרטים
המשלוח השלישי של יוני הגיע - יום חמישי 22 יוני 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה לספיידרמן, אוגדן שמכיל את המיני סדרה Justice League Suicide Squad, אוגדן חדש להארלי קווין ועוד. לאגף הבובות הגיעו המון בובות פופ חדשות של שר הטבעות, בוג'ק הורסמן ועוד מלא אחרות. שימו לב שחלקן תהיינה מסודרות רק בתחילת שבוע הבא, אז תודה על הסבלנות.
פרטים
המשלוח השני של יוני הגיע - יום חמישי 15 יוני 2017
הגיע משלוח חדש ואיתו אירוע חדש ביקום די-סי, סדרה חדשה של ה- Defenders, אוגדנים חדשים ל- Nightwing ול- Teen Titans ועוד. לאגף הדמויות הגיעה דמות של דדפול, בובות מיני של FNAF, פסל של נייטווינג ועוד.
פרטים