אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
הצג
מיין לפי
הצג בעמוד

MARVEL SELECT BEAST ACTION FIGURE

Longtime X-Man and Avenger Hank McCoy, a.k.a. Beast, joins the long-running Marvel Select action figure line, adding to the already extensive X-Men line-up. Featuring approximately 16 points of articulation and interchangeable hands, the 7-inch figure comes with a new section of the Danger Room, with climbing bars for the team's resident super-genius gymnast.
₪150.00

MARVEL SELECT DAREDEVIL AF

The man with no fear is back to clean up Hell's Kitchen thanks to this unstoppable Marvel Select Daredevil action figure! Each Marvel Select figure stands over 7" tall and features multiple points of articulation, plus one third of a deluxe three-part urban display base. Sculpted by Sam Greenwell, this classic Daredevil is perfect for any super-heroic collection or the casual Fan With No Fear!
₪132.00

איירון מן - MARVEL SELECT AVENGERS 4 IRON MAN MK85 FIGURE

דמות פעולה של איירון מן לפי הסרט האחרון של הנוקמים. מגיע עם ידיים להחלפה כולל יד עם כפפת האינסוף. יש לו 16 נקודות הזזה (מפרקים), גובה: 18 ס"מ.
₪150.00

איירון מן - MARVEL SELECT HULKBUSTER ACTION FIGURE

דמות פעולה של איירון מן בחליפת ההולקבאסטר שלו. לדמות יש 16 מפרקי תזוזה, הגובה שלה הוא כ- 20 ס"מ.
₪150.00

הענק הירוק - MARVEL SELECT PLANET HULK FIGURE

דמות פעולה של הענק הירוק על פי סיפור הקומיקס העולם של הענק. יש לה 16 נקודות הזזה והיא מגיעה עם מגן וגרזן. גובה: כ- 25 ס"מ.
₪150.00

ספיידרמן - SPECTACULAR SPIDER-MAN MARVEL SELECT ACTION FIGURE

אקשן פיגר של ספיידרמן בגובה 18 ס"מ, מגיע עם שלושה זוגות ידיים אותן ניתן להחליף לדמות, ראש של פיטר פרקר בלי המסיכה ומצלמה
₪150.00

תור - MARVEL SELECT MIGHTY THOR ACTION FIGURE

דמות פעולה של תור מחזיק את הפטיש. הדמות מגיעה עם שני ראשים (אחד עם ואחד בלי המסיכה), יש לה 16 מפרקי הזזה והגובה שלה הוא כ- 18 ס"מ
₪150.00
הצג
מיין לפי
הצג בעמוד