אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters

MARVEL

הצג
מיין לפי
הצג בעמוד

דרדוויל האיש ללא פחד - DAREDEVIL TP MAN WITHOUT FEAR

הכותב הגאון פרנק מילר מספר את סיפור המקור של דרדוויל בצורה הכי טובה שיש. אנחנו לומדים על הילדות שלו כבן של מתאבק בינוני, על התאונה שלקחה לו את הראייה ואת התהליך שעבר כדי להפוך לגיבור שהוא היום. קומיקס מושלם לקוראים שרוצים להכיר את הדמות וגם לקוראים וותיקים שרוצים ללמוד עליה יותר.
₪100.00

דרדוויל נולד מחדש - DAREDEVIL BORN AGAIN TP

אחד הסיפורים הטובים ביותר של דרדוויל בכל הזמנים. הקינגפין מחליט ומצליח להרוס לדרדוויל את החיים מכל כיוון שרק אפשר. דרדוויל מוצא את עצמו חסר כל וחסר תקווה ומשם הוא צריך להתרומם ולהילחם חזרה על החיים שלו ועל העיר שלו.
₪100.00

הוקאיי - MARVEL SELECT CLASSIC HAWKEYE FIGURE

דמות פעולה של הוקאיי בגובה של כ- 18 ס"מ עם 16 נקודות הזזה
₪140.00

המוות של וולברין - DEATH OF WOLVERINE TP

וולברין איבד את כוח הריפוי שלו ונמצא במנוסה מאויבים שרוצים לחסל אותו. תוך כדי הוא מבין שמי שעומד מאחורי הכל בעצם רוצה לתפוס אותו בחיים. הוא מחליט לשנות גישה ועובר להתקפה. כולל הופעות אורח של דמויות אקס-מן והנוקמים.
₪100.00

המעניש - PUNISHER WELCOME BACK FRANK TP

המעניש מחליט למחוק משפחת פשע אכזרית במיוחד שחושבת שהיא יכולה לעשות מה שהיא רוצה. העניינים מתחיל להסתבך שבלשים של המשטרה, דרדוויל, מטורף רוסי ועוד כל מיני טיפוסים מנסים לעצור אותו. הכותב, גארת' אניס, ממציא מחדש את הדמות עם סיפור פשוט מושלם. סטיב דילון עם אומנות נהדרת שתופסת את האקשן בול כמו שצריך.
₪125.00

המעניש אוגדן ראשון - PUNISHER TP VOL 01 KING OF KILLERS BOOK 1

המעניש משתלט על ארגון הפשע נינג'ות המפורסם בשם היד והופך למנהיג שלו. השאלה היא האם הוא יפסיק להיות המעניש עכשיו? אולי בכלל ארגון היד בכוונה נתנו לו להשתלט עליהם? סיפור אקשן, אלים ומותח, כמו שסיפור של המעניש צריך להיות. עמודים: 208
₪125.00

הנוקמים - AVENGERS #1

JED MACKAY AND STORMBREAKER C.F. VILLA TAKE THE REINS OF EARTH'S MIGHTIEST HEROES! The Star. The Icon. The Witch. The Construct. The God. The Engineer. The King. The world is ever in peril, and a new team of Avengers mobilizes to meet any dangers that dare threaten the planet. But when TERMINUS attacks, a new and insidious danger rears its head: one that the Avengers know all too well, and one that comes to them in the most dangerous of guises - that of a friend.
₪25.00

הנוקמים - AVENGERS BY JASON AARON VOL 1 FINAL HOST

A new era for Earth's Mightiest Heroes!
₪90.00
הצג
מיין לפי
הצג בעמוד