אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
RSS

חדשות

המשלוח השני של אוגוסט הגיע - יום חמישי 20 אוגוסט 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו הסיפור שמאחורי הענק הירוק מהעתיד, אוגדן חדש לספיידרמן החזיר, סדרה חדשה לפאוור ריינג'רס, אוגדן חדש ומדליק לטיטאנים הצעירים ועוד. לאגף הבובות הגיעו פופים של האגדה של קורה, וואלס וגרומיט, מנדלוריאן, ספיידרמן בכל מיני גרסאות ועוד.
פרטים
המשלוח הראשון של אוגוסט הגיע - יום חמישי 06 אוגוסט 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו נובלה גרפית חדשה של המתים המהלכים, סיפור פשע חדש מאת אד ברובייקר, סדרה חדשה בעולם האקס-מן, האירוע הגדול של מארוול שם הנוקמים וארבעת המופלאים משתפים פעולה מתרחב עם חוברות ומיני סדרות מיוחדות ועוד. הגיעו מגוון מנגות חדשות כמו One Piece 94, JOJO 6, Boruto 9, Demon Slayer 15.
פרטים
המשלוח השני של יולי הגיע - יום חמישי 23 יולי 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת הראשונה באירוע הקוסמי הענק של מארוול, אוגדן ראשון לחבורת המוטנטים הקשוחים במיוחד האקס-פורס, אוגדן לסיפור של וונום שמוצא את עצמו לבד עם השדים שלו באי בודד, אוגדן חדש לבאפי, אוגדן חדש בכיכוב הרובוטריקים ועוד.
פרטים
המשלוח הראשון של יולי הגיע - יום חמישי 16 יולי 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו אוגדנים חדשים לשתי סדרות אקס-מן נהדרות, אוגדן חדש לספיידרמן שכולל הופעה של ספיידרמן מהעתיד, חוברת מיוחדת בכיכוב ניגן מהמתים המהלכים, אוגדן חדש של הפלאש ועוד. בנוסף קיבלנו המון מנגות חדשות, בובות פופ של וונדר וומן, המיניונים, ריק ומורטי, הנוקמים מהמשחק החדש ועוד.
פרטים
המשלוח השני של יוני הגיע - יום חמישי 25 יוני 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת הראשונה באירוע הענק של די-סי בכיכוב הבאטמן שצוחק, החלק השני בסיפור שמפגיש בין ווצ'מן ועולם הגיבורים של די-סי, חוברת מיוחדת של ריק ומורטי, ספר אומנות של היוצר הגאון ג'ונג'י איטו ועוד.
פרטים
המשלוח הראשון של יוני הגיע - יום חמישי 11 יוני 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו שתי חוברות חגיגיות במיוחד של די-סי אחת בכיכוב הג'וקר והשניה בכיכוב קאטוומן. סדרת האנימציה של באטמן חוזרת עם סדרת קומיקס חדשה, חוברת חדשה בכיכוב ריק ומורטי, האוגדן הראשון בסדרת האקס-מן החדשה ועוד. בנוסף, הגיעו בובות פופ של של הארי פוטר, הנוקמים ובוב ספוג.
פרטים
המשלוח של מאי הגיע - יום ראשון 31 מאי 2020
אחרי חודשיים של קיפאון הגיע משלוח חדש ואיתו אוגדן נהדר של מיני סדרה אפלה והזויה בכיכוב באטמן, אוגדן של המיני סדרה בכיכוב הארלי קווין ופויזן איווי, אוגדנים חדשים לסופרמן, נובלת גנגסטרים חדשה מאת דקלן שלבי, אוגדן של סדרת השניים באחד מאת מארוול ועוד. בנוסף, הגיעו מגוון בובות פופ חדשות...
פרטים
המשלוח של אפריל הגיע - יום שלישי 14 אפריל 2020
הגיע משלוח כפול חדש ואיתו סדרה חדשה בכיכוב ספיידרוומן, חוברת מיוחדת שמכינה את הקרקע לאירוע הגדול הבא של מארוול, אוגדן של הסדרה הפגישה בין ליגת הצדק לדמויות מהעולם של הפטיש השחור, חוברת חגיגית מיוחדת שחוגגת 80 שנה לרובין ועוד...
פרטים
המשלוח השני של מרץ הגיע - יום חמישי 12 מרץ 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו אוגדן לסדרה שמספרת את סיפורו של יקום מארוול מרגע היווצרותו ועד סופו, סדרה חדשה בכיכוב קייבל, אוגדן אפל במיוחד של באטמן, אוגדן של סדרה ששילבה את עולם המערבונים והפשע עם עולם הקסם והכישוף ועוד. בנוסף, הגיעו בובות פופ מהסרט קדימה, בובה של מרילין מנסון ועוד.
פרטים
המשלוח הראשון של מרץ הגיע - יום חמישי 05 מרץ 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו חוברת מיוחדת מאת מגוון יוצרים מוכשרים שחוגגת 750 חוברות לפלאש, סדרת אנטולוגיה חדשה מאת אלכס רוס שמציגה את גיבורי מארוול מזווית קצת שונה ואנושית יותר, האוגדן השני של ריק ומורטי בעולם שכולו מבוכים ודרקונים ועוד. בנוסף, הגיעו בובות פופ חדשות של נארוטו, איירון מיידן, האלמנה השחורה, סינדרלה ועוד. האקדח של ריק ומורטי חזר למלאי!
פרטים